Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olciaaaaaaaa

Pomocy- stwórzcie mój styl!

Polecane posty

Gość kasiaaass
7653 tak jestes dzidzia piernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7653
prosze niech ktos mi odp chyba jest tu ktos kto zna se na modzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstrykaczka -> przypomniałam sobie o tobie. Przepraszam topik uciekł gdzieś na dół i zapomniałam o nim. dziś już późno postaram się w najbliższych dniach coś napisać. Jeśli bym zapomniała podbij go lub napisz na mojego maila mini_mania@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrykaczka
sie przypominam!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nibys I bardzo ale to bardzo proszę Cię o pomoc bo mam wrażenie że czuję się jak 50 latka brzydka i ubrana jak własna Babcia Mam 37 lat 165 cm i ok 68 kg włosy ciemny brąz oczy ciemny brąz po ciążach mam brzuszek i tłuste uda piersi 80 B nie mam pomysłu w co i jak dobierać do siebie żeby wyglądać ok proszę pomóż mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaaaaaaa
ola zagladasz tu jeszcze pomóż nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff wróciłam. Spokojnie pamiętam o was ale mam 5 takich osób pisze maila więc każdy musi spokojnie poczekać na swoją kolej. Musze mieć też dobry humor bo jak nie to nici z radzenia(wtedy jestem nie miła:P). Dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli nie odpisywała bym dłużej napiszcie na maila mini_mania@o2.pl odezwę się może po miesiącu czy 2 jak przejdzie mi chandra lub zamęt w moim życiu ale się odezwę:) Jeśli macie maila w stopce czy w profilu pewnie do was na niego napisze żeby nie odświeżać topiku sprzed miesięcy na który i tak już pewnie nie zaglądacie. Wracając do tematu: pstrykaczka-> Widzę dużą różnice pomiędzy tym co pokazujesz na allegro a resztą. Teraz mam pytanie twoim ciuchom bliżej do tych z allegro czy z innych serwisów?? Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to ze allegro to to jak wygląda twoja szafa a pozostałe linki to to jak chciałabyś żeby wyglądała? Jak jest w rzeczywistości? Jeśli pominę allegro pokazałaś mi 2 kierunki które definiują twój styl. Pierwszy minimalizm prostotę klasykę nawet gdy forma jest bardziej rozbudowana jak np. w wypadku białej koszuli i spodni poprzez materiał i kolorystykę minimalizm nadal jest zachowany. I 2 coś pod hippie a może boho? Zresztą nie ważne jak to nazwiemy. W tej części także jest spokojnie ale dochodzą etniczne wzory i grubsze materiały. Pytanie czy chcesz zachować ten styl? Wtedy popracujemy nad dodatkami i znalezieniem znalezieniem jakiś wybitnych ciuchów, stworzeniem podstawy garderoby. I ogólnie ta drogę bym zlecała to ci się podoba i w tym się dobrze czujesz. Jedyne co trzeba zmienić to dobrać ciuchy odpowiednio do twojej figury (o ile nie są już tak dobrane) dodać dodatki (na żadnym z zdjęć od ciebie nie mam wyrazistych dodatków właściwie na zadnym nie budują stroju czy ty tak robisz?) i stworzyć ci szafę dającą miliony możliwości. Odnośnie spodni chodzi ci chyba o peg leg (nawet nie pamiętam takiego topiku:)) chyba jednak odradzałabym je. Zastawiałam się nad tym bo masz proporcjonalną figurę nie jesteś niska i lubisz rurki. Niby powinno być w miarę dobrze jednak musiały by być na pewno długie 3/4 jaka pokazałaś skraca. Do tego ten krój przez zszywki powiększa biodra i pośladki a ty czujesz się duża wydaje mi się że to spotęgowałoby twoje odczucia. Jeśli już to skłaniała bym się do takich jak pokazane przez ciebie czarne (te z białą koszulą interia) to tez fasonowo przypomina peg leg. Są dłuższe najlepsze były by takie nie pokazujące kostki) i mają jednolity materiał i kolor. Do tego dodała bym buty na wysokim obcasie w kolorze spodni i takie same skarpetki, podkolanówki rajstopy itp to zrównoważy skrócenie nóg przez fason spodni. Jeszcze pozostaje do zrównoważenia powiększenie bioder dlatego koniecznie wybrałabym bluzkę dopasowaną w tali i pasie i wyeksponowała piersi (np. gorsetowy fason bluzki, głęboki dekolt). Masz masę możliwości jeśli chodzi o dekolt bo możesz go zarówno eksponować np. głębokim v czy gorsetem jaki i zarówno troszkę ukrywać i zakładać mniejsze dekolty czy postawić na ozdoby w tej partii ciała. Ogólnie jeśli chodzi o dekolt wolno ci wszytko. Jeśli tak zestawisz takie spodnie efekt będzie dobry jednak boje się tego co masz w głowie i pomyłki w doborze ciuchów. Piszesz tylko rurki leżą na ciebie dobrze nie sadze żeby tak było. raczej to wpływ tego że moda i marki od dość długiego czasu karmią nas tym fasonem. Teraz ciężko będzie nam wrócić do czegoś szerszego tak samo jak na początku było trudno przełamać się do wąskich spodni. W twoim wypadku unikała bym spodni bardzo szerokich przytłoczą cię. Ok napisze lepiej po kolei co dla ciebie:) Twoja figura jest bardzo kobieca jednak martwi cię to że nie jesteś w rozmiarze 0. Z tego powodu początkowo w ubiorze dążyła bym do wysmuklenia sylwetki. Nie dlatego że uważam że trzeba cie wyszczuplić ale dlatego żeby ty poczuła się lepiej w swoim ciele. Są na to proste sposoby: 1. mono-kolor czyli strój jedno barwny nie chodzi o to żebyś ubrała się cała na czarno jak wdowa. Zakładasz ciuchy w jednej barwie ale w różnych jej odcieniach lub różne ale w podobnej tonacji. - ta sam kolor np w brązie od czekolady przez karmel do jasnego brązu - zbliżona tonacja to jeśli dodasz do tego jeszcze kremowy lub złoty. A tutaj można podać przykład z czernią np. z grafitem, ciemnym popielatym 2. bark wzorów i jednolita faktura materiału. Np. w długiej jednolitej sukience z satyny będziesz wyglądać na smuklejszą niż w takiej której góra i dół będą z innego materiału lub będą wyraźnie odcięte od siebie 3. Górna cześć garderoby w małe wzory a dolna gładka 4. Luźno spuszczony długi szal 5. Buty w kolorze dołu i rajstop to wydłuża nogi:) i o tym powinna pamiętać każda kobieta:) Jeśli przeskrobiesz coś w swoim stroju co skróci nogi np długość do połowy łydki czy spodnie z niskim krokiem ten zabieg zwróci długość twoim nogą. Musze kończyć bo już 3 cdn:) wtedy wypisze konkretnie jakie fasony i kroje i dodatkowe triki. berciaa-> niestety brakło czasu. zajrzę. kolejnym razem odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berciaa -> czekam aż ktoś się odezwie bo nie wiem czy czytacie to a bez sensu produkować się jeśli ktoś już tego nie przeczyta. Pierwsze muszę dowiedzieć się czegoś więcej o tobie. Napisałaś swoje wady a teraz pora na zalety.Jesteś niezadowolona z ud i brzucha a co jest twoim atutem? Co chciałabyś pokazać? 2 dokładny opis sylwetki? Nie wiem czy w tym topiku przedstawiłam już jak to zrobić najwyżej się powtórzę. - szyja długa krótka proporcjonalna -ramiona i barki - proporcjonalne do bioder, wąskie, szerokie. Aby określić jakie są twoje ramiona stań przed lustrem i w myślach spróbuj poprowadzić od nich linie prostą do podłogi. Jeśli biodra są w tej linii to wszytko jest proporcjonalne, jeśli jest przerwa masz szerokie ramiona lub wąskie biodra (wybierz to co nie pasuje do proporcji jeśli biodra są okej do reszty sylwetki to masz szerokie ramiona jeśli odwrotnie to wąskie biodra), gdy biodra są poza linia to masz albo wąskie ramiona albo szerokie biodra (tak samo oceń pod względem reszty ciała). Jeszcze odnośnie ramion czy są szczupłe, chude, czy pulchne - biust mały duży proporcjonalny. piszesz 80 b czy to rozmiarówka lobby? Jeśli nie wysyłam do best bra i innych osób zajmujących się tu na forum dobieraniem odpowiednich biustonoszy. Bez odpowiedniej bielizny nic nie zdziałamy. A mnie nie interesują wymiary i rozmiary jedynie przyjmuje rozmiar z lobby bo mogę sobie to jakoś wyobrazić. Dla mnie liczą się twoje odczucia względem siebie. Wole opis niż numerek bo on niewiele mi powie a słowa dużo więcej. -talia - widoczne wcięcie, brak, duże, małe, delikatne itd. -brzuch - okrągły, płaski, fałdki, wystając, duży - stan - krótki, długi, proporcjonalny -biodra - wąskie, duże, proporcjonalne -pupa - płaska , wystająca, duża, jędrna - ogi ogólnie - długie, krótkie, proporcjonalne -uda - proporcjonalne, wąskie, grube, szerokie - łydki - proporcjonalne, wąskie zbyt duże Postaraj się nie wybierać z moich określeń jednego ale opisać siebie dużą ilością przymiotników. To co ja napisałam ma być tylko pomocą, wskazówką. Nie zapominaj zaznaczyć co jest według ciebie twoimi zaletami a co wadami. Nie musisz pisać pełnych zdań wystarcza przymiotniki np tak -uda - duże, masywne, tłuste, galaretowate, nieproporcjonalnie duże do reszty sylwetki, duża dysproporcja z łydkami lub tak nogi - zgrabne, długie, nie są chude ale okej, lubię je mimo że uda są za duże, szczupłe łydki Mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi? Jak opiszesz sylwetkę proszę cie jeszcze o odpowiedz na kilka pytań. Od kiedy czujesz eis jak 50 latka? Co wtedy się zmieniło? Kiedy czułaś się dobrze w swojej skórze i w swoich ciuchach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kochana nibyś właśnie wróciłam z ferii cieszę się że się odezwałaś a więc czuję się źle w swojej skórze od 3 lat po 2 ciążach zaczęłam brać tabletki na nadciśnienie a niestety zmniejszają metabolizm i jestem coraz większa porócz tego kocham słodycze dodatkowo dobija mnie to że jestem w stosunku do męża jak słoń masywna i brzydka Moja sylwetka mam 165 więc uważam że jest ok ramiona mam dośc wąskie i spadziste średnio grube biust jak na mój gust jest ok średni proporcjonalny brzuch za duży z tłustymi boczkami i rozstępami biodra nie są bardzo szerokie proporcjonalne do talii uda brzydkie masywne galaret9owatte pomarszczone łydki ok na jednej nodze żylaki (nie prezentują się ładnie) mam ciemne wlosy i oczy i robi mi się 2 podbródek i oto ja paskuda nr 1\ a kiedy czulam sie dobrze kiedy nosiłam rozmiar 38 we wszystkim lub prawie wszystkim wyglądalam ok a teraz noszę rozmiar 40-42 i wyglądam fatalnie \ nie wiem co jeszcze mam napisać pozdrawiam' i bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
a sukienek, tunik nie lubisz? tymi da sie sporo zamaskowac-- ramiona, brzudszek, posladki.. dla ciebie nic obcislego raczej zwiewnego w twojej kolorystyce, jaki jestes typem urlody?-- wiosna, latem, jesienia czy zima? jak preferujesz styl na co dzien? casual czy cos bardziej eleganckiego? co konkretnie w swoim stylu chcialabys zmienic a co zostawic? jak donosisz sie do aktualnei panuajcych trendow? wolisz elegancje podnaczasowa? i w reszcie ostatnie pytanie :) co moglabys podkreslic swoim ubiorem? co jest takiego fajnego? moze wizyta u dobrej fryzjerki, nowy makijaz juz sporo by zmienil na lepsze ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem typem urody zima dobrze wyglądam w czerwieni bieli lubię ubierać sie swobodnie ale czesto konczy sie na jakies bluzce i spodniach ostatnio mialam jakies z kantem ale nie wyglądalo to ajlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
a w czym swoim zdaniem wygladasz najlepiej? moze poszlibysmy w tym kierunku i tylko detale zmienily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze lepiej wygladam w bardziej dopasowanych rzeczach niz szerokich ale nie mam duzo ciuchow i glownie chodze w spodniach i bawelnianej bluzce na to sweter chcialabym to zmienic ale nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IdealnyWizerunek
Zapraszam na nowy portal o modzie: www.idealnywizerunek.pl Można nas znaleźć również na facebook'u :) Pomagamy w stworzeniu wizerunku. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojek.
ja nie wiem dlaczego jak ktoś ma parę zbędnych kilogramów to od razu proponuje mu się wielkie i luźne rzeczy żeby go "zamaskować",..a przecież luźne rzeczy jeszcze dodają kilogramów. Ja bym Ci doradziła przede wszystkim proste fasony w stonowanych kolorach... raczej unikać wzorów, zwłaszcza dużych... Fakt nosić dłuższe bluzki (takie za pupę) ale nie zwiewne tylko przylegające do ciała... ale też nie mogą być zbyt obcisłe! Widzę że masz problem przede wszystkim z brzuchem i udami. Możesz wyeksponować biust odwracając uwagę od brzucha prostym sposobem: bluzka na górze jaśniejsza a na dole ciemniejsza... taki zabieg optycznie wysmukla. Lub pionowe linie itd. Pamiętaj żeby nie nosić szerokich spodni... one pogrubiają a nie ukrywają. Najlepsze spodnie będą proste, mogą być w ciemniejszych kolorach (ale pamiętaj żeby nie zacząć ubierać się tylko na czarno:-)))) Przydałyby ci się żakiety. Takie też raczej prostszych fasonów, przyległe do ciała i zachodzące na biodra. Całość podkreślą oczywiście szpilki, chociaż troszkę większym panią proponuję bardziej stabilne obcaski. Przede wszystkim pamiętaj, że to nie rozmiar czyni człowieka a 40-42 to jeszcze nie słoń. Nie każdy musi wyglądać jak zachudzona modelka. Polub się a napewno będziesz lepiej wyglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ślicznie za wasze rady wczoraj kupiłam sobie żakiet zaczęłam chodzić w wężsych spodniach i jest lepiej ale góra to jeszcze nie to co bym chciała a jakie jeansy wybrać>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pstrykaczki
mam calkiem podobne wymiary do Twoich (96-70-95,miseczka 65f-70e),tyle,ze jestem nizsza-162cm wzrostu.Lubie podkreslac swoja figure np.marynarkami,ktore sa wciete w talii i ogolnie wszystkim,co podkresla talie.Do tego dekolty,ale nie takie,zeby swiecic biustem.Ladnie leza tez bluzki i sukienki kopertowe.Spodniece nosze o prostym kroju lub leciutko rozszerzane.W bardzo rozszerzanych wygladam,jak marzenie pedofila,bo mam delikatna,dziecieca buzke:P i takie sukienki i spodnice ta "dzieciecosc" jeszcze bardziej podkreslaja:O Spodnie nosze proste w kroju.Od czasu do czasu zakladam rurki,ale nie te superobcisle,tylko lekko opinajace lydke. Nie nosze zbyt luznych ciuchow (tzw.oversized),bo przy swoim wzroscie wygladam w nich,jak krasnoludek w namiocie tudziez worku po ziemniakach:P Do naszych sylwetek pasuja najbardziej dopasowane,podkreslajace figure ubrania o klasycznym kroju-przynajmniej moim zdaniem. O kolorach nibys Ci juz napisala-ja dobieram kolory wlasnie w taki sposob:) podobnie sprawa ma sie z butami i akcesoriami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×