Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chec zakupu depilatora

doradzcie mi jaki kupic depilator

Polecane posty

Gość chec zakupu depilatora

ogladalam dzis i sa z philipsa takie z nakladką na lód, są tez zakladkami masującymi... a co myslicie o braun??pomocyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjgjkgkuk
ja uważam, że najlepiej kupić philipsa (mam satinelle) bez tych bajerów, bo szkoda na nie kasy:) moja kuzynka zainwestowała w dep z bajerami a i tam tego nie używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Ja mam depilator z Brauna. Częściej w prawdzie używa go siostra, ale sama też jestem zadowolona. Podkładka masująca wiele daje;) Nie wiem, czy bardziej kojąco oddziałuje na moją psychikę, czy na wrażenia zmysłowe, ale czyni całą czynność bardziej znośną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
http://www.mixelectronics.pl/ to link do stronki, gdzie widziałam ostatnio dobry depilatro z Philipsa. Wydaje mi sę, że był nawet w promocyjnej cenie z zestawem do czyszczenia. Sama się nad nim zastanawiam, bo jadę na wakcje na Mazury na dłuższy czas, a tam tradycyjne sposoby utrzymania estetyki nóg są trudne do codziennej realizacji;) Znalazłam go zresztą przypadkiem - szukająć ofert z wieżami muzycznymi. Okazało się, że mają akurat na nie promocje;) Gdybyś chciała poszperać za tym depilatoerm, to przesyłam ci link do stronki: http://www.mixelectronics.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie - nigdy nie uzywalam depil. Czy goli rzeczywiscie dokladnie? Krotkie czy dlugie wloski? Warto kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilatory golą dokładnie i przez długi okres masz spokój i gładziutkie nóżki. Boli jednak przy pierwszych uzyciach, kiedy włoski masz znacznie grubsze i twarsze. Po kilku użyciach odrastają Ci słabe włosy i golenie depilatorem jest "przyjemnością". Jest to nieco czasochłonne, aby bardzo dokładnie wygolić nogi, jednak warto trochę czasu na to poświęcić, aby pięknie wyglądać i mieć spokoj na długi okres:) Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×