Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia Madziaaaaaaaaaaaaaaaaa

po czym poznać,że on coś do mnie czuje.. na dodatek..

Polecane posty

Gość Madzia Madziaaaaaaaaaaaaaaaaa

jest 10 lat różnicy między nami... ja 20 on 30.. Nie chcę być jego zabawką, myślę,że liczy się ze mną,z moim zdaniem.. jednak boję się,że się zaangażuję i zostane na lodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Madziaaaaaaaaaaaaaaaaa
wiem co się mówi o takich związkach...że pewnie on od małolaty chce tylko sexu itp .. ale sa też przypadki szczęśliwych związków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadad
a ile ma forsy i jakie auto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Madziaaaaaaaaaaaaaaaaa
szczerze ? auta wcale nie ma zajebistego.. i mieszka w małej kawalerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj
...wiecej szczegolow...jak ise ponzaliscie i takie tam...trudno wywnioskowac...po kilku zdaniach co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj
PS: a jakie ma auto tak z ciekawosci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu zajżyj do Zołz gdzieś powyżej i ponizej. Gdybym to wiedziała co wpisze w książce "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"może bym zdobyła serce Tomasza. Proporcja wieku była mniej więcej taka sama. Ciężko powiedzieć..chyba po propozycjach wspólnego spędzania czasu - Ale nie w jego domu tylko wmijecach które są dla niego ciekawe. Jeśli pzredstawia Cie grupie jego kolegów. Jesli chce wiedzieć czy podzielasz jego zaniteresowania? Jesli pzrebąkuje coś że sobei wyobraza jakby to było jakbyści ebyli parą. Jeśli dotyka Cie mimowolnie w ramie albo łokieć. EJśli chadza w miejsca gdzie może Cie spotkać pod byle pretekstem. Jeśli służy pomocą nawet jeśli ty go o to nie prosisz. Na przykąłd mówisz ze lubisz dajmy na to jakiś zespó.l. Jeśli mimo ze nie prosiłas masz jutro dyskografie teo zespołu chłopak jest Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×