Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dyskretny smyracz

Tak, tak - pora stąd wydupcać na stałe...

Polecane posty

Tak tak, leszczyki w tanich ubrankach :classic_cool: 🖐️ Abyście wczuli sie w atmosferę - nieco wzruszający motyw muzyczny: http://stormbringer.wrzuta.pl/audio/aN1QbbSPtuX/joe_cocker_-_with_a_little_help_from_my_friends_live Chciałem serdecznie podziękować wszystkim przyjaznym nickom [ociera łzy wzruszenia] jak i również sfrustrowanym, szczekajacym pomarańczkom - dzięki wam milej spędziłem okres pewnej bezczynnosci w życiu, który wiązał się z szukaniem nowej pracy. Po dzisiejszym dniu już nigdy nie napiszę tu niczego na czarno - macie moje słowo :classic_cool: Być może wpadnę raz na pół roku nieco podrażnić niektórych swoimi relacjami z wygrywanego zycia :classic_cool: 🖐️ I pamietajcie - czegokolwiek byście mi teraz nie życzyli - życze wam tego w dwójnasób :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Obiecuję, że będę płakała każdego ranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj sie stary
i nie wydupcaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum - Ciebie bardzo lubię :classic_cool: Jestes jedną z najsympatyczniejszych osób tu - i pewnie nie jestem odosobniony w swej opinii :classic_cool: Nie ma co płakać - jakby co maila do mnie masz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj sie stary
i nie wydupcaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powstańcie wszystkie ludy
ziemi-tych co gnębił głód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vulgar - praca zapowiada się ciekawie, więc nie sądzę, abym miał czas i chęć do przesiadywania tu w godzinach pracy. Chyba że szybko awansuję na jakieś kierownicze stanowisko i nie będę miał ładnej sekretarki :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia zycze Ci La_finku :) Ja stad wydupcylam juz dawno i zagladam srednio raz w tygodniu ( a i to mi chyba przejdzie, bo poziom tu jest zenujacy :O) Powodzonka jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dupko - dzięki :classic_cool: Miło było Cie "poznać", szkoda że się nie udało tak w rzeczuywistym swiecie :D 🖐️ O poziomie się nie wypowiadam, bo sam go w sumie ustawiałem swoimi wypocinami :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu leży smyracz wróg
którego pobodoł byk ,przez ciebie byku ty,lejemy gorzkie łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron ze chusteczką
się przyznaj, że w MPO nie ma kompów i dlatego nie będziesz tu mógł zaglandać :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałem szefa - będę mógł zabierać laptopa do śmieciary, ale będe rzadko odświeżał, bo na początek będzie ładowanie kontenerów i będe prawie cały czas zajęty...:O Ale jak awansuje na kierowcę, to już będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloodsa
dobra facet spierdalaj już bo zachowujesz sie jak ojciec który wyjeżdża do stanów i żegna sie z rodziną, a jesteś zwykłym, nudnym nickiem, o którym słyszały dwie osoby :O także po prostu przestań tu przynudzać i idź se kup termos do roboty, żeby po godzinach pracować, a nie pierdol głupot na kobiecym forum. zarabiaj dużo, żyj se spokojnie i stań sie facetem a nie pierdolniętym fanem forów dla kobiet. :O nie uważs\asz że to żałosne? teraz wypiechdalay i jak mówiłam ciesz sie normalnym życiem, a nie pierdol głupot na poziomie 3b.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloodsa - termos już mam, poza tym obiecali że w pracy będzie czajnik i ekspres do kawy, wiec chyba nie będę go nisił ze sobą :classic_cool: Fane kobiecych forów nigdy nie byłem - gdybym był, to udzielałbym się na serialach, malowaniu paznokci i ciąży/macierzyństwie :classic_cool: 🖐️ I jeszcze nie będe wypieerdalał - pozwolisz, że posiedzę jeszcze kilka godzinek? :classic_cool: 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloodsa przyznajsie
smyracz kiepsky w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to do jutra
:D :D :D :D 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole jest kiepski
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to do jutra
i podobno ma mała paukę :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo co - kiepsko smyrał
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to do jutra
to pewnie prawiczek-onanista ze szcurzą klatą i pinglami :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ma podobno
lewe jajko mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no kiepsko
mu to szło :O więc i strata mała płakać nie będziemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupek i tyle
niech spada 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściwy rajtar
Smyruś, a mnie to pamiętasz? Tez Ci grabę ścisnę, co mi tam. To za te rebusiki, co mi fabrykowałeś, hi hi. A kafeteryję witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×