Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulaaa25

POMOCY!!! Dokarmianie noworodka

Polecane posty

Mam tygodniowa coreczke, ktora karmie piersia. Schemat karmienia wyglada tak 2-3 godz snu a po tym 2-3 godz karmienia, pediatra mi powiedzial ze dziecko powinno sie najadac w 20 min. Czy ktos tez tak mial? Czy to wina pokarmu moze jest go za malo? Dodam ze mala oproznia dwie piersi przy kazdym karmieniu.Jak dokarmiac takie malenstwo i w jakich ilosciach podajecie mleko modyfikowane? Takie porcje jak pisze na opakowaniu od mleka? Czy porcja 90 ml dla tygodniowego malca to nie za duzo( taka porcja jest podana na nan1 w pierwszym miesiacu zycia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam gadanie
ze 20minut, moj siedzial przy cycku minimum godzine ale przetrwalam i potem sie unormowalo twoje dziecko jest jeszcze malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaaa
ja dokarmiałąm też po kąpieli jak wypija l z 2 piersi to jeszcze tak z 60 nan1 dawałam, ale to tylko kilka razy, bo potem sie unormowało, w sumie synek tylko po kąpieli potrzebował więcej, tak to najadał sięw 20 min, ale woda wyciągała z niego tak że mógł i siedzieć ze 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z calego
moj ma miesiac i 5 dni i na piersi wisi non stop, lekarze twierdza ze tak ma byc;-) i nic nie robie tylko go karmie i przebieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaaa
ja dokarmiałam jakpisałam wcześniej tylko kilka razy jak miała miesiąc np. w nocy do cyca budził sie 1 a w dzień co 3,5 godziny, no i na wadze przybierał prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×