Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asc43

Kotlet schabowy jak z baru, jak zrobić?

Polecane posty

Gość jak sie przypala
ja tam nie lubie schabowego... te zyly w srodku, ktore przez panierke sie nie wytapia...blee! co innego piers z kurczaka w panierce...mniam! natomiast duzo panierki a malo miesa w przypadku schabu to dla mnie olbrzymia zaleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieniek w gomaczkach
Schaboszczaki są przepyszne zwłaszcza z karkowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlinkaak
Dobrze mi się współpracuje ze sklepem NMR, oni sprzedają online na nmr.com.pl. Duży wybór przypraw, można u nich dostać wszystko co nam na kuchni jest potrzebne. Mieszanki są naturalne, bez domieszek jakiś chemicznych wzmacniaczy smaku i zapachu. Tak samo jednorodne przyprawy bardzo dobrej jakości sprzedają, zbierają zioła na bieżąco, są świeże itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep NMR mogę polecić. Na stronie http://nmr.com.pl wisi ich pełna oferta, wszystkie przyprawy są ładnie skatalogowane – osobno mieszanki, osobno jednorodne rzeczy. Duży wybór pieprzu, soli, ziół, ogólnie pełen asortyment. Często tutaj kupuję do swojej restauracji rzeczy ale też do domu. Mają dużo mieszanek ciężko dostępnych w innych sklepach, sporo dodatków z kuchni świata – marokańskiej, tureckiej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez vegety bo to syf najgorszy (tak jak ktos powyzej wspominal). -Schabowego powinno sie jeszcze namoczyc w mleku przed paniera (niektorzy namaczaja w mleku i w cebuli) i wtedy jest dobry. I tak jak ktos wspominal, na smlcu bedzie taki tradycyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zamówić takiego kotleta? Zawsze wtedy bedzie idealny. Ja często zamawiam z Margaret we Wrocławiu i zawsze jest super i z ochotą go jem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo lubię kotlety schabowe, nie przemawia do mnie takie jedzenie, jeśli jem już w nadmiarze to krewetki. Bardzo je lubię zamawiać z Hurry Up Shrimp z Krakowa Bardzo dobre są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCHARECZKA

Kotlety schabowe w barze robi na głębokim tłuszczu , tak jak frytki . Wszystkie przyprawy i panierke robimy tak jak na zwykle kotlety , sposób przygotowania jest po prostu inny .. Wtedy kotlet smakuje znakomicie idealny jak z baru . Wiem co mówię i polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

No nie za bardzo. Schab na schabowe jak z baru moczymy w mleku. Nie smażymy w głębokim tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×