Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WYBOR ZYCIA

DLACZEGO WARTO MIESZKAĆ W KRAKOWIE ?

Polecane posty

Gość WYBOR ZYCIA

WYMIEN 3 POWODY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYBOR ZYCIA
jak w ryj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYBOR ZYCIA
to tak zle z krakowem, lobuzy sa ? mozecie cos wiecej powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYBOR ZYCIA
wiec jak tam jest ????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYBOR ZYCIA
a jak sie zyje w taki razie np we wroclawiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enedue
przede wszystkim a ten niepowtarzalny klimat! uwielbiam tu mieszkać, jest. mamy naprawdę piękne miejsca.wszyscy turyści się zachwycają i wracają. poza tym ceny mieszkań nie są takie tragiczne, na europejskim są fajne, się zastanawiam właśnie nad kupnem. Może jest tu ktoś z tej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi ci o kapciowego
1. zimny lech 2. marycha do zajarania obok 3.mozna zobaczyć na własne gały kapciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jasnej cholery ;)
Mieszkam 30 min od krakowa i tez rozwazam czy się tam nie prznieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enedue
a gdzie mieszkasz teraz? jeśli masz możliwość, to jasne przeprowadzaj się do Krakowa. Ja tu mieszkam od urodzenia i jest super! Nie chciałabym chyba w innym mieście mieszkać. ale szukam czegoś swojego teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Enedue, a gdzie szukasz mieszkania? Ja też jestem w fazie poszukiwań i chciałabym postawić na Ruczaj, bo jest taniej, a okolica fajna. Zwłaszcza teraz, jak coś poczyniono w kwestii komunikacji z Centrum. Myślę nad Osiedlem Europejskim, bo znajomi mi je polecają. A Ty może masz jakieś typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w krakowie i ciesze sie, to naprawde super miasto :) mieszkalam dwa lata w warszawie i jakos mi nie podpasowalo, w krakowie nawet taksówki sa tansze :) www.radiotaximpt.krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie normalnie można kupić mieszkanie w przyzwoitej okolicy poniżej 4k za metr, tak więc wcale nie ma dramatu. Oczywiście mowa o mieszkaniu z rynku wtórnego, ale raczej pokazuje to, że Kraków od razu nie musi oznaczać stawek z kosmosu. Łapcie przykład - http://www.ap7.pl/mieszkania-na-sprzedaz-329000zl-81m2-krakow-podgorze-duchackie-o738683 I takich okazji naprawdę jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trzeba wydać na mieszkanie z rynku pierwotnego minimalnie, aby standard był przyzwoity? Tak mniej więcej? Widzieliśmy oferty nawet za ponad 4k, ale bez ich oglądania poza netem. Czy przy takiej stawce można oczekiwać niespodzianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak popatrzysz po tym serwisie wskazanym wyżej, tj. ap7 to masz tam mieszkania w dobrej lokalizacji za 5k. Chyba warto, co nie? Taniej nie ogarniecie tematu. Zazwyczaj za ponad 4k można kupić dziurę w ziemi. Nie wiem jak dokładnie wtedy wygląda temat pewności tego ukończenia, bo niby miał się pojawić jakiś fundusz. I co? Istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Dla ludzi ludzie w Krakowie są jacyś normalniejsi ogarnięci no po prostu inna mentalność, mnie to urzekła gdy mieszkałam tam kilka lat,nigdzie w pl nie spotkałam takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to jedne z lepszych miast do życia w naszym kraju. Nie dość , że świetnie rozwinięte, to jeszcze z pracą tak nie jest źle. Uważam, że jest także dobra oferta mieszkań i domów. Chociażby te ostatnie są tu http://samson-dom.pl/, moim zdaniem super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka_Faar
Bo to piękne miasto. Chyba nie ma piękniejszego! Sama odebralam ostatnio klucze do mojego kawałka podłogi w Prądnik park i jestem zakochana. Zreszta moja siostra meiszka na tym samym osiedlu i mieszkania sa swietne. nei moge sie doczekac kiedy rusze z urzadzaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Kraków to jedno z piekniejszych miast w Polsce :) Do niedawna wynajmowałam tutaj kawalerkę, ale w planach mam kupno czegoś własnego. Zastanawiam się nad www.nowa5dzielnica.pl bo powstaje tam nowe osiedle w dobrej lokalizacji- Krowodrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×