Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość zukejka
Przytulas, nie wiem czy tak odpuscilam...dzialalismy...dc liczone skrupulatnie.... jedyne co sie zmieniło to, że pogodził się z myślą że może się nam nie udać.... byłam jakby na to przygotowana....testy robiłam bez takiego już wyczekiwania bo i tak myślałam, przecież nic z tego.....już dwa razy miałam takie miesiące kiedy nie brakowało sexu :) nic a nic ...a i tak nie zachodziłam... dlatego W sobotę rano zrobiłam to był 21dc nic....w niedzielę rano...test tak od razu nie zaskoczył...najpierw pojawiła się widoczna kontrolna kreska.... ale ja dalej patrzę (za każdym razem tak oglądałam w nadziei że coś się tam urodzi)...no i tak patrzę patrzę...I jakoś cień zobaczyłam...od razu rolety do góry... światło dzienne.... test przekręcony na 10 stronę tam i z powrotem .... po jakiejś godzinie ...jak test wyschnal i kolorek nawet się pojawił.....następnego dnia zrobiłam kolejne 2 testy...za każdym razem była druga krecha i dzisiaj rano też Także odetchnelam z ulga...teraz poczekam tydzień albo i więcej bo przy moich krótkich cyklach to będzie śmieszne jak się zjawię w 32dc na przykład Dzisiaj 24dc... teoretyczni3 dzień w którym @ ma przyjść ..... jak pisałam...chyba jestem rekordzistka bo test pozytywny mi wyszedł 22dc .... co tak naprawdę był jeszcze 21dc .... bo tym razem @ przyszła do mnie wieczorem....dlatego ranek 22dc to był tak naprawdę 21dcjeszcze.... 22 dc zaczynał się w niedzielę wieczorem Pozdrawiam Zukejka 4tc ;) Niech wszytko skończy się dobrze Bo boję się troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Ktoras jeszcze z dziewczyn sie stara ? Czy wszystkim juz sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka bedzie sobrze zobaczysz:):) ja sie juz nie moge doczekac wizyty kiedy zobacze kochana istotke a za kolejne 3tyg byc moze moj gin mi juz co nieco powie o plci bo pierwszym razem dowiedzialam sie bedac w 15-17tygodniu i sprawdzilo sie:) coraz bardziej nas przybywa na forum:) oby tak dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka a co mialas robione na pierwszym badaniu prenatalnym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas no to usg trwało dłużej gin sprawdził ta przeziernosc karkową czy kosc nosowa jest , serduszko nerki pecherz moczowy dokladne pomiary maluszka. Głowke i mózg, ogólnie wszystkie pomiary robil i czy nic nie odbiega od normy. Wiecej nie pamietam. Tyle tylko zapamietalam ze wszystko jest dobrze i w normie strasznie przejeta bylem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Aha to fajnie ze wszyatko ok:) no powiem ci ze ciesze sie na ta wizyte ale i boje troszke czy wszystko bedzie ok mam nadzieje ze tak:) a jak tam u ciebie brzuszek rosnie?? U mnie cos tam widac ale jak ktos nie wie to nie zobaczy:) ogolnie wielka ochote mam na owoce codziennie cos musze miec a najchetniej to gruszki i nektarynki tego drugiego to potrafie zjesc nawet 1kg na dzien:):) jeszcze do tego samochod mi sie zepsul czekam na kuzyna mojego meza zeby mi zerknal bo nawet na glupie zakupy jechac musze kogos prosic. Tak czy siak zaczynamy sie powoli rozgladac za czyms wiekszym zeby zakupic bo jednak bedzie nas 4:) w sobote wybieram sie na zakupy bo niestety w dzinsy to zadne nie wejde gniota mnie tu gdzie guzik wiec jakies legginsy kupie i jakoes spodenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas po mnie prawie nic nie widac chyba ze sie najem to mam brzuszek wiekszy. mnie tez napada na owoce wczoraj kg czeresni zjadlam na raz. Ale tez dżinsow juz moich nie nosze bo w brzuch mnie cisnely. Kurcze bez samochodu to jak bez reki oby szybko ci go naprawili. A bierzesz jakies witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
A ja czekam na jakieś objawy :) ... jak na razie cycole poszły o objętość Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jak narazie z badan wszystko ok mialam wiec sam kwas foliowy mam brac nic wiecej:) no mam nadzieje ze sie uwina z tym autem bo koszmar:(. Corcia sie cieszy coraz bardziej dotyka brzuszka i pyta kiedy bede wiedziec co bedzie:):). No na czeresnie tez mialam ochote no ale u mnie jak patrzylam to same brzydkie byly wiec nie kupowalam tylko jade na nektarynkach gruszkach i truskawkach:):). Zukejka jeszcze sie doczekasz objawow ja zadnych nie mialam procz nie pojawienia sie okresu i bolu piersi ale duzego tak to do tej pory nic nie mam tylko piersi bola noi doszly ostatnio omdlenia lub samo to ze slabo mi sie robi jak jest duszno tak to ok. Jak to mowia kazda z nas ma inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Zukejka nic sie nie matrw objawy przyjdą. Nie życze ci mdłosci jak ja miałam och rano myslałam ze umre. Teraz juz mam z nimi koniec mam nadzieje. Przytulas moj synek tez juz by chcial wiedziec co bedzie najlepiej by chcial brata hehe a ja dziewczynke .... chociaz nie ważne co bedzie byle by było zdrowe. Ja wam powiem ze bardzo rozleniwiłam sie w tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ja ani w pierwszej ciąży ani w drugiej mdłości nie miałam.... pierwsze ciąża...odrzucili mnie od ulubionej kawy parzonej...generalnie żadnej kawy nie mogłam pić....druga ciąża...mega senność...mogłam zasnąć na stojaco wszędzie.... A teraz mogłabym robić te testy codziennie dosłownie.... uwielbiam widzieć jak ta druga kreska się pojawia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No Zukejka mi jak wyszla druga krecha to tez robilam przez 3 dni czy jest dalej:):) Jagodka ja tez sie rozleniwilam gdyby nie corcia to najchetniej bym caly dzien przelezala:) no on chce siostre a ja i maz synka bylaby parka:D ale co ma byc to bedzie wazne ze zdrowe:):) pozdrawiam Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Miala byc ona chce siostre corcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
U mnie dwie dziewczyny...takže samo się nasuwa co społeczeństwo by chciało...a mi to tam wszystko jedno... myślę tylko żeby było zdrowe .... przyzwyczajona jestem do coreczek...musiałabym się przyzwyczaić do pojęcia "syn" ... już kocham mocno bez względu na płeć...jedno co najważniejsze...to tylko zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dokladnie Zukejka:):) Zdrowko:):) kurcze dzis kolejny 1kg nektarynek pochlonelam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Dzięki Zulejka :) Super, że Ci się udało, a objawów nie wyglądaj najważniejszy z nich czyli 2 krechy się pojawił :) Gdyby nie to, że mam zacząć brać clo w 5 dc nie zawracałabym sobie głowy aż tak skrupulatnym określeniem 1 dc, a tak chce, żeby wszystko było dokładnie i żeby w końcu na monitoringu pojawił się ten pecherzyk dominujący, o zajściu w tym cyklu już nawet nie marzę, chciałabym tylko, żeby coś w końcu drgnęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Madia...tak jak pisałam... dc licz tak Jak się dostaje @ rano to liczysz od rana 1dc następne rano 2dc itd Jak dostalas @ o 16tej .... to okazuje 16 tej zaczyna Ci się kolejny dc ..... I tak dzisiaj teraz np jeszcze masz 4dc..... ale już o 16 zaczyna ci się 5dc.. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was:)??? Ja odpoczywam bo masakra upal taki ze szok a zapowiadaja po 35℃ chowam sie w cien:) Jutro corcia po antybiotyku idzie do szkoly dzis ma urodzinki:D a piatek juz zakonczenie roku i spokoj na 2mies:):). Moj wraca w piatek myslalam zeby nad wode jechac jakby byla ladna pogoda na wekendzie zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
czesc kochane ja juz schizuje .... mam zawroty glowy dwa dni po owulacji bolał mnie lewy jajnik dodam ze 1dc mialam 4 czerwca , kochałam się z mężem w dni płodne 15, 18 i w sumie nie pamietam w jakie jeszcze dni :) ale teraz sie mecze bo ciagle o tym mysle ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 spokojnie bedzie dobrze wytrzymasz nie stresuj sie a napewno sie uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Lila ...dzisiaj twój 20dc.....jak masz normalnej długości cykle to test nie wyjdzie....na test musisz poczekać tydzień jeszcze ..kciuki zacisnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
no wlasnie wlasnie ... wypilam kawe i od południa zle sie czuje kreci mi sie w głowie a przez ta kawe mi niedobrze nie wiem czy o przez stres czy pogode czy co... test zrobiony z ciekawosci bo juz dzis nie daje rady ale oczywiscie negatywny bo za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Lila jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
28 chociaz niekiedy miewalam nieregularne... Dzis juz trochę ze mna lepiej chociaż cos mnie głowa pobolewa... nie wiem co mi wczoraj było ale nawet zasnac nie umialam tak mi było niedobrze ! Z pierwsza ciaza tak nie mialam.. nic mi nie bylo dopiero brak okresu uswiadomil mi ze to moze ciaza... a teraz takie cyrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Część wszystkim . Przytulas przypomnij mi proszę w którym wc udało ci się . Bo ja ciągle liczę i nic mi nie pasuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Z tego wszystkiego przestałam chodzić na monitoring , przyznam że lekarze kosztowali mnie dużo czasu i pieniędzy . Staram się już rok o niby wszystko jest ok a tak naprawdę to wszystko jest do ddup..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Stokrotka.... ja chyba pamiętam też dni Przytulasa to chyba było 8 9 10 ...jakoś tak ale robiła testy owulacyjne i owulacja była dobre kilka dni później po tych dniach....pamiętam jak w następnym cyklu też miałam raka kombinacje dni i liczyłam że może mi się Te udało....ale wtedy ...w tamtym cyklu nie udało.mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Oczywiście niech się Przytulas wypowie .... ;) ....jakby nie było...ona pewnie pamiętasz lepiej niż ja ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Lila to trzymam kciuki...może akurat się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: hej dziewczyny ja dzis mam wizyte u gina i juz nie moge sie doczekac:) czuje sie swietnie wstaje o swicie zero mdlosci cycki wielkie i bola jak diabli kolo 18 stej lapie mnie zmeczenie i wstaje siku po 3-4 razy w nocy... brzuch codziennie pobolewa ale jakos dalej nie moge uwierzyc ze sie udalo:) moze po usg uwierze ze zyje we mnie mala fasolka:) pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×