Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żelazko

jakie kupić???

Polecane posty

Gość żelazko

jestem młodą meżatką, razem z mężem urządzamy dom, kupujemy różne sprzęty mamy już mikrofalówkę, pralkę, odkurzacz. Teraz chce kupić żelazko, tylko nie wiem jakie kupić, aby dobrze prasowało i nie było dość drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun to firma, do której mam zaufanie, podobnie, jak moja mama. Żelazko też mam od B. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazko
a marka philips???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie chwalę żelazko marki Tefal(tak na prawdę to każdy tu swoje będzie chwali) przy kupnie żelazka musisz zwrócić uwagę na jego stopę(moje ma stopę durilium i bardzo gładko mknie po prasowanym materiale) pozdrawiam i życzę trafnego zakupu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam phila
od 2 lat..wczesniej podobnie philll jak dla mnie ok....nie moge porownac z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philips przy braunie wypada naprawde bladziutko...wlasnie rozklekotalo mis ie zelazlo philipsa za 1000 zl parowe...i wyciagnelam 6 letniego brauna lekko rozwalonego i tak prasuje lepiej od philipsa... jezeli bedzie kuppowac zelazko najlepiej zeby mialo 2300-2400 mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tefala, ale prasuję nieczęsto... w zasadzie incydentalnie (żelazko ma 5 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
Ja bardzo dużo sprzętu agd, rtv kupiłam na electro.pl. To już sprawdzone miejsce. Maja też żelazka, przesyłam ci link, gdybyś chciała przejrzeć ofertę: http://www.electro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×