Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktozemnapojedzie

Szukam kolezanki na wyjazd za granice

Polecane posty

Gość ktozemnapojedzie

Nie mam z kim jechac do pracy /mam 50 lat/znam dobrze angielski/pracowałam już za granicą ale wiem,że we dwójkę rażniej!Jak jesteś zdecydowana i "równa" babka-napisz.Coś znajdziemy!Nie chce siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ja tez nie mam
z kim wyjechac za granice ale mam 23 lata i chce wyjechac na wakacje a nie do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie z Tobą wyjadę
Jednak bałabym się jechać tak w ciemno, bez mieszkania, bez pracy... Może lepiej by było najpierw tu coś znależć a potem ewentualnie na miejcsu szukać czegoś innego. Skąd jesteś? Ja mieszkam we Wrocławiu. Gdzie chciałabyś wyjechać? Czytałam niepochlebne opinie, że w Anglii juz mają dosyć Polaków. Może Holandia albo Hiszpania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktozemnapojedzie
oczywiscie nie w ciemno-teraz poszukamy.Właściwie to mam juz cos w Holandii ,tylko tam trzeba miec prawo jazdy a najlepiej swój samochód/płaci dobrze kilometrówke/,mieszkanie tez jest juz załatwione/taniutko/.podaj jakiś namiar,Skype lub GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy
a kiedy masz zamiar wyjechać mam 31 lat jestem chętna ale dopiero od września.Niestety nie mam prawka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaa
tez bym sie dolaczyla tylko dopiero ucze sie jezyka:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy
masz jakąś kase odłożoną, ile tak bym potrzebowała na początek? Z jakiego regionu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy
ja też nie znam języka ale jeżeli ta druga osoba go zna to spoko można zaryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktozemnapojedzie
O rany! Wszyscy narzekają -a jak coś zaproponować to jest tysiące powodów aby się wymigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie z Tobą wyjadę
Ciekawie się zapowiada:) Moje gg 1949765. Napisz, może nam się uda dogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooolena
a kiedy wyjazd:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie z Tobą wyjadę
Hej, ja nadal jestem zainteresowana tym wyjazdem. Zrezygnowałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktozemnapojedzie
Nie-ale wystraszyłam się wpisu,że nieżle sie zaczyna.Boję się ,że ktoś będzie miał cały czas postawe roszczeniową,bo to w końcu ja chce kogoś namówić.Pojadę sama-sorry.Po co się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahaha gooopia baba hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktakmoznaa
Naprawdę jesteś głupia. Jestem w szoku, po co zawracasz ludziom dupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerrxxxx
Kobitka chce kogoś zabrać, wyrwać z domu,a Wy mówicie,że zawraca dupe?! Wszystko załatwiła i nawet na gotowe nie było chętnych.Lepiej narzekać że nie ma roboty? I ta ironia-ładnie sie zaczyna!Poj...o Was! Ma racje,że sie wypięła.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktakmozna
Żadna ironia, co wy ludzie czytać nie umiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktakmozna
Wystraszyła się:Pktoś bedzie mial postawe poszczeniowa:P Przeciez tyle dziewczyn chcialo z nia jechac, to ona stchorzyla. Wypiac to sie mogla zanim zaczela tu pisac a wcale nie miala zamiaru nikogo zabrac. A jedz sobie sama i niech ci sie tam wiedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szukam kolezanki do wspolnego wyjazdu do anglii praca jest w agencji towarzyskiej ale boje sie jechac sama a mam juz bilet kupiony na 09.10.09 mam juz tam zalatwione ze ktos mnie odbierze, nie znam tych ludzi ale rozawialam z nimi przez tel i gg wydawali sie mili ale nie wiadomo co sie okaze w praktyce mam dopiero 22 lata i jednak boje sie sama jechac prosze o kontakt jakby ktos chcial sie zabrac 510-520-446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Szukam koleżanki do wyjazdu tak jak ty kiedyś szukałaś. Niestety był to rok 2009. Napisz jak skończyła się twoja przygoda ? Pozdrawiam Elżbieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjazd za granicę w wieku 50 lat? Trochę późno. Nie żebym się czepiał ale ludzie w tym wieku są już dawno po powrocie do kraju i są przeważnie ustatkowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam osoby do wyjazdu konkretnej która mi nie podłozy tzw swini ani w pracy a już tymbardziej we wspólnym mieszkaniu cenię niezależność jestem bardzo tolerancyjna lubie porządek ale kurzu w locie nie łapię,tylko 35+ i tylko kobiety nie jestem lesbijką natomiast kobieta po przejsciach i cholernie złych doswiadczeniach z rasa skundlona czyli facetami woli towarzystwo swojej płci,więcej wspólnych tematów zainteresowań. wskoczę za tobą w ogień czy ciebie stać na to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss jacek
Na Granicy (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/tdnna-granicy-2016 Pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów – Andrzej Chyra i Marcin Dorociński w thrillerze „Na granicy”, debiucie fabularnym Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu „Nasiona”. Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal („Ida”, „Joanna”). W pozostałych rolach występują Andrzej Grabowski i Janusz Chabior, a partneruje im dwójka aktorów młodego pokolenia: Bartosz Bielenia („Disco Polo”) i debiutujący na ekranie Kuba Henriksen. „Na granicy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Chyra) i dwóch synów (Bielenia, Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby poprawić swoje relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tez po przejściach i mam dość siedzenia w domu.Nie znsm jezyka ale jak chce się pracować to to nie jest chyba taka straszna barjera.?Pomóżcie .Mam 39 lat Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się Chcę wyjechać do pracy Marta 38!lat marcyha@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 20 lat szukam dziewczyny do wspolnego wyjazdu do angli do pracy. Moje kolezanki niestety nie chcą wyjeżdżać. Widzialam duzo interesujących ofert ja jestem z okolic Bochni jezeli jest jakas zainteresowana osoba to prosze sie odezwac spotkamy sie i dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20l tez szukam kogos do wspolnego wyjazdu:) mój mail domixxa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Trochę odswieżę wątek :) Szukam spokojnej koleżanki do wspolnego wyjazdu za granice . Jestem pogodna rozsądną osobą pracowąłam za granicą kilka razy.Nie szukam imprez chciałabym wyjechać tymczasowo i skupić sie na pracy. mój mail kaiisu@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska43
Też bym z kimś wyjechala do pracy,mam 43 lata i nie znam języka może się uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goska43 odezwij się. marcyha@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×