Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleana

5 największych błędów w podrywaniu kobiet

Polecane posty

Jeśli nie wiesz jakie to błędy, to prawdopodobnie już je popełniłeś, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto pięć największych błędów, które popełniają mężczyźni w uwodzeniu kobiet. Niektóre z nich odnoszą się do samego podrywu i pierwszego spotkania, a inne do dalszej znajomości. Błąd nr 1: Bycie zbyt miłym facetem Błąd nr 2: Myślenie, że o Twojej atrakcyjności dla kobiet świadczy to, jaki jesteś przystojny albo ile masz kasy Błąd nr 3: Zmienianie swojego życia dla kobiety Błąd nr 4: Próbowanie przekonać kobietę, żeby Cię lubiła i podlizywanie się jej Błąd nr 5: Szukanie potwierdzenia swojej wartości w kobiecie i bycie „needy” Szczegóły na stronie : http://www.ithink.pl/artykuly/styl-zycia/inne/5-najwiekszych-bledow-w-podrywaniu-kobiet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa koka kola
ja bym dodała jeszcze pójście na rande wu bez wcześniejszego prysznica :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie błędy a raczej kobiece zachowania :) wiesz o ile za pierwszym razem te 5 pkt ma zastosowanie to o tyle w dalszej znajomosci z kobieta pod przykrywka faceta taka znajomosc ma szanse na 2 tyg przetrwanie :P błedy .błedami ale moze wy poszukajcie meskich facetów aniżeli zniewiesciałych ciot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,ja to miałam leprze przypadki w życiu: 1: Mała patrz jaką mam brykę,umówimy się(oczywiście z tępą miną cwaniaczka-tak mnie zamurowało,że nawet nie mogłam się śmiać) 2: Innemu odmawiam a on mi na to "ale kto cie będzie chciał z taką pupą dużą?Tylko ja"(byliśmy w towarzystwie i reszta chłopaków go wyśmiała więc dużej nie mam najwidoczniej ;) ) 3:"wiesz? Fajna jesteś ale lepiej byś wyglądała w krótkich blond włoskach,umówimy się(jestem południowym typem urody,z oliwkową karnacją i prawie czarnymi włosami-chyba nie trzeba komentować) 4:Pierwsza randka z pewnym chłopakiem a on mi wylicza ile to nie miał kobiet w łóżku a na koniec pyta czy \"golę muszelkę\". (odeszłam bez słowa) Nie wiem czy temat dotyczy dokładnie czegoś takiego ale mi przytrafiły się takie właśnie ewenementy:):):) I kiedy zaczęłam wątpić w facetów pojawił się mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhdjjka
Ja akurat mysle, ze to jest 5 metod na zdobycie kazdej babki... cos ci sie tytuly popitolily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provo i to cienkie
gada gupoty wystarczy ze jest przystojny i bogaty i wyrywa co chce a jak jakas mu nie da to jest milion innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×