Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małamiiiiii

dziecko zjadło sudocrem

Polecane posty

Gość małamiiiiii

Drogie mamy, moj syn (9mies) zjadł nieokreśloną ilość sudocremu. Wygrzebał z małego słoiczka (takiego z promocji ) i wysmarował się na twarzy. nie jestem w stanie określić ile zjadł. Dzwoniłam do lekarza ale kazał mi tylko obserwować dziecko i w razie czego przyjechać. czy miałyście może podobne przypadki. będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez sie wysmarował sudocremem :) oprócz tego zdarzyło mu sie zjesc moje tabletki, proszek do prania i napic sie zmywacza do paznokci. Spokojnie, krem to nie trucizna. Nic dziecku nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takimi rzeczami jak
kosmetyki , srodki chemiczne zmywacze do paznocki , leki nie powinny byc w zasiegu reki dziecka . jestescie nie odpowiedzialne matki - szkoda slow ! i nie piszcie ze kazdemu moze sie to przydarzyc , bo to nie prawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia...
z tym zmywaczem i proszkiem... :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agalala
czasem to nieuniknione, że dziecko zje trochę kremu...matki może nawet o tym nie wiedzą, bo nie widzą :) Ja np smaruję czasami bródkę mojego maleństwa sudocremem - bo od ślinienia ma krostki...i bywa, że Mały zetrze sobie ten krem piąstką, którą potem włoży sobie do buzi...jak dla mnie to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały ma 7 miesięcy i od ok 2 sprytnie obraca się z brzuszka na plecki i odwrotnie. Niby fajnie, ale zmiana pieluchy TRAGEDIA. Do czego zmierzam- żeby się czymś zainteresował podaje mu pudełko sudokremu i czasem to wieczko odleci a on wynurza paluszki w kremie. Czasem coś przemyci do buzi. Żyje i ma się świetnie. Myślę, że nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakował mu chociaz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się na zapas,nie wiem jaka ilośc może zaszkodzic,ale raczej nie mógł tego zjeśc dużo,te opakowanie jest malutkie. Mój synek też był w podobnym wieku jak dorwał sudocrem i nic mu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ze zmianą pieluszki córeczce było identyko jak u ZAKOCHANEJ ŚLIWKI WĘGIERKI:) też nieraz zjadła trochę kremu... nic jej się nie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja roczna corka wlasnie zjadla troche balsamu z ziajki bo bylo na dnie troche a ja podchodze do lozeczka patrze mala trzyma opakowanie po tym balsamie puste.. i wacham ja i czuje na buzi zapach tego balsamu czyli zjadla go.. nie bylo duzo niby bo na dnie moze ze 3mm ale boje sie ze cos jej bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega obleśna to jesteś Ty ze takie głupoty wypisujesz. Czy Ty wogole masz dziecko ? Bo raczej nic o tym nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiałam z farmaceutką(znajoma) na ten temat, już nie pamiętam co to było, ale właśnie że się boję bo siusiaka miętoli i potem ręce do buzi, i przy okazji sudocream. Kazała się nie przejmować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez byłam u lekarza bo moja córcia cos tam lizłą sudokremu i jakas ospała była, powiedział ze nic jej nie bedzie... Nie wierzę w takkie idelane mamy, kazde dziecko w koncu sie uderzy spadnie z łózka albo zakrztusi chyba że trzymacie je w klatce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek 11 miesięcy jak tylko widzi pudełeczko sudocremu to od razu wyciąga ręke żeby się nim bawić. Upatrzył sobie i koniec. Jak mu zabieram to płacze. Jak daję na chwileczkę to od razu słoiczek do buzi bierze. Za pierwszym razem jak go znalazł to akurat zagadałam z mężem a tu słoiczek sie otworzył patrze a mały cały w kremie rzuciłam się do buzi żeby sprawdzić czy czegoś nie zjadł ale język miał czysty. Zastanawiam się kiedy właśnie zje ten krem. Ilekroć go bierze do ręki to bacznie sprawdzam żeby sie nie otworzyło. No ale przeważnie staram się chować oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna nie napisała czy cos sie konkretnego stało , moj synyek 9 miesiecy zjadł krem bambino i szukam odpowiedzi ale ciezko cos znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealne mamy nie mają dzieci :)) więc Paniom idealnym sugeruję się solidnie trzasnąć w łeb bo jesteście zwyczajnie NUDNE ! i nie zdziwiłbym się jak by Was faceci zdradzali na boku, bo tylko tyle jesteście warte.... PANIE IDEALNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemożliwe że zjadło proszek czy zmywacz to jest śmiertelnie trujące bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moja córeczka ma 11 miesięcy i jadła trochę aptece tu żelu boję się etos może jej się stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekemgeoka

Drogie idealne matki, co nigdy nie przeoczyły jak ich dzieci jadły sudokrem. Bo przecież takie rzeczy się przed dziećmi chowa, nie? Pomóżcie, moja półtoraroczna Ala biegła z trzydziesto- centymetrowym nożem i przewracając się dźgnęła się 16 razy w plecy czy to może jej zaszkodzić, pytam bo chwilę później spadła na nią żeliwna maszynka do mięsa (taka z korbką ręczna), jest dosyć ciężkawa więc to może mieć jakieś późniejsze konsekwencje ona może być uczulona na metale ciężkie, jeszcze jej pod tym kontem nie badałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×