Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała mi pytająca

czy czerwone paznokcie u stóp są sexy?

Polecane posty

Gość mała mi pytająca

Panowie, czy podobają Wam się pomalowane na czerwono paznokcie u kobiecych stóp? :) jeśli tak - to dlaczego i jeśli nie - to dlaczego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
mysle ze tak ale sexy sa rowniez ciemno fioletowe graataowe i czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi pytająca
ale czy naturalne, pomalowane bezbarwnym lakierem, zadbane paznokcie mogą być bardziej sexy od pomalowanych na czerwono? albo czerwone to jakiś afrodyzjak, czy coś..? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta i już
Mój uwielbia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
pomalowane bezbarwnym lakierem sa zadbane ale takie zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta i już
Faceci uwielbiają tandetę,muszą być czerwone i już:P Zawsze lepiej pomalować tylko paznokcie ,niż latać w różowych piórkach po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naukowo udowodnione ze czerwony dziala na mezczyzn najbardizej,... wszak to kolor namietnosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo nie jadłam
czerwony to kolor namietności , ummmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy
Zależy jak na to patrzeć. Dla mnie mogą być niepomalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi pytająca
hehe, czasem gdy widzę tylko kątem oka pomalowane na czerwono kobiece paznokcie u stóp to pierwsza myśl jest "co jej się stało w stope?" albo "chyba krwawi!" :D czarne paznokcie bardziej kojarzą mi się z osobami słuchającymi rocka, metalu, albo innych mrocznych gatunków muzyki :P jedno jest pewne - paznokcie muszą BŁYSZCZEĆ! :D nie wiem, czy zdecydować się na czerwony... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy
jak sie nie mozesz zdecydowac to pomaluj sobie na zielono albo zrob tipsy w panterke lub gwiadzdeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi pytająca
od zawsze mam pomalowane bezbarwnym lakierem, czasem french manicure. czasem zdarzało mi się malować jasno różowym, perłowym o metalicznym połysku. ale myślę o drobnych zmianach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i odkąd weszła moda na czerwone paznokcie u nóżek tak 90% polek ma co roku latem pomalowane pozurki na czerwono:( tandeta. ja uwielbiam pastelowe kolorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem sregem
u stóp mi się nie podobają :P u rąk bardziej, lubię kolor krwistej czerwieni na palcach, u stóp preferuje naturalniejsze kolory, jakiś pół przeźroczyste :P albo french czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gweina
a na moich paznokciach (u nóg) pastelowe kolory wyglądaja nieładnie :( ja muszę malowac na bardziej wyrazisty kolor - wisnia, albo ciemny fiolet; u rąk nie maluję wcale, bo mam małą płytkę paznokociową i wyglądam co najmniej dziwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharone fain
Ja maluję paznokcie na czerwono i bynajmniej nie uważam tego za tandetne. Podoba mi się to, bo wyraźnie widać kształt paznokci i kontrast. W przypadku paznokci pomalowanych bezbarwnym lakierem widać, gdy są krzywo obcięte, albo ta jaśniejsza kreseczka na paznokciach jest nierówna, ogólnie nieciekawie wyglądają. Lubię też malować paznokcie na kolor kremowy, ciemno biały, perłowy bez różowych połysków, zawsze trzywarstwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokajka
co to za kolor ciemno biały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ciekawa jaki to ciemno biały:) a nierowności paznokcia to widacjeszcze bardziej gdy je sie pokryje ciemnym lakierem, gdyż ten uwidacznia kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassw
pod ciemny lakier zawsze trzeba dać bazę bezbarwną, wyrównuje ona płytkę paznokcia, poza tym lepiej się później zmywa, ciemny kolor nie "wżera" się w paznokcie. A ja właśnie mam na paznokciach u stóp frencz, zazwyczaj maluję na zmianę, bo jeden kolorek się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wytatkowy
czerwone paznokcie u nozek sa najkrocej piszac.... fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mineciarz
uwielbiam zadbane kobiece stópki, dziś w metrze widziałem dziewczyne miała bardzo ładne stopy, zadbane, z czerwonymi paznokietkami ;) bardzo pozytywnie :P. A nie jakieś popękane, wysuszone stopy z zółtymi paznokciami i odciskami takie są dopiero bleh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosodef@onet.eu
Zdecydiwanie nie są sexy! Czerwony nie pasuje do stóp (do rąk zresztą też nie). Co innego pomalowane na jasno. Pamiętajcie Drogie Panie, czerwony - wyuzdanie, czarny - brud, niebieski/zielony - freak, żółty - grzybica, brązowy - weszłam w kupę. I tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie zetak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy gadacie?! Czerwień na paznokciach to klasyka! A nie tandeta! Czerwień nigdy ńie wyjdzie z mody. Inne kolory są zazwyczaj "terminowe", "sezonowe". Nie mówię, ze są brzydkie, niefajne i głupie... Po prostu nie zawsze dobrze wyglądają. Ponadto nie wyobrażam sobie pani 30letniej lub starszej (np. w biurze itp.) z niebieskimi albo zielonymi paznokciami. Czerwień zawsze będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwien na paznokciach nigdy nie umiera tak jak "mala czarna";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam niebieskie;p w sumie to juz drugi letni sezon króluje u mnie błękit na paznokciach. Ładnie wyglądają, a czerwien wolę u kogoś niż u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham czerwony kolor paznokci odrazu bym je calowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×