Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

777-X

15-latek zgwałcił brytyjską nauczycielkę.

Polecane posty

Nauczycielka została brutalnie zgwałcona przez 15-letniego ucznia w jednej z dzielnic Londynu Westminster. Do gwałtu doszło na terenie szkoły, gdy 32-letnia nauczycielka została sama w klasie. Teraz kobieta oskarża szkołę, że jej nie ostrzegła przed niebezpieczeństwem - czytamy w \"Daily Mail\". Pani X, jak ją nazywają brytyjskie media, została zaatakowana tydzień po rozpoczęciu pracy w szkole. Gwałciciel to 15-letni dobrze zbudowany uczeń szkoły, Dwayne Best. Zaatakował nauczycielkę po lekcjach, gdy ta była sama w klasie. Dwayne został skazany na dożywocie. Kobieta nie wróciła później do zawodu a teraz domaga się odszkodowania od szkoły. - Wystawili mnie na pastwę gwałciciela - skarży się Pani X. Uważa, że szkoła powinna zapewnić swoim pracownikom bezpieczeństwo w pracy, a tego nie zrobiła. Jej obrońcy uważają, że roszczenia byłej nauczycielki są zasadne, bo wcześniej w szkole dochodziło już do napaści na pracowników na tle seksualnym, o czym jej nie poinformowano. - Gdyby mnie ktoś uprzedził, nie zostałabym w klasie - tłumaczy Pani X. Kobieta skarży się na zarządzanie szkołą. Ma nadzieję również, że po tej sprawie ktoś się zainteresuje bezpieczeństwem w szkołach, gdzie takich sytuacji jest coraz więcej. - Gwałt i utrata tej pracy były dla mnie rzeczami strasznymi. Straciłam to, co kochałam robić. To jest druzgocące - powiedziała. Rzecznik szkoły w Westminster uważa, że przestępstwo to nie stało się z winy szkoły. - Nie można było tego przewidzieć - tłumaczył. Z wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florek mlodziez w anglii
wychowana jest na pokarmie genetycznie modyfikowanym a to robi z mózgu sieczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florek mlodziez w anglii
na szczęście w polsce jest bardzo mało upraw GMO mam beznadziejny rząd który kategorycznie powinien zakazać tej trucizny dobrym przykładem jest show Jerrego Springera tam występują amerykanie ich zachowanie i wygląd daje wiele do życzenia!!! gmo w stanach jest od 1990 roku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę przeciwnikowi
lub przeciwniczce GMO długiej pracy w technikum kolejowym jako nauczyciel/nauczycielka, zapewniam że przestaniesz myśleć o zdrowej żywności, zajmą cię inne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany ta zywnosc
życzę przeciwnikowi lub przeciwniczce GMO długiej pracy w technikum kolejowym jako nauczyciel/nauczycielka, zapewniam że przestaniesz myśleć o zdrowej żywności, zajmą cię inne tematy zabija od środka!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdfghdsg
co za skurwysyny! Jak można skazać piętnastolatka na dożywocie?! Przecież to chore! To jeszcze dzieciak- mógł nie panować nad swoim popędem. Co to za hołota w tej Wielkiej Brytanii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdfghdsg
Tamta szmata sama sobie zasłużyła! Kto wie, a może wyzywająco się ubierała? Może znęcała się psychicznie nad tym dzieciakiem i on chciał się w ten sposób zemścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdfghdsg
TY prostaku! Co to za patrzenie?! Zero zrozumienia- tacy jak ty chamie linczują ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×