Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zapytam...

Gdzie najlepiej usunąć bliznę laserowo? - Wrocław.

Polecane posty

Gość Zapytam...

Zależy mi na sprawdzonych gabinetach i specjalistach, i aby pierwsza wizyta (konsultacja) była darmowa. Nie chcę wybulić stówki, żeby lekarz stwierdził, że blizny się usunąć nie da (z uwagi na specyficzne ulokowanie). Proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam...
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam...
Nikt nic nie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie jestem lekarzem
a moge Ci powiedzieć za darmo, że blizny usunąć się nie da, a juz na pewno nie laserem. Szczególnie, jak jest np. po jakims cięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam...
Przecież istnieje teraz tak popularne i ponoć skuteczne laserowe usuwanie blizn. Więc jak to możliwe, że się nie da usunąć blizny? Ja się zgodzę, że nie całkowicie ale częściowo pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko pic na wode
gabinety reklamuja swoje lasery, które kosztuja kupe kasy, a tak naprawde nic nie dają. Zrobisz sobie serie 5ciu zabiegów, zapłacisz kilka tys. zł. i będziesz rozczarowana. Ludzie są naiwni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam...
Ok, a ja z kolei słyszałam, że to jest bardzo skuteczna metoda. A kilku tys, nie wywalę, bo na moją bliznę, z tego co się orientowałam, zabieg powinien kosztować ok.100zł. Ale aby się upewnić, czy moja blizna się nadaje do tego typu zabiegu, chcę się skonsultować z specjalistą, ale zależy mi aby pierwsza wizyta była gratis. Ponawiam pytanie, wypowie się ktoś, kto zna dobry gabinet i jest po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specyficzne ulokowanie
tzn gdzie ta blizna jest? Jak wyglada? Laser nie nadaje sie do wszystkich blizn, zreszta on ich nie likwiduje, tylko poprawia ich wygląda gdy blizna jest płytko na powierzchni skóry. Na jaki laser chcesz iść? Fraxel, co2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam...
Właśnie nie wiem jaki...nie znam się... Bliznę mam na łokciu. Ja wiem, że to będzie tylko poprawa, ale właśnie na tym mi zależy - blizna wygląda paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam...
Tak jak mówisz, płytko osadzona. Kiedyś chciałam zlikwidować ją chirurgicznie, ale zrobiła się jeszcze większa, rozciągnęła się bo to w końcu łokieć. Teraz zastanawiam się nad laserem. Może spisze się lepiej niż skalpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro zrobiłaś już zabieg
tzn wycięłaś ja chirurgicznie to nie jest płytko osadzona tylko siega głębszych warstw skóry. ale jak się tak uparłaś to idź do gabinetu, który ma laser fraxel, może minimalnie rozjaśni albo wygładzi Twoja blizne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam...
ok ale nadal nie wiem, gdzie znajduje się jakiś dobry gabinet gdzie pierwsza wizyta jest darmowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nigdzie.. w większości klinik cena konsultacji jest wliczana w cenę pierwszego zabiegu (na zasadzie - idziesz, lekarz cię ogląda, omawiacie rodzaj terapii i robi pierwszy zabieg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie znajdziesz
takiego gabinetu, z jakiej racji lekarz miałby za darmo cie przyjmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam...
A z jakiej ja mam płacić za to, że ktoś mi powie, że nic nie może dla mnie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie znajdziesz
bo to twoje "widzimisię" z takiej racji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultacje są dla pacjenta, zeby się jak najwięcej dowiedział o zabiegu i opiniach róznych specjalistów, lekarz nie ma obowiązku tracić czasu na wizyty za darmo, bo raczej nie robi się takich zabiegów w szpitalu (na życzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz za darmo
to musisz byc przed 7 rano i stanac w kilometrowej kolejce zeby zapisac się do lekrza na conajmniej 3 miesiae poxniej na wizyte. Tylko pytanie czy aby na pewno w tym dniu się zarejestrujesz. Jak nie to powtorka z rozrywki za tydzin , i tak bez konca :P No ale zakładam ze sie dostaniesz to potem musisz ponownie po tych 3miesiach odczekac kolejke w przychodni ( zakładam ze 3 godziny w dusznej poczeklani gdzie siedzi ludx na ludziu , ale to i tak optymistyczna wersja ). Moze wtedy sie dowiesz ze tego sie nie da usunąc . Polecam dr Tupikowskiego w przychodni onkologicznej przy pl. Hirszfelda. Swietny specjalista. Dzieki niemu moj tato zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam...
Ale po co mi chirurg,onkolog do laserowego usunięcia blizny? Chyba mnie źle zrozumiałaś. Ok, więc gdzie znajdę dobry gabinet we Wrocławiu, z pierwszą wizytą w granicach 50zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie.
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam...
Ktoś jeszcze się wypowie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno w centrum der-med na Armii Krajowej mozna usunąc blizny laserem. Konsultacja lekarska kosztuje 60 zł. Konsultacja jest niezbędna, zeby określić dokładnie blizne oraz wykluczyć przeciwskazania do zabiegu: ciążę, nowotwory, infekcje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam z www.esderm.pl Po szyciu przebitego na wylot policzka wszystkie tkanki były zgrubiałe, twarde jak kamień. Po laserach to miejsce jest równie miękkie co reszta twarzy i uwierz, że znacznie wpływa to na wygląd samej blizny. No ale ja nie liczę na to, że zupełnie zniknie naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Klinikę Magnuccy - co prawda kawałek od Wrocławia, ale moim zdaniem do dobrego specjalisty warto przejechać parę kilometrów. Usuwałam tam wszystkie moje blizny po jednej operacji i teraz nie ma po nich śladu. Bardzo polecam tę klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Moge polecic klinikę https://klinikagalena.pl/ , robiłam u nich 2 mś temu usunięcie blizny , którą miałam na czole po wypadku. Zabieg wykonany był laserowo i nic nie bolało, a dał bardzo dobre efekty. Teraz po serii zabiegów nie mam już żadnej widocznej blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela34

Laserowe usuwanie blizn jest bardzo fajnie sprawdza się w leczeniu blizn potrądzikowych. Jestem bardzo zadowolona z efektów w zasadzie pozostałości po trądziku są niewidoczne. Korzystałam z zabiegów laserowego usuwania blizn w  klinice Proclinic we Wrocławiu, jeżeli ktoś jest z Wrocka, to warto wybrać to miejsce uważam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×