Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zbanowany.koteczek

Sesja poprawkowa we wrześniu.

Polecane posty

Mam pytanie chyba głównie do studentów studiujących zaocznie:). Czy w trakcie sesji poprawkowej we wrześniu można poprawiać wszelkie egzaminy które nie zaliczyło się teraz? Mam takie 2 przedmioty o które się martwię i dlatego pytam :( Zresztą wyjeżdżam 10 lipca i boję się, że nie zdążę zaliczyć :( Jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez kazda uczelnia
ma inny regulamin zaliczania. Czemu zadajeci takie glupie pytania :(. U mnie na przyklad we wrzesniu mozesz podchodzi do nie wiecej niz 5 egzaminow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdffpo
Na zaocznych, to szczególnie jeśli masz dużo ustnych, to kwestia dogadania się z egzaminatorem może Cię i w sierpniu przeegzaminować jeśli właśnie wtedy bywa na uczelni. Jesli pisemne, to gorzej, ale spoko idzie się dogadać, oczywiście rób tak żeby jak najwięcej zdać teraz nie będziesz o tym myśleć do września. No ale też nie popadaj w jakiś popłoch, jak Ci coś zostanie na wrzesień, bo masa ludzi tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty......
...tępa dziwko! ty suko głupia! idź się kurwa w dziekanacie zapytaj,a nie ludziom dupy zawracasz kurwa mać! ty szmato tępa! kurwa skąd do chuja mamy wiedzieć jak jest na twojej zasranej uczelni! wypierdalaj stąd! takie tępe dziwki jak ty powinno się usypiać jak niechciane psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty......
a co to jest dziekanat to se kurwa sprawdź na www.google.pl jak nie wiesz kurwa co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×