Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olciaaaaaaaa

Pomocy- stwórzcie mój styl!

Polecane posty

Gość Olciaaaaaaaa

Witam wszystkich! I z miejsca proszę o pomoc w temacie dopasowania stroju itp. Z wielkim trudem udało mi się zrzucić 20kg i teraz zupełnie nie wiem jak powinnam się ubierać. Chciałabym w końcu wyglądać sexy i zwracać na siebie uwagę! Mam 165cm wzrostu, ważę 55kg, wymiary 88-70-89, brązowe włoski obcięte na boba, zielone oczy i ciemną karnację... Zupełnie nie wiem co do mnie pasuje... Więc jako specjalistki stylu doradźcie mi, w co powinnam się ubierać, jak malować, żeby nareszcie fajnie wyglądać i dobrze się czuć! Czekam na wasze pomysły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia mogę ci pomóc. musisz jednak udzielić mi kilku informacji i potrać się pokazać co ci się podoba. więc zacznijmy od informacji. co w sobie lubisz? z rzuciłaś nadwagę na pewno to duża zmiana w twoim podejściu do swojego wyglądu. proszę napisz co ci się podoba w twoim ciele jakie są największe zalety, co uważasz za swój największy atut. wszystko co ci przyjdzie na myśl od stóp do czubka głowy) i tak samo postąp z wadami. idź po kolei: stopy łydki uda biodra talia piersi ramiona szyja. stań przed lustrem najlepiej nago postaraj się uszeregować co uwielbiasz w swoim ciele i chciałbyś pokazywać o co wolałabyś zatuszować ubraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaaaaaaa
Nigdy nie starałam sie patrzec na siebie w tak analityczny sposob, ale postaram sie zrobic to jak najlepiej. Bardzo lubię swoje nogi... moze nie sa dlugie, ale za to miesnie bardzo ladnie sie zarysowuja(na diecie duzo cwiczylam), nie mam chudych nog, ale nie sa tez grube, cos pomiedzy, niektorzy mowia, ze to nogi sportowca:) Mam waskie biodra(zawsze idealem kobiecosci wydawaly mi sie szerokie) i niewielka pupe, za to podoba mi sie jej ksztalt, jest jedrna. Dzieki diecie udalo mi sie bardzo duzo zrzucic z brzucha, w koncu mam jakies ksztalty i talie, to chyba najbardziej przypadlo mi do gustu sposrod wszystkich zalet odchudzania :) Niestety piersi z rozmiaru D zmalały mi do A, jednak uważam że to nie jest większy problem. Ręce są zdecydowanie za grube:( Jesli chodzi o twarz, to kocham swoje oczy, sa duze i blyszczace, ktos mi kiedys powiedzial, ze \\\"mam w nich ciagle iskierki\\\" to najmilsza rzecz jaka kiedykolwiek slyszalam. Twarz ma kształt okrągły, z pucułowatymi policzkami jak u dziecka. Lubię także usta, są naprawdę duże i maja równomierny kształt. Niestety zostały mi blizny po trądziku na który leczylam się wiele lat na policzkach... Lubię siebie w tym nowym wydaniu, bo wierzę, że teraz jestem w stanie duzo więcej osiągnąć. Może nie wyglądam jak modelka, ale jest mi ze sobą dobrze. Dlatego chcialabym wiedzieć, jak podkreślić wszystko co we mnie ,,nowe\\\" i jeszcze lepiej czuc się w swoim ciele, moze nawet dzieki temu zmienic swoje zycie?! Bardzo dziekuje za odpowiedz w tym temacie i z gory- za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można profesjonalnie doradzać nie znając wieku i upodobań klientki? mhmm? :o więc po pierwsze : ile masz lat po drugie: zrób test kim jesteś (lato, jesień ,zima, wiosna) po trzecie: czy jesteś skłonna mieć jeden styl? czy ma się on wiązać z Twoim stylem życia? odzwierciedlać go? musisz wyrazić poprzez swój image całą siebie, a jednocześnie zachowując zwiewność, elegancję i soczystą nutkę tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 20 lat. Według testu- jestem latem. Nie musze mieć jednego, okreslonego stylu. Chcę po prostu czuć się komfortowo, a jednoczesnie kobieco. Jestem otwarta na wszelkie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miały być kolejne pytania:P uprzedziłaś mnie:) mam ich jeszcze dużo. i nie chciałam zadawać wszystkich na raz. co do analizy ty widzisz, dostrzegasz jak mierzysz ciuchy co leży dobrze co podkreśla twoje atuty a ja nie mam takiej możliwości. dlatego potrzebuje tego opisu. czasami nawet same nie potrafimy dostrzec swoich zalet a takie spojrzenie na siebie ułatwiają to. olcia chciała bym żebyś znalazła zdjęcia na których podoba ci się styl, pojedynczy ciuch cokolwiek. przeglądnij kobiece portale, allegro, strony producentów ciuchów, plotkarskie portale. nie musisz się przejmować tym czy coś by na tobie dobrze leżało czy nie. wystarczy że ci się podoba chce poznać twój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallallaa
a nagrubsze troche nozki, szersze biodra i krotkie nogi tez cos macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz chciałabym żebyś powiedziała mi co znajduje się w twojej szafie. co lubisz najbardziej nosić. co najczęściej nosisz, w czym czujesz się najlepiej ubrana, w czym czujesz się najbardziej kobieco i ostatni komplet w czym ci najwygodniej. lubisz rurki? na większości pokazanych przez ciebie zdjęć kobiety noszą rurki. napisałaś ze podobają ci się twoje nogi i masz wąskie biodra. rurki podkreślą nogi i poszerzą biodra. jeśli nie masz rurek to może warto zmierzyć kilka i się przekonać czy ci pasują ( i nie mówię tu o podążaniu za tłumem bo rurki nie zrobią z ciebie klona jeśli reszt będzie oryginalna). mierz je na obcasach. jeśli nie będą ci pasować to jest tysiące innych możliwości:) sama pokazując te zdjęcia pokazałaś jaki styl chciałabyś mieć. nie wiem jak go określić. miejska elegancja? coś eleganckiego i dżinsy. więc może podążyć tym tropem. nie ufam tym testom na typ urody według mnie są bardzo uproszczone. najlepiej sam przekonaj się jakie kolory ci pasują. jest na to prosty sposób ciuchy, szmatki cokolwiek byle w jak największej liczbie kolorów. stań przed lustrem najlepiej w naturalnym świetle i przyłóż do twarzy. do brody żeby okalały twoje policzki. i wybierz te w których twoja twarz wygląda najkorzystniej i które najbardziej ci się podobają. chyba że wiesz w jakich kolorach ci dobrze? i ostanie pytanie co robisz? kwestia tego czy masz jakieś wymagania dotyczące stroju np. w pracy. asiekxd ---> oczywiście. odpowiedz na te same pytania co olcia. wybierz zdjęcia . postaram się także pomóc. lallallaa-> spróbuj klasycznego kroju spodni czyli prostych z góry na dół idealne będą dla ciebie spodnie na kant (znów zapomniałam jaka jest poprawna wersja;/ wydaje mi się że na kant anie w kant eh;/), rozszerzane (dzwony) i szwedy. wysoki stan będzie mile widziany unikaj biodrówek. długość spodni powinna zachodzić na buty. noś tuniki zachodzące na pośladki do spodni (takie jak np. pokazana przez olcie czerwona na ostatnim zdjęciu). sugerowała bym obcasy wymulają nogi i wydłużają. klasyczny nosek (nie czub) unikaj jasnych kolorów spodni. zakładaj pionowe pasy. twórz jak najwięcej pionowych linii w stroju . np. zakładając kardigan. buty plus spodnie w jednym kolorze to dobre rozwiązanie. ołówkowe spódnice też wskazane (wbrew pozorom świetnie wyglądają na kobietach o szerokich biodrach) nie wiem jak talia, biust i ramiona jeśli pasują ci sukienki bez ramion to wybieraj je. także empire czyli odcinane pod biustem to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak... mam 18lat. 170cm i 54kg... wymiary: 82-65-88 co do mojego ciala: stopy: dluugie.. nosze rozmiar 40 łydki: nie lubie ich, mam umiesnione nogi ale sa krzywe - nie moge zlaczyc kolan uda: ciagle wydaja mi sie za grube.. nie lubie ich biodra: chyba sa ok :) talia: mam troche brzuszka.. ktory na pewno chcialabym zakryc piersi : niestety po licznych dietach jestem praktycznie plaska.. miseczka A ramiona: trenowalam plywanie wiec sa szerokie.. szyja: proporcionalna ;) co do twarzy to mam ja trojkatna.. wysokie czolo, dosc male oczy, ktorych nie potrafie podkreslic... mam wlosy srednio dlugie, grzywke na bok. uwielbiam styl taki, jak poprzedniczka. :) zwiewne i kobiece.. niestety, pochodze z malej miejscowosci... i jakos tak.... mimo, ze moge sobie pozwolic na jakies fajniejsze ciuchy... wstydze sie zalozyc obcasy (nigdy ich nie nosilam), jakies wymyslniejsze ciuchy... zazwyczaj konczy sie na adidasach, rurkach i koszulce.... uwielbiam sweterki... koszule w krate.. rurki.. obcasy - jednak niestety tylko ogladac... ostatnio kupilam sobie koturny i o... leza w szafie... ciuszki, ktore mi sie podobaja: http://streetgallery.pl/img/articles/img_10.jpg http://streemo.pl/Image/413179_m.jpg http://www.pudelek.pl/artykul/18066/bedzie_najmlodsza_emerytka/ http://images.teamsugar.com/files/users/0/3987/37_2007/Jessica-Alba.jpg http://www.contactmusic.com/pics/m/ashley_olsen_130308/ashley_olsen_5103084.jpg http://justjared.buzznet.com/images/2006/08/nicole-richie-brody-jenner.jpg http://media.photobucket.com/image/nicole%20richie/Shifty833/nicole_richie.jpg http://thedishingdiva.com/wp-content/uploads/2008/04/nicole-richie-traffic-school.jpg ja po prostu nie potrafie nic dobrac do siebie... i w koncu wybieram zwykle rzeczy bo wydaje mi sie, ze takie sa... za fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej szafie znajduje sie mnóstwo t-shirtów, we wszystkich kolorach tęczy, jeansy, z reguły o szerokich nogawkach, dopasowane sportowe bluzy, nałogowo kupuję szpilki, ale jak przyjdzie co do czego to na cpdzien chodze w sportowych butach. Uwielbiam nosić bluzki ze sporym dekoltem, przylegajace do ciala. Okropnie czuję sie we wszelkiego rodzaju tunikach, bluzkach z odcięciem w talii i rozszerzanym dołem. Najczęściej ubieram sie własnie na sportowo. Najlepiej ubrana czuję się w krótkich spódniczkach albo szortach w połączeniu z dowolna górą. Najbardziej kobieco czuje sie rzecz jasna w sukienkach, ale cały czas mi się wydaje że wyglądam w nich potwornbie grubo. Najwygodniej mi po prostu w zwykłych jenasach i koszulce. Jesli chodzi o kolory, to wydaje mi się, że dobrze wyglądam w zółtym, zielonym, rózowym i fiolecie. za to czern i biel wogóle do mnie nie pasują. Jesli chodzi o to co robię, to obecnie studiuję, a moja praca, nie wymaga ode mnie żadnego specjalnego stroju, tutaj akurat mam pełna dowolność. Dziękuję ci bardzo za pomoc i czekam na wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z waszych wypowiedzi widzę wspólna cechę. wiecie jaki chciałybyście mieć styl ale nie potrafiące tego wprowadzić w życie. olcia napisałaś że kupujesz obsesyjnie szpilki ale leżą w szafie a ty asiekxd że wstydzisz się w nich wychodzić bo nie psujesz do reszty otocznia. poprosiłam was o pokazanie zdjęć spodziewając się zobaczyć ciuchy w różnych stylach i nie zdecydowanie. a wręcz przeciwnie widzę że pokazujecie rzeczy w podobnym stylu. nie pozostaje nic tylko przełamać się i zacząć to realizować:) nie potrzebujecie pomocy w poszukiwaniu stylu a raczej w zmianie z jednego na drugi który wybrałyście. i w kupowaniu rzeczy które pasują do siebie i do was:) zrobimy tak powiem wam teraz co pasuje do waszych figur (nie bierzcie tego dosłownie. mogę się mylić. może 80% ciuchów w tym kroju źle na was wyglądać ale znajdzie się perełka w której będziecie wyglądać szałowo. poza tym moda i ciuchy są po to żeby się w nich dobrze czuć jeśli skracają nas trochę ub poszerzają w biodrach to trudno ważne że w tym się dobrze czujemy) 2 zapytacie best bra na forum o dopasowanie bielizny jakoś nie chce mi się wierzyć w to A. dobra bielizna to podstawa:) 3 powiem wam jak kupować żeby nie żałować. tak aby w szafie było dużo rzeczy które można łączyć dowolnie z sobą. 4 pomyślimy o różnych ciuchach, krojach w stylach które pokazałyście. pokaże wam jakieś przykłady żeby byłą inspiracja na zakupy:) 5 jak będziecie szukać jakiegoś ciuch który na kimś się mam podoba lub coś wam się wymarzy zawsze możecie mnie zapytać gdzie kupić coś podobnego. 6 pogadamy o dodatkach bo przy zmianie stylu tego zawsze brakuje tak więc teraz biorę się za pisanie pkt 1. :P (wieczorem koło 20 napisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
[ Olciaaaaaaaa Potwierdzam Czekamy z utęsknieniem witam cię ola. może zaczne od tego że masz oczy i wlosy podobne do mnie i mogla bym Ci doradzic co do makijażu. Jeśli chodzi o to to takiego typu urody pasuja niemal wszystkie kolory. Bardzo ładnie prezentuja się fiolety granaty oraz zielenie o ton jaskrawsze od koloru oczu. jeśli masz kolor oka wyrazisty niemusisz podkreslac go czernia a jezeli masz slabą oprawe oka chodzi tu o brwi i rzęsy to powinnaś zawsze uzywać lekko szarego cienia do przyciemnienia brwi. dziewczyny kobiety o takiej barwie oka bardzo ladnie prezentuja się w perłowych odcieniach i formach makijazu tymy przydymione oko i kocie oko. jeśli chodzi o podklad kobiety z ciemna karnacją niemusza używac podkladu. wystarczy lekki krem i baza rozswietlajaca oraz troche pudru aby buzia sie zbyt nieswieciła. jesli chodzi o usta nie uzywala bym szminek ani konturówek tylko lekki blyszczyk poniewaz uwagr mojm zdaniem zawsze powinny przyciagac oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
Olciaaaaaaaa jeśli chodzi o styl ubierania. niejestes za wysoką dziewczyną wiec niepowinnaś nosic rybaczek ,szortów i spodni za kolano bo to jeszcze bardziej skaraca. powinnaś unikac dzielenia sylwetki na pare cześci. najlepszym rozwiazaniem dla ciebie powinny byc dzinsy z dodatkiem laikry któreniesa zbyt obcisle na biodrach i pipie a dobrze dopasowane do sylwetki ale jednocześnie zwezone na dole. nogawka powinna być zawsze troche dluzsza niz twoja noga bo to wydluza i wysmukla. pamietaj aby nigdy niepodwijać zadlygich spodni bo wtedy proporcje sylwetki zanikaja. do takich spodni pasyja tuniczki uwydatniajace biust a chowajace brzuszek. z jakimiś cekinaki także przy biuscie co kieruje uwage na niego. nigdy nie kupuj bluzek az po szyję bo to ja skaraca chyba ze mowa o golfie bez renkawow. do tego żakiety marynarki sweterki. unikaj bluz z kapturem. jeśli chodzi o buty to niskie szpilki sandalki balerinki na małym obcasiku. jeśli chodzi o kolory masz bardzo duze pole do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
male sprostowanie . spodnie niezbyt obcisle na PUPIE przepraszam za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że dopiero tak późno. Postaram się to nadrobić:) olcia: Pierwszym atutem jaki podałaś były nogi (pisałaś że lubisz szorty i krótkie spódniczki i to nie powinno się zmienić jedynie ich krój i styl), one powinny być twoim głównym atutem podkreślaj je w każdym stroju. Wysokie obcasy, wąskie spodnie np. rurki a także klasyczne o prostym kroju, szorty, spódnice i spódniczki, sukienki. Inny świetny sposób to rajstopy/pończochy w wyrazistym kolorze lub w wzory jednak na nie uważaj wybieraj wzory które nie poszerzają ud i łydek żadnej krateczki, rombów a raczej pasy wzdłuż. W stylu w którym pokazałaś na zajęciach wysokie obcasy to jeden z głównych elementów. Poza tym wysokie obcasy pięknie podkreślają kobiecą figurę. Łydki się naprężają, pupa idzie do góry, a piersi do przodu więc powinnaś zacząć nosić przechowywane w szafie szpilki. Poza tym kilka dodatkowych centymetrów dla nóg nie zaszkodzi:) im dłuższe tym lepsze prawda? Choć nie zgodzę się z stwierdzeniem eweliny że jesteś niska. ja muszę się tym żeby się nie skracać ale 165 bez przesady raczej mieści się w przedziale średniego zwrotu kobiety w Polsce więc nie przesadzajmy. Poszerzyć biodra możesz za pomocą szerokiego bądź ozdobnego paska na biodrach. Nigdy szeroki pasek w talii wraz z spodnich/spódnicach obcisłych w biodrach. Ważne jest także dobranie kieszeń na pupie powinny ją powiększać. Wszelkie rzeczy w kroju bombki dodadzą ci kilka centymetrów w biodrach. Uwaga nie mam tu namyśli tylko spódnic w kroju bombki ale np szorty czy ołówkowe spódnice lekko szerokie biodrach z zakładkami. Inny sposób to wspomniane przeze mnie wcześniej rurki, nie da się ukryć że poszerzają w biodrach i o to chodzi. Poza tym obcisłe więc podkreślą pupę (która ci się podoba). Ja mówię nie dżinsom z lycrą według mnie są tandetne brrr... kojarzą mi się tylko z modą na nie kilka lat temu. stanowczo dopasowane dżinsy z normalnego materiału wygrają niż to rozciągliwe coś. Myślę że także świetnie będziesz wyglądać w klasycznych (proste z góry na dół w kant) i garniturowych spodniach. A i jeszcze rozkloszowane spódnice (podkreślą talie i poszerzą cie w biodrach) to jeden z tych magicznych krojów dla tych którzy chcą ukryć nadmiar w biodrach zarówno jak i braki:P hmmm nie zauważyłam jednego napisałaś grube ręce a jakie ramiona? wąskie szerokie? jak dużo szersze od bioder? od tego zależy góra. Z pewnością odpadają bluzeczki na cienkich ramiączkach bo wyraźnie to zaakcentują. Świetny będzie dekolt v (lubi głębokie będzie idealny). Zwykłe t-shirty, okrągły dekolt krótki rękawek (nigdy nie mogą obciskać cię w bicepsie, ani tez żadne motylki) dodatkowo jakiś nadruk lub aplikacja na biuście. Możesz nosić luźne rękawki ale nigdy bufki, długość 3/4 będzie świetna. Dekolt woda bardzo bardzo dobry pomysł warstwy materiału układające się na piersiach powiększą optycznie. Nie powinnaś nosić bluzkę bombek bo podkreślą wąskość bioder. A tuniki (wiem że ich nie lubisz) nie mogą być krótsze niż do połowy pupy z tego samego powodu. Także wszystkie koszulowe bluzki będą idealne najlepiej kobieco wcięte w tali. Wszelkiego rodzaju bluzki z kołnierzykiem czy stójka będą idealne bo powiększają biust. Ogólnie powinnaś zwracać uwagę żeby ciuchy miały zdobienia, falbanki żaboty, były lejące, miały aplikacje na biuście. fajnie wyglądają metaliczne, błyszczące, kontrastowe rzeczy. Golfy ale nigdy bez rękawów bo podkreślą grube ręce jeśli już to zabudowane 3/4 lub długi rękaw i nigdy w jednolitym kolorze Na ręce możesz zawsze zarzucić szal, chustę bądź sweterek (tu znów pojawia się kwestia ramion bo przy szerokich odpadają bolera i chusta na ramionach). Inne wyjście to lejący się, szeroki sweterek z bardzo głębokim dekoltem do pasa, kardigan, ażurowy zapinany sweterek noszony rozpięty, bliźniak. pamiętaj nie noś nigdy workowatych żakietów ani bluz. niszczą talie. (patrz 2 zdjęcie które pokazałaś) wybieraj kobiece żakiety z wcięciem w tali kończące się na biodrach. Oj już nie wiem co napisałam a co nie:P albo co poplątałam więc krótkie podsumowanie. buty: -wysokie obcasy (bo pasują do stylu który pokazałaś, wydłużają nogi i polepszają kobiecą sylwetkę) -oczywiście inne buty także nie pisze o nich bo ciężko wyliczać wszystkie fasony (znajdzie się na to jeszcze okazja) spodnie: -rurki (podkreślają nogi i poszerzają biodra) -klasyczne w kant i garniturowe (wydłużają nogi) -szorty (zwłaszcza z wysokimi obcasami i w bombkowym kroju) spódnice: -bombki (poszerzają w biodrach) -rozkloszowane (j.w. + podkreślają talie) -długość maksymalnie za kolano ( jednak polecała bym najbardziej do kolana, przed kolano i mini) bluzki: -dekolt v -dekolt woda -koszulowe, kołnierze, stójki (a dobry myk:P dla kołnierzyków gdy go podniesiesz wyszczupli szyje i powiększy biust) -grube ramiączka To tak pokrótce bo tak naprawdę założyć można każdego ciucha wystarczy tylko odpowiednio dobrać do niego resztę stroju. Na pewno zapomniałam tysiąca fasonów w których będzie ci dobrze. asiek ty następnym razem przykro mi ale już sama nie wiem co pisze i pewnie będę się poprawiać jutro. mam nadzieje że się nie zrazisz przez to. a i na koniec 2 pary szortów w kroju bombki które będą pasować do stylu: http://cogdziezaile.pl/index.php?p=14343 http://cogdziezaile.pl/index.php?p=13715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dziękuję, to naprawdę bardzi mi ułatwi polowanie na nowy ekwipunek do mojej garderoby :) P.S- Ostatnio własnie kupiłam te szorty z drugiego zdjęcia, tylko, że czarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo:) asiek poczekasz proszę jeszcze jeden dzień? Przepraszam cię bardzo kiepski dzień. A chciałabym napisać ci coś konkretnie a nie po łebkach. olcia z czym nosisz bądź z czym zamierzasz nosić te spodenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z malinową bluzką na szyję, która ma wiązanie i ściągacz w talii z firmy Tally Wejil :) Do tego oczywiście kupiłam czarne szpilki bez palców. Caly strój był kupiony specjalnie na nietypowe wesele tzw. standing party pod wielkim namiotem, połaczone ze spływem kajakowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane spodnie
powinny ci pasowac idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrykaczka
nibyś? A mogłabyś mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrykaczka
generalnie wzrost 170 wymiary (około) 98/71/95 twarz owalna, włosy ciemny blond, oczy niebieskie, cera jasna ale nie blada Figury może nie mam idealnej ale jest proporcjonalna. Nogi zgrabne (chociaż niekoniecznie podoba mi się sama całkiem górna część ud). Wcięcie w talii ok. piersi proporcjonalne generalnie większe niż małe (70E). Biodra mam szerokie ale nie grube... Nie widzę w ogóle żeby kiedykolwiek mogły mieć bliżej 90 cm. Moim atutem zdecydowanie jest biust, nogi, dłonie a nawet całe ręce (no może bez ramion). Stopy też mam ładne... Nie podoba mi się że jestem duża mimo że wszyscy mi mówią że tak nie jest ale ja siebie taką widzę. Nie wiem jak się ubierać. Lubie kobieco, czasem taki bardziej dziewczyński styl, obcasy ale też wygodne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstrykaczka -> Jasne. Masz naprawdę świetną figurę (z opisu) i problemem jest twoja głowa a nie ciało (co sama dostrzegasz). Dlatego tak naprawdę pierwsze musisz zaakceptować sama siebie. Większa nie znaczy gorsza. Zwłaszcza że w twoim wypadku większe nie znaczy duże. Pierwsze co napisałaś o sobie to to że jesteś proporcjonalna to wielka zaleta. Wyobraź sobie siebie z małym biustem albo z bardzo wąskimi biodrami? Pomyśl teraz jak świetną masz figurę. 2 sprawa jak czytam 71 w tali to zjada mnie zazdrość. prawie 30 cm. Przerzucamy więc talie w ok do głównych zalet wraz z biustem. 3 masz figurę klepsydry czyli taką do której zawsze dążymy ubierając się. Najbardziej kobieca ze wszystkich uznawaną za ideał. 4. Napisałaś ze nogi są twoim atutem tego się nie spodziewałam gdy zaczynałam czytać myślałam że to w nich będzie tkwił problem. Jenaka nie dlatego masz kolejny powód do zadowolenia. Tyle ja o twojej figurze teraz ty sama musisz to dostrzec. Proponuje ci wybrać z szafy kilka zestawów ubrań w których się sobie najbardziej podobasz i najlepszy najbardziej seksowny komplet bielizny. Długa relaksującą kąpiel, później zadbaj o swoje ciało. Zrób makijaż ułóż włosy. Spróbuj stanąć przed nago i dostrzec swoje zalety. Jeśli masz problem z wielkością swojego ciała to spróbuj obrysować się w dużym lustrze szminką bo ja tu widzę bardziej psychologiczny problem. Dlaczego takie wnioski: 1. piszesz o swoim ciele bardzo dobrze używasz pozytywnych przymiotników 2. gdy podjesz że coś ci się nie podoba piszesz że nie jesteś do końca zadowolona a nie że są wiele grube ogromne okropne nienawidzę ich itp. 3.Piszesz że inni mówią ze tak nie jest jednak ty tak siebie widzisz. To dokładnie mówi mi tyle "nie jesteś ale tak siebie postrzegasz" Później powtórz to (bez rysowania) w bieliźnie możesz (a nawet powinnaś) założyć szpilki. Patrz na swoje zalety spróbuj dostrzec jaka jesteś. Tak samo w każdym zestawie ciuchów. Za każdym razem jak będziesz uważać ze coś jest nie tak z twoim ciałem przypomnij sobie te dobre wnioski z tych chwil. Zapamiętaj co dobrego zobaczyłaś. To brzmi jak bzdury i nie znaczące rzeczy. Jednak to naprawdę pomaga. To tylko godzina a może sprawić ze będziesz czuć się dużo lepiej w sowim ciele. Warto zaryzykować i sprawdzić czy zadziała nie sądzisz? Nie wiem czy oglądałaś jakieś programy w stylu metamorfoz właśnie od tego zaczynają od pokazania danej sobie jak dużo ma zalet, od akceptacji siebie. Wiele dziewczyn tutaj pisze że chce zmienić swój styl ubierania i zaakceptować siebie jednak większość oczekuje ze stanie się to tak o. Ty musisz to zrobić. W dobrym ubieraniu się chodzi tez o to żeby się dobrze czuć ze sobą i to jest największa magia to więcej psychologi niż stroju. Co powinnaś nosić napisze ci w najbliższym czasie. (możesz podać maila na wszelki wypadek jakbym miała zły nastrój i odezwała się po kilku tygodniach bo czasem tak mam) Na pewno dobrym pomysłem jest podkreślanie twojej tali. To jest dobry pomysł dla każdej sylwetki (no dobra z wyjątkiem bardzo chudych osób bez bioder ale nie o tym mowa). Mam dla ciebie też zadanie domowe proszę poszukaj zdjęć ciuchów, kobiet których ubiór ci się podoba. Nie ważne czy to będzie sukienka z kolekcji chanela czy licytacja na allegro. Chce poznać twój gust. Może być naprawdę wszystko od zdjęć gwiazd, modelek, ciuchów wszytko. Gdzie szukać np. - w serwisach plotkarskich typu http://www.pudelek.pl http://www.plotek.pl http://www.zeberka.pl/ - serwisach o modzie http://www.groszki.pl http://www.stylistka.pl - aukcyjnych allegro ebay - stronach internetowych marek odzieżowych np. http://www.asos.com http://www.hm.com http://www.zara.com http://www.topshop.com itd Pokaż mi co ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrykaczka
Gość 7653
hej ja na codzien ubieram spodnice czasami bardziej eleganckie,marynarki, sukienki we wzory lub jednokolorowe,sweterki zapinane i te w serek zwykle, jesli chodzi o bizuterie stawiam na jeden mocny akcent nie lubie swiecic jak choinka czy wg was ubieram sie jak tzw dziudzia piernik? dodam ze mam 20lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×