Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

G R U B A S K A 14

Do młodych osób

Polecane posty

Szukam młodych osób najlepiej do lat 20 w celu wspólnego odchudzania się. Mam naimię WIktoria i mam 15 lat mam do zrzucenia 40 kg jest ktoś chętny do wspólnego odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam mniej niż 20 lat:P i też jestem w trakcie diety, jestem na 3 dniu diety KOPENHASKIEJ :) moj cel to minimum 75kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia1994
witaj tez mam 15 lat, odchudzam sie juz od 3 miesiecy i jak narazie zgubilam 8 kilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia1994
i jeszcze dodam ze przy tym wzroscie bedziesz wygladac jak anorektyczka, ja mam 170 i wygladam swietnie przy wadze 60 kilogramow, nie przesadzaj dziewczyno powinnas byla sobie ustalic wage startowa do utracenia 15 kilo bo 40 to ty mozesz najwyzej w rok schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lata, odchudzanie zaczęłam 1 maja, z wagą 80kg dziś 70kg. Byłoby mniej, ale czasem sobie podjadam. Schudłam 10 kg, planuję jeszcze 20. jak się chce, to można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 19 odchudzam sie od poniedziałku(22.06) jeszcze nie wiem ile schudlam bo postanowilam wazyc sie co tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat_xD
Hej :)) ja chętnie się dołączę :) mam nadzieje że topik nie upadnie :) Nazywam sie Natalia i tez mam 15 lat ;) w ostatnim czasie przytyłam ok 10 kg;/ teraz warze ok 62-3 kg :( (jutro powiem dokladnie) :) W jaki sposób chcecie sie odchudzac ?:) jakis ruch ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat_xD
dodam ze mam 161 cm wzrostu :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 19 i waze 100kg...38tydzien ciąży trwa,od dzisiaj trenuje sobie na orbitreku i uzywam kremow na moj nieszczesny cellulit.Narazie na gubieniu wagi mi nie zależy,ale na ladniejszej sylwetce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,mam 170 - po sylwetce tak nie widac tych kilogramow,bo duzo mi poszlo w brzuch no i piersi ( obecnie mam H i do tego pokarm) .Ale i tak widac,że kawał babska ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super inicjatywa - w grupie raźniej, wiem to po sobie:) Jeśli w trakcie wspólnego dietkowania chciałybyście zapytać o jakieś porady dietetyka, to polecam dział na forum we-dwoje, gdzie uruchomiono możliwość zwrócenia się do specjalisty (dział na czerwono).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY !:) TU MADZILUKA CHYBA napisała coś o cellulicie radze oprocz kremów stosować herbate zielona, ponieważ sama pije (bo przeczytałam ze po tej herbacie znacznie zmniejsza sie) i widze rezultaty :) a tak w ogogle jestem na kopenhaskiej diecie 4 dzien i 2kg poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśśśśśśśśśśśśśś
witam ma 23 lata wzrost 161 cm waga 53,5 a chce ważyć 50kg co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśśśśśśśśśśśśśś
cwicze po 15-20 minut dziennie popołudniami lub wieczorem zalezy od czasu uda pupcia i brzuszki, mysle ze powinnam wiecej czasu cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat_xD
No Dziewczyny jak tam ?:D ja dopiero bede jesc śnidanie bo pozno wstałam :P kawałek chleba graham z serkiem i pomiodorem :P i czerwona herbatke pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×