Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobiety sa z wenus

udaje orgazm

Polecane posty

Gość kobiety sa z wenus

mam 23 lata i stalego partnera od 2 lat niestety nigdy jeszcze nie przezylam z nim orgazmu dlaczego?zawsze udaje orgazm .Nie chce mu o tym powiedziec bo boje sie ze go zranie.Czy jest jakis sposob u kobiety by osiagnac orgazm?tylko prosze bez durnych komentarzy tylko posty na poziomie.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiii
jest jeden, pogadać z facetem szczerze, pokazać mu co i jak powinien robić żeby i tobie było dobrze... bez tego to nie da rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybia cipka
a ja kazalam swojemu piescic moja szparke wibratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jeśli teraz mu powiesz, że przez dwa lata udawałaś, to to go zwyczajnie dobije... dlatego nie mów mu o ty, faceci są niezwykle wyczuleni pod względem zadowalania partnerek, wiem, bo raz udawałam i powiedziałam o tym swojemu facetowi i się załamał... może spróbujcie dłuższej gry wstępnej a i nie licz na tzw. orgazm pochwowy, ciężko się go osiąga, lepiej jeśli on pieści Cię całą a w szczególności lechtaczkę, to powinno pomóc, a i jeśli za bardzo ktoś się skupia na tym żeby osiągnąć orgazm to zwykle nici z tego, rozkoszuj się tym co czujesz, a orgazm sam przyjdzie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sa z wenus
vanilia86.....dzieki za porade sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex macina
ach wykobiety tylko potraficie udawac szmaty!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex macina
zwykle szmaciwa z was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
ja tez udaje! od 3 lat. Mam 24 lata od 3 lat wspolzyje tylko z jednym facetem. Nigdy nie mialam orgazmu zawsze udawalam. Jak mu to powiedziec po 3 latach udawania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
Ma duzego zna sie na rzeczy, czasem stosunki trwaja za dlugo, wtedy mnie to denerwuje i mowie: kochanie dojdz tez ty, bo juz nie mam sil juz doszlam. Malo razy napalil mnie tak ze prawie bym doszla, ale nic z tego, cos sie dzieje i juz znika ta nadchodzàca przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
Jak mu to powiedziec? jakos delikatnie? Az mnie wstyd ogarnia przez 3 lata udawanego stèkania i napinania mièsni. Zmèczylo mnie to udawanie, chce dochodzic za kazdym razem jak on. Nie chce zeby sobie pomyslal o mnie, dziwka. Ja chialam go w ten spobob pochwalic ze jest wspanialym kochankiem, ze za kazdym razem doprowadza mnie do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
On jest w tym dobry, robi to dlugo, mialabym czas dojsc nawet kilka razy, ale nie potrafie. Czy ja jakas chora jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
Mam taki problem ze dojde tylko lechtaczkà, i jak sobie sama zrobie. Jak on mi piesci lechtaczke to tez udaje,nie potrafie dojsc. Udaje, bo nie chce zeby umeral z niecierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy niemówcie facetom
ze udajecie orgazm trzeba po prostu przestac udawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
TAK BARDZO ale to tak bardzo sie wstydze tego ze nie moge dojsc. A wtedy mi pozostaje tylko udawanie rgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy niemówcie facetom
Nie mów mu , że udawałas ,ale przestan udawac jezeli bedzie sie pytał czemu tym razem nie doszłas , to powiedz , ze to z przemęczenia lub ze stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
Nie zmienie partnera bo go kocham, za 7 miesiecy sie pobierzemy, Boze jak mu to powiedziec ze zycie seksualne budowalam na klamstwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy niemówcie facetom
Ja mam trochę inny problem zawsze miałam orgazmy ale odkąd zaczęłam nową pracę, już nie ma - to chyba z przepracowania. nigdy nie udawałam m,ale boje sie , ze jak tak dalej pójdzie o bede musiała zacząc udawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noz kurde ne mów mu tego
po co masz mu to mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol Nie wiem czy to do konc ana powaznie ten post ale. Nie ma potrzeby udawac orgazmu jesli go nie ma. Juz na samym poczatku powiedziec facetowi, z reszta sie zorientuje, ze go nie ma i tyle :) Orgazm to nie jest cos co musi byc, poza tym, trzeba sobie powiedziec ze go nie ma, aby zaczac pracowac na to, aby sie pojawil, rozne konfiguracje i pozycje przetestowac, poznac wlasne cialo. Jezeli udajecie juz dluzszy czas kobietki orgazm, no to. Trzeba powiedziec facetowi ze ostatnio mniej go odczuwacie, i ze chcialy byscie poprobowac nowych rzeczy. Z czasem nie bedziecie musialy udawac, a no i moze odkryjecie go. To nie taka latwa sprawa z tym orgazmem, 50% problemu lezy w flowie, a do tego dochodzi technika, ktora jest rozna dla roznych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
Wedlug mnie to przez te 3 lata wyczail, i sie zastanawia czy ja udaje. Ale nic mi nie mowi, bo pewnie sie sam zawstydza o tym gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
Ja bym go chciala nauczyc jak ma mi robic, co mi sprawia przyjemnosc, Ale jak po 3 latach falszywego udawadniania ze jest wspanialym kochankiem, uczyc go co ma mi robic? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
Ale wstyd! Sama sobie problem zrobilam i jak tu wyjsc? Wpadlam jak sliwka w kompot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
Ostatnio to nawet nie chce mi sie juz kochac, nie podniecam sie tak jak na poczatku zwiasku. A czasem mam ochote ale nudzi mnie to udawanie bo nic nie znajduje w seksie. I przykro mi tak bardzo ze go oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
A jak sie idzie umyc do lazienki, a ja chce dojsc to sie doprawiam lecchtaczka sama. Jakby mnie kiedys przylapal to nawet nie chce myslec, co by to bylo. napewno wielkie rozczarowanie dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od pięciu postów
piszesz sama ze sobą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmik12
a moze kup taka gre "rozkosz" i napomknij ze potrzebujesz odmiany itp ponoc ta gra jest swietna widzialam ja na allegro i ja bym na twoim miejscu nie przyznawala sie ze przez te lata nie bylo orgazmu z twej stronu bo nie tylko ty ale i twoj partner moze miec problemy z dojsciem po takim szoku ze jednak cie nie zaspokoił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
NIE POWIEM MU! MACIE RACJE! Bo puzniej bedziemy sie unikali we wlsnym domu. Sprobuje tej opcji i bède mu mowic ze nie wiem dlaczego dzis nie mialam, potem zaczne mowic ze to ze stresu, a potem?? Moze on cos wymysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
emilk12> na czym ta gra polega?? nauczy mnie nie udawac orgazmu? W ogole to sà jakies sposoby albo cwiczenia na orgazm? Albo cos farmaceutycznego co pobudzi mi to co trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisalem orgazm w 50% to mozg. Farmaceutyki na mozg bys potrzebowala :D Daj facetowi do zrozumienia mowiac mu bezposrednio, ze chciala byc urozmaicic i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA EROTYCZNA ROZKOSZ Odkryj Swiat rozkoszy, jezeli w Twoim związku powiało nudą ta gra jest idealna dla Ciebie !! Wprowadzi Ciebie i twojego Partnera w erotyczny nastrój, sprawi że pozbędziecie się zachamowań i odkryjecie na nowo swoje ciała! Zasady Gry: Pierwszy rzut kostką wykonuje kobieta. Ilość pól, o jaką przemieszcza się gracz zależy od ilości wyrzuconych na kostce oczek i pól na których staje. Specjalnie oznaczone pola pozwalają przesunąć się kilka do przodu lub do tyłu, a nawet cofnąć się na START. Jest 89 pól, 44z nich to pola akcji - czyli albo jakaś gra po której dostaniesz zadanie , albo z góry narzucone zadanie. Jest mnóstwo ciekawych atrakcji, które na pewno Wam się spodobaja. Do ich realizacji potrzebne będzie dołączone do gry piórko lub dłoń, usta, język itp. Do gry podchodzicie w ubraniu i z uśmiechem na twarzy. Czytajcie polecenia na głos, zwiększając przekornie podniecenie partnera. Zabaw się i przeżyj niesamowitą ROZKOSZ! Zawartość pudełka: plansza, 2 pionki, kostka do gry, talia kart, instrukacja, różyczka, piórko, 2 świeczki zapachowe.. to z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×