Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość agulla2121

Gdzie wesele???

Polecane posty

Gość agulla2121

Witam ! Mam pytanie , poniewaz jestem w trakcie szukania jakiegos dobrego domu weselnego , i mam dwa na oku czyli w zamosciu hotel SAGA oraz PARK HOTEL kolo brdy.Co o nich sadzicie ???W zamosciu jest za osobe 165 zl , a w tym 2 od 150-180zl . Czy sie oplaca?Czy sala jest dosc duza , i9 czy jest duzo jedzenia???Prosze pomozcie mi!A moze cos innego polecacie mi w Bydgoszczy lub kolo?Moze w pieczyskach cos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qeq
ale czemu taka rozbierznosc raz mowisz o zamosciu a raz o budgoszczy tobie wszystko jedno gdzie wesele? przeciez to kawal drogi, a gdzie slub? gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słoneczko
A juz myślałam, że jesteś z woj. lubelskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słoneczko
Może chodzi o inny Zamośc bo jest kilka - jakies małe miejscowości chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulla2121
mieszkam w bydgoszczy , czy ja wiem czy daleko , saga jest za bialymi blotami. wiec mi to obojetne czy tam czy w bydgoszczy , byle by lokal bym fajny i godny ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qeq
Myślałam że zamość z lubelskiego:) a to Ci nie pomogę, bo nie znam okolic bydgoszczy, ale ja w mazowieckim za talarzyk płacę 140 zł i mam w tym napoje i ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słoneczko
Ja też myślałam, że chodzi o Zamość w woj.lubelskim, ale jeżeli to koło Bydgoszczy to nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubowaliśmy miesiąc temu, wesele w Sadze w Zamościu w kujawsko-pomorskim. Wszystko było jak ze snów i marzeń. Sala sama w sobie piękna, a tego dnia bajecznie przystrojona. Klimat, atmosfera, styl wg najwyższych standardów! Pani manager była naszym opiekunem, doradcą, ale też dobrym duchem przez te ostatnie pól roku. Z dużą cierpliwością odpowiadała na zapytania i wymagania (a było ich naprawdę sporo!), służyła konkretną radą z wrodzonym wdziękiem i klasą. Kontakt z nią był dla nas dużą przyjemnością oraz wygodą. Miała rację w 100% rad. Niemal wszystko załatwialiśmy zdalnie, ponieważ od roku mieszkamy już praktycznie na Mazowszu. Kelnerzy spisywali się na medal! Oprócz tego, że prezentowali się bosko to często wyprzedzali nasze myśli i potrzeby! Posiłki podawane były elegancko, sprawnie i szybko, na stołach panował lad, niczego nie brakowało, a oni byli niemal tuż obok, na każde skinięcie. Każdy gość czuł się dzięki nim ważny i zadbany. Jedzenie - wyśmienite, wszyscy rozpływali się w zachwytach, a smak łososia pamiętamy do dziś! Do tego, wszystko w idealnych ilościach. Oprócz tego zamówiliśmy sobie animatorkę, która opiekowała się 13 dziećmi do 8 lat i to też był dobry pomysł. Wesele w Sadze było naszym odwiecznym marzeniem. Skoro sie spełniło to teraz czas na kolejne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładną salę weselną masz na przykład w Wiktorowie:) W samej Bydgoszczy piękna jest Villa Secesja. Dużo lokali znajdziesz tez tutaj http://www.gdziewesele.pl/Bydgoszcz/ możesz sama sprawdź co ci pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz Lublin i okolice - ja polecam salę weselną Sonatina. Kosztów wielkich nie trzeba się obawiać, bo mają bardzo przyjazne ceny. Właściciele są przemili i naprawdę dbają o swoich Klientów (wiem po sobie, bo robiłam tam wesele) najlepiej zadzwonić, pogadac i porównać sobie z innymi salami, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mogę polecić to miejsce http://www.imprezy-perla.pl/ . Moja siostra miała ostatnio tam wesele i bardzo zachwalamy :) Jedzenie było bardzo smaczne, kelnerki biegały między nami i dbały żeby niczego nam nie zabrakło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach Dąbrowy Górniczej znajduje się sala weselna www.rafael.com.pl Sama byłam tam na weselu i polecam wam to miejsce. Jest eleganckie i idealne do organizowania tego typu uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele odbyło się w świetnym hotelu www.hotelhorda.pl, który znajduje się w Słubicach przy granicy z Niemcami. Hotel dopełnił wszelkich starań by impreza weselna była w pełni udana, więc polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z kolei zorganizowaliśmy sobie wesele w zamku ujazdowskim w restauracji instalacje art bistro. Miejsce urzeklo nas od samego początku. Wysokie sklepienia, zamek, dostęp do ogródka - cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz lokalu na wesele to polecam stronę https://chrzcinyikomunie.pl/ jest tam większość sal i lokali na imprezy okolicznościowe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32213112
Ja swoje wesele miałam w woj. mazowieckim w miejscowości Kanie - miejsowość w piasecznym, niedaleko stolicy. Zdecydowaliśmy się z mężem na Dom Weselny Astoria. Urzekł nam swoim wygladem - piękne miejsce ;) Jedzonko, dekoracje, wszystko było tak jak trzeba. Obsługa bardzo życzliwa, a to też w cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela

Ja ślub robiłam w urokliwym Białym Domu w Czerwionce-Leszczynach. Goście byli zadowoleni, tak samo ja. Do tego cena przedsięwzięcia nie doprowadziła nas do palpitacji 🙂 Wszystko było ok! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

A myślałaś o Best Western Premier? Oni miają podobne ceny a są na prawdę dobrze, znają się na robocie ;) Byłam tam już dwa razy na różnych weselach w różnym klimacie ale zawsze było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce w okolicach zachodnipomorskiego to polecam Folge w Gryficach, byłam tam na weselu i było super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×