Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perfect mummy

laktacja?

Polecane posty

Gość perfect mummy

co jesc zeby pokarm byl tłusty, pełnowartościowy? co pic, slyszalam o piwie karmi, ale boje sie je pic bo w koncu to piwo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego takiego jak zły pokarm, organizm go wytwarza,w pierwszej kolejności dbając o jakośc,a jeśli bakuje mu składników to mleka jest po prostu mniej. Po piwie dziecko bedzie bolał brzuch. Ja polecam: Kawa zbożowa z mlekiem,woda nie gazowana,produkty z dużą ilościa białka(sery,chude mięso,jogurty) i nie zapominaj o witaminach!! Ja podczas karmienia nie brałam i wypadło mi 6 zębów(moja dentyska z złapała się za głowę stanem odwapnienia miazgi!!!) Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kot ma róję
6 zębów Ci wypadło? :/ to jakaś paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie całkiem kozenie zostały,po prostu się poułamywały,ale dało sie jakoś częśc nadlać,eszta implanty,niestety,dlatego teraz bedąc w ciąży zarzywam dodatkowo wapń i cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesc wszystko, hmmm powiem szczerze ze jak maly mial dwa miesiace(7,200)(teraz wysoki chlopczyk bez NADWAGI:) to czy mandarynki czy ciasto z kremem, czy bigos kotlet smazony pomidory, nie zaszkodzilo a wrecz rosl jak na drozdzach, pokarmu mialam na styk(B), przy piersi jedzac spedzil raptem 5-10min nie dluzej, i tylko wtedy gdy chcial jesc, nie bylo piersi do uspajakania, moze dlatego ze sie po prostu szybko najadal:O razem z lekarka bylismy w szoku ze tak przybiera na wadze(patrzac na mnie mama z anemia wazaca 53 kg:O:O ) a pamietam jak sie modlilam aby karmic go chociaz 3 miechy a doszlam do 10:O:O:O takze nie rozmar piersi sie liczy i wydaje mi sie ze to tez zalezy od tego co jemy,,, pilam mleko(maly nie mial zadnej skazy, nigdy zadnych krostek jakies niewiadomego pochodzenia) po prostu trzeba po troszku wszystkiego wprowadzac ,,, mam wiele znajomych co nie pily melka nie jadly serkow homogenizowanych chodz jeczaly ze im tego brakuje bo lubia, dzeci przy piersiach spedzaly duzo czasu a jednak malo baieraly w wadze, chcialy dzieci przed skaza uchronic, niestety kazde jedno mialo skazee i nie wiem od czego to w koncu jest, ja jadlam i malemu nic nie bylo,, a ty zobacz dawkuj po troszku rozne potrawy co by zobaczyc czy maly dobrze je toleruje, jakos maly musi przyzwycxaic swoj zoladeczek,, nkogo tu do neczego nie namawiam,, po prostu tak robilam bylo ok wiec czemu mam sobie ogranicza:O a tak wogole to ile ma szkrab???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect mummy
2 miesiace;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonik123

Ale po co w dzisiejszych czasach pić karmi, skoro są gotowe i bezpieczne rozwiązania na wsparcie laktacji? Sama piję lactosan mama ze słodem jęczmiennym i beta-glukanem, a do tego ma owoc kopru i melisę, więc u mnie szybko poprawiła się praca gruczołów mlecznych. Pokarmu mam bardzo dużo, Córeczka pięknie rośnie, a ja jestem spokojna i karmię z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×