Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m a m a 4

2 lata

Polecane posty

Gość m a m a 4

zwracam się do mam 2 letnich w wzwyż dzieci a nie mam które obrzucą mnie błotem takie niech lepiej wogóle nie piszą, moja córka w grudniu bedzie miala 3 lata i nadal jest na piersi, dostaje na żądanie i mam pytanie czy ktoś tak długo karmił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka szklanka
moja ciotka karmila 4 lata. ale to bylo zenujace, bo brat podchodzil do niej, zadzieral bluzke i ssal, goscie, nie goscie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a m a 4
Bo mała się przyzwycziła do piersi inaczej nie zaśnie i skoro ma ochote to nie będę jej odmawiać, ale powoli będę ją odzwyczajać chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje mleko nie ma juz zadnej wiekszej wartosci,nie wytwarza przeciwcial,wiec mozesz bez bolu zaczac podawac modyfikowane. Co do zasypiania-dziecko przyzwyczailo sie i tyle.Czas najwyzszy z tym skonczyc,bo piers to nie smoczek,a tak wlasnie jest traktowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba lubisz podawac jej piers ,wynika to z Twojej wypowiedzi. Watpie,zebys powoli przestala jej podawac ,to trzeba konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a m a 4
jestem konsekwentna i juz wyzej napisalam ze bede ja oduczac najlepiej zrobie jak bedzie ja maz usypial stedy nie bedzie ciagla mnie za bluzke i sie szybciej oduczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×