Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żuczek pchełka

idę za rdą dziewczyn i pytam chłopaków

Polecane posty

Gość alekopie.
ja bardzo chętnie , może się jeszcze czegoś nauczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga!!!! opowiadam mój złoty skarb pokazał mi w telefonie kolegi jak jakaś laska tańczy a dokładniej rzecz ujmując krę ci zadem w rytm muzyki. powiedziałam że to nic trudnego i obiecałam że zatańczę dla niego podobnie jak tamten lachon. wieczorem wciągnełam kruciutką sukienkę taką z falbankami pod pupą na marginesie mówiąc właśnie tam się kończyła jej długość. wciągnełam zabójczo seksowne stringi i buty na wysokich szpilkach. to była cała moja garderoba którą miałam na sobie.cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywiązałam mojego nagiego ukochanego do łóżka włączyłam nastrojową muzykę i zazczełam tańczyć. tak seksi, wiecie jak co nie? potem zdięłam jeden bucik pokazując to i owo ,nastpnie drugi bucik pokazując to i owo.jeszcze jeden obryt bioderkami. odwróciłam sie do niego plecami, powoli rozwiązałam supełek utrzymujący sukienkę na moim ciałku...cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kilka erotycznych podniecających ruchów i już siedzę na moim facecie.całowałam go po szyi klacie w usta potem znów szyja klatka brzuszek i znów do góry i potem w dol coraz niżej. liznełam go tam zaczynając od jajeczek aż po sam czubek członka i postanowiłam że go troche wykożystam. dałam mu żeby troche on mnie pocałował i polizał po mojej "muszelce".po kilku minutach zaczełam znów go gałować poczynając od szyi ale tym razem zostałam już pod linią pempka i tam ujawniłam swoje zdolności.cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw pare powolnych liźnięć od jąder aż po sam czubeczek. potem zanużenie całego członka w buzi.starałam sie utrzymywać kontakt wzrokow.troche smyrania językiem przy ruchu w dól i nieco mocniejsze ssanie przy ruchu w górę do tago praca rączkami raz jedną raz dógą. chwilami szybko z dodatkową pomocą dłoni potem znów wolno ale zato bardzo głęboko. troche lizania długimi i wolnymi posunięciami potegowane głaskaniem po jądrach. podgryzałam lizałami ocierałam się. a jak mój kochanek szczytował to nie uroniłam ani kropelki. a po jego orgaźmie przytuliłam się i długo i namiętnie masowałam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×