Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zycie uczuciowe

ocencie zachowanie mojej siostry

Polecane posty

Gość zycie uczuciowe

roznica wieku miedzy mna a moja siostra wynosi 7 lat. Dzis są moje urodziny a ona nawet nie zadzwoniła. Powód? pierwszy raz w życiu jej się postawiłam. Opowiem po krótce: moja siostra przyjechała wraz z małym dzieckiem do domu rodzinnego na tydzień, byłam też w domu na weekend(imialysmy spedzićkilka dni razem. studiuje w innym miescie) i okazało się,że musze wracać do miasta gdzie studiuje by załatwić sprawe zwiazana ze studiami. powiedziałam jej o tym, ona niby zareagowała ok. potem przez tydzien nie dzwoniła,mimo ze wiedziala ze mam problemy na uczelni. nie wiedziałam co jest grane, ale nie chciało mi sie dociekać,bo mialam wystarczająco swoich zmartwien. jak sie okazało moja siostra sprawdzała stronę wydziałową bo nie uwierzyła, że musiałam wracać by załatwić sprawy na studiach. zażądała przesłania dowodu na to, że miałam te konsultacje. kiedy dowód przesłałam(zdjecie strony internetowej)- stwierdziła że to spreparowałam. Mamie oczywiscie tez nagadała, że na pewno pojechałam bo narzeczony ma na mnie zły wpływ.Wkurzyłam się strasznie, i bardzo mi było przykro, że jest taka fałszywa. Sprawdza mnie, napuszcza mame,każe jej sprawdzać mój indeks-jednym słowem paranoja. Krytykuje mój wygląd-nazywając moje włosy " wyglądasz jak skunks- miała na mysli jasniejszy odcien na czubku głowy). Non stop mnie strofuje,poucza,krytukuje.... Kiedy ja pojechałam ona zostawiła w domu rodzinnym prezent dla mnie- przekazała mi go mama-ja go nie przyjełam. Dziś moje urodziny- a ona nawet nie zadzwoniła....Co o tym mysleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vp.pl
jest zazdrosna o ciebie....powiedz jej zeby sie zajela swoim zyciem a nie cudzym chyba ze nie ma nic innego do roboty tylko szpiegowac i kontrolowac innych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona zajeiscie martwi sie o Ciebie, ale beznadziejnie to okazuje :( tak wiec - pogadaj z nia :( z tego co piszesz, wynika, ze bardzo cie kocha, ale chyba nie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie uczuciowe
Przed chwilą zadzwonił do mnie mój szwagier złożył mi życzenia, na koniec poprosiłam by pozdrowił mojego kochanego siostrzeńca.Potem dał mi siostrę do telefonu, która lodowatym tonem wycedziła "wszytskiego najlepszego". Ja na to: dziękuję. Ona: mam nadzieję, że dostałaś prezent? Ja: nie nie dostałam. Ona: dziwne, ponoc mama ci przekazała. Ja: nie nie przekazała. Na koniec poprosiłam by ucałowała siostrzeńca, na co ona:" nie nie ucałuje".... Bardzo jest mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej ja
trudno moja wcale nie dzwoni do mnie na zadne urodziny i ja mma soje zycie ona swoje a potraktowala cie jak gowniare i klamczuchce z czego wynika ze ma jakies problemy ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zagrywki.. ty nie wzielas prezentu, to ona nie da dziecku buzi... o cos chodzi, ale podajesz za malo danych (nie znamy was przeciez) zeby wiedziec, o co. Pogadaj z nia. Widac, ze ma do ciebie silny stosunek emocjonalny, ale cos wam nie poszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopierdalanka
Twoja siostra to dzivka. Usatysfakcjonowana?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsfsfsdsds
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie uczuciowe
Jakoś pierwszy raz w życiu, nie bardzo mam ochotę z nią gadać. Może inaczej: gdyby chociaż przyznała się do błedu, przeprosiła. Ale nie zrobiła tego... Mimo, że udowodniłam jej (chociaż wcale nie musiałam) że mówię prawdę, ona nadal idzie w zaparte,że ma rację. To taki typ człowieka.... Bardzo ją kocham, ale dlaczego to ja mam przepraszać? za co? Gdybym pierwsza wyciągnęła rękę, oznaczałoby, że czuję się winna. A nie czuję....pozatym nie życzę sobie, by własna siostra szpiegowała mnie za moimi plecami,sprawdzała, żądała dowodów, oceniała mojego narzeczonego, nastawiała mamę przeciwko mnie.... To jest bardzo ale to bardzo przykre, ale kiedy się słyszy z ust swojej siostry, że wygląda się jak skunks i że "jak mogę chodzić z niewyregulowanymi brwiami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×