Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mahater

Samotność

Polecane posty

Gość Mahater

Jakoś tak mi samotnie w życiu. Mam rodzinę, kolegów, koleżanki, ale ciągle nie ma z kim pogadać, pomilczeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje II połówki
dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahater
Bardzo możliwe, ale gdzie ją znaleźć .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotność jest to, to z czym rano się budzisz i i kładziesz się spać w nocy - taka mała definicja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoszlifowany diamencik
no wlasnie to jest pytanie, gdzie ja znalezc? a raczej jego :) no coz smiem sadzic, ze aby swiat byl ciekawszy, niektorym jest pisana samotnosc troche dluzej niz innym, wiec jestesmy wybranymi ;) taka mam teorie, by nie popadac w stan beznadzieji, moze ci tez pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Jorku otwarto nowy sklep, gdzie kobiety mogą wybrać i kupić męża. Przy wejściu jest wywieszona instrukcja korzystania ze sklepu: \"- Możesz wejść do sklepu tylko jeden raz, - jest 6 pięter, a cechy charakterystyczne mężczyzn zwiększają się z każdym piętrem, - możesz wybrać jakiegokolwiek mężczyznę na piętrze lub iść piętro wyżej, - jak wejdziesz wyżej, nie możesz się już cofnąć\". Pewna kobieta decyduje się wejść do sklepu, żeby znaleźć tego jedynego. Na pierwszym piętrze wywieszka mówi: \"Ci mężczyźni mają pracę\". Kobieta decyduje się wejść wyżej. Na drugim piętrze jest napis: \"Ci mężczyźni mają pracę i kochają dzieci\". Kobieta znów postanawia wyjść wyżej. Na trzecim piętrze jest napisane: \"Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci i są bardzo przystojni\". - \"Wow\" - myśli kobieta, ale postanawia wejść wyżej. Na czwartym piętrze wywieszka mówi: \"Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni i pomagają w pracach domowych\". - \"Niesamowite\" - pomyślała kobieta, jednak z ciężkim sercem odrzuca taką ofertę i postanawia wejść na wyższe piętro. Na piątym piętrze jest napis: \"Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni, pomagają w pracach domowych i są romantyczni\". Kobietę kusi żeby zostać na tym piętrze, ale decyduje się wejść na ostatnie piętro. Szóste piętro: \"Jesteś na tym piętrze odwiedzającą numer 31 456 012, tutaj nie ma mężczyzn, to piętro istnieje tylko po to, żeby pokazać, że kobiecie nigdy nie dogodzisz. Dziękujemy za odwiedziny w naszym sklepie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoszlifowany diamencik
Co do historii, to fajan ale oczywiscie sa rozne typy kobiet, i to nie znaczy ze wszystkim nie dogodzisz, ja juz bym zostala na pietrze nr 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra historia..... do autora- internet ci nie pomoze... najwyzej zaszkodzi wiem cos o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolaaa
może czas zacząć rozmawiać z kolegami, rodzina, przyjaciólmi a nie czekać aż oni pierwsi wyciagna rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 089
nie jest latwo znalesc, ale grunt to w ogole zaczac szukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×