Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika64

Kobieta po 40 i stringi.

Polecane posty

Witam. Mam 45 lat, czy wypada w tym wieku nosić stringi? Jak myślicie czy taka bielizna jest tylko dla młodych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa_gra
co nie wypada?? jak najbardziej wypada! Pod warunkiem, że ci nie wystają spod ubrania, ale ta zasada dotyczy każdego wieku. (no dobra nie dotyczy hebanowych blachar - one mogą wszystko:P ) a jak masz fajny tyłeczek to nawet Twój facet nie pogardzi takimi widokami :) - mówimy tu o wersji bez ubrania:) stringi to kwestia wygody a nie wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 43 i nie
wyobrażam sobie chodzenia w czymś innym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tylko ci się podobają i lubisz nosić to jak najbardziej. co do wygody to zależy upodobań niektórzy uważają je za bardzo wygodne inni za koszmar. osobiście uważam że warto mieć różnego rodzaju bieliznę: stringi, figi, szorty, tanga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walinn
Uważam, że jeśli ktoś ma zgrabną pupę i dobrze się czuję w takim typie bielizny to czemu nie ? jestem jak najbardziej za tym by nosić to co się lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówca.. wiek tu nie ma znaczenia gdy się posiada zgrabna figure.. na uwadze pozostaje kwestia zdrowotna tylko.. stringi to ciepłe gacie.. za przeproszeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ciotka ma 55 i nosi
stringi , jak kilka lat temu w prezencie dostała od mojej mamy to się ucieszyła ;) i stwierdziła ,że może to znak ,że jeszcze się jej taka bielizna przyda (jest rozwódką) a przedtem się krępowała ;) okazyjnie czemu nie :D wszystko dla ludzi prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotinn
Dokładnie :) Nie wiem dlaczego polskie kobiety po 40 mają czasem zahamowania przed różnymi ubiorami czy też fryzurą. Przecież te małe drobnostki niesamowicie poprawiają humor i podnoszą samoocenę. Na przykład można też wybrać takie bardziej zabudowane stringi, ja mam takie od nipplex. Z przodu normalne figi a z tył zgrabny wygodny paseczek :) Seksownie i ze stylem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 43 i nie
Już mam 45 :-D i nadal chodzę w stringach. W zwykłych gatkach mi niewygodnie - może to kwestia przyzwyczajenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladdka
Moja mama z kolei nie bardzo przepada za stringami i zwykle kupuje tylko bielizne bawełniana taka jak na eko-bielizna.pl To moim zdaniem po prostu kwestia przyzwyczajenia do noszenia takiej bielizny.Ale zima moim zdaniem jest zdecydowanie za zmina na takie majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×