Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobiety sa z wenus

udaje orgazm

Polecane posty

proponuje jeszcze w trakcie gry lampke winka zebyś sie odprężyła no i nie myśl ze musisz mieć orgazm ciesz sie z seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAZDA Z NAS UDAJE
heheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a te debile wierza o Jeeeeeeeeeo mmmm gggg!!!!:))))) ahha oh,oh ohhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooobfcghtfhfthy
dobrze zrobi tylko baba babie a ci niech sie pchaja w swoje odbyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pokutuje stereotyp z ciemnogrodu że kobieta masturbująca się do orgazmu to zboczona kurwa i nie zasługuje na to żeby mieć porządnego męża. Kobieta mająca męża i kocha go ma zawsze orgazm gdy mu się odda co jest w 90% nieprawdą. Nie chcąc źle wypaść po prostu kobiety udają a są nawet liczne które po zakończeniu stosunku idą do łazienki i masturbacją dochodzą do orgazmu ,bo przecież nie wypada mężowi robić przykrości że nie maja orgazmu jest to bardzo smutne że faceci ich nie mogą pojąć tego że kobieta nie facet i żeby mieć orgazm musi się tego nauczyć i do tego jeszcze nauczyć partnera jak ma być "dotykać"Czasami to twa i rok czasu żeby się odblokować i nie dlatego że się masturbowała a dlatego że ma zahamowania otworzenia się przed partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
Wiecie ze czasem myslalam: moze jestem lezbijkà i tego nie wiem, ze nie moge dostac orgazmu z moim ukochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
no wlasnie ja o nim mysle i go wymuszam. Albo nie potrafie albo caly problem w kompleksach, nie kocham mojego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraXCACA
aby osiągnąć orgazm: 1. musisz być całkowicie odprężona, zrób wszystko przed, żebyś o nic nie musiała się martwić ani o nieogolone nogi ani o czas O NIC! 2. zadbaj o grę wstępną, fellatio i cunnilingus mile widziane oczywiście wszystko wg własnych pragnień :) 3. łatwiej odnieść orgazm łechtaczkowy niż pochwowy, niech twój partner stymuluje cię językiem bądź palcem po łechtaczce :) oba orgazmy są identyczne pod względem doznań :) 4. nie udawaj orgazmu, w twojej sytuacji zaproponowała bym zabawę w kolejności :) najpierw ty a następnie partner pozdrawiam i życzę ci przyjemności seksualnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
Klaudi7>>>> noooo! juz to przubowalam, to nic nie dziala! pozatym jak mozna wzmocnic orgazm jesli go nie ma. I wez nie reklamuj sie na wszystkim forum o orgazmie. wszedzie to napisales. Wiem ze robisz sobie reklame ale to na chuj pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kobiet
które mają problem z orgazmem lub mówią że partner ich nie zaspokaja. Ten link jest nie po to żebyście sie obraziły tylko po to żebyście przemyślały to co mówi ten facet- Carlos Mencia to prawda że u kobiet najczęstsze problemy z seksem rodzą się w głowie. Pozdrawiam http://www.youtube.com/watch?v=utSiPBuy_r8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×