Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytający on

Czy to możliwe?

Polecane posty

Gość pytający on

Czy to możliwe żeby dziewczyna, która jeszcze 2 miesiące temu była dziewicą i ma prawie zerowe doświadczenie w seksie przeżyła orgazm pochwowy podczas stosunku? Sam nie wiem, czy ona mnie nie oszukuje. Z moją ex byłem 2 lata i przez ten czas tylko raz dostała takiego orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiania
No jasne. Niektore kobiety nie miewaja orgazmow, a dla niektorych jest to latwe do osiagniecia. Gratulacje takiego wystrzalowego pierwszego razu - bedzie to pamietac do konca zycia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiania
Moze wlasnie dlatego doszla, bo nigdy nie miala doswiadczenia, a to bylo tak intensywne? Zle przeczytalam - to nie byl pierwszy raz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający on
Nie, to nie był jej pierwszy raz :) Uprawiamy seks od 2 miesięcy i raczej nieregularnie, powiedzmy 2 razy na tydzień. Pytam o to, bo wiem że mnóstwo kobiet ma problemy z osiągnięciem takiego orgazmu. Są takie co nigdy w życiu tego nie doznały. Aż tu nagle moja dziewczyna mówi mi, że ona właśnie doszła... Dlatego to dla mnie trochę podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiania
Wiesz, skoro wie, ze doszla, to pewnie sie juz masturbowala, wiec nie jest taka zielona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający on
No ale co innego orgazm w trakcie masturbacji, a co innego w trakcie stosunku. No ale ok, w sumie to nie zawracam sobie tym głowy. Najważniejsze że mi mówi, że jest jej bardzo dobrze ze mną w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania kawał drania
możliwe jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×