Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca pracy od niedawna.

Mam pytanie dotyczące cv.

Polecane posty

Gość poszukująca pracy od niedawna.

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Kontakt z ogłoszenia. Pani nie wymagała żadnych dokumentów ale cv miałam przygotowane i dałam jej na początku wizyty. Listu motywacyjnego nie napisałam bo nie wiedziałam nic o firmie. Wydawało mi się, że jest bardzo zadowolona z moich kwalifikacji i doświadczenia. Niestety od paru dni się nie odzywają. Czy mogę się jakoś przypomnieć lub zadzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekwiśnkiewskipadł
Tak, jasne, że możesz zadzwonić i zapytać, to nie jest w złym tonie. Ale nie bądź namolna i narwana, po prostu spokojnie zapytaj i ewentualnie dodaj, że zależy Ci na tej pracy. I uważaj na jedno, ostatnio sama robiłam przyjęcia do pracy - co z tego, że masz piękne i śliczne cv, co z tego, że zrobisz na mnie świetne wrażenie, skoro ja wklepię Twoje dane na naszą-klasę i poznam całą prawdę o Tobie. W ten sposób zrezygnowałam z dwójki bardzo nieźle zapowiadających się pracowniczek. I nie żałuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca pracy od niedawna.
Mogę wiedzieć co Cie u nich aż tak zniechęciło? Co sądzisz o pomyśle przesłania cv i lm na maila? Znalazłam go na stronie firmy. Powinnam pomimo tego zadzwonić i się przypomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Czytam i jestem w szoku..Rekrutacja w firmie polega na sprawdzaniu kandydatów na naszej klasie...To jakiś absurd i tylko świadczy o osobie która przeprowadza rekrutację.Szukasz pracowników czy tancerek go go :)))A co do pytania,jak najbardziej możesz zadzwonić i dopytać się na jakim etapie jest rekrutacja.Nie wysyłaj teraz listu motywacyjnego,nie będzie to w dobrym tonie. Powodzenia i napisz jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nk jak w komentarzach poszperasz to mozna sie dowiedziec roznych ciekawych rzeczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo owo
hahah, moj szef to samo - sprawdza ludzi na facebook'u. Mial juz kolesia przyjac, ale cos go tknelo i sprawdzil - a koles na facebook'u pisze o sobie wprost: "jestem leniem i uwielbiam sie obijac w robocie.(...) jak nie bylo szefostwa, skserowalem sobie tylek :-D" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Nie można oceniać ludzi po wpisach na portalu nk.Mam grupę fantastycznych pracowników,których rekrutowałam zwracając uwagę na wykształcenie,doświadczenie itd.Ich życie osobiste i komentarze dodane na nk zupełnie mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo owo
Czyli nie masz nic przeciwko, by ludzie sobie u Ciebie tylek kserowali? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Myślisz że ktoś miałby na tyle odwagi żeby tak zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Od słów do czynów.. Pozdrawiam autorkę topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam o tym sprawdzaniu na nk, tylko że ja jak wpisuje swoje nazwisko to mi wyskaluje 24 strony kobiet co się nazywają tak samo w tym cała strona w miejscowości w której mieszkam, nawet jedną miałam na studiach co się tak samo nazywała. Fakt można na zdjęciach poznać ale nie każdy umieszcza. Moze nie jestem tak popularna jak Jan Kowalski ale też mam teraz popularne nazwisko Ostatnio nawet pisałam list motywacyjny do babki która się nazywała tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×