Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość lila26
no dlatego czekam cierpliwie :) dlatego tez w kalendarzu mam ze jutro ma przyjsc ;) no ja nie wiem nie stosowałam czegos takiego w ciaży :) ale zapytaj w aptece lepiej :) a usg 4D super :) niesamowite uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No super:) wizyta kolejna za miesiac takze mam nadzieje ze na nastepnej wizycie juz cos zobacze co bedzie:) pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
no pewnie juz ci lekarz powie czy syn :) mam nadzieje ze spełnia sie twoje marzenia :) ale najwazniejsze by było zdrowe :) ja mam nadzieje ze uda mi sie w lipcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Hej co powiecie o tym ze wczoraj wieczorem mialam stan podgoraczkowy 37.3 czy to moze byc objaw ciazy? Piersi nadal bola brodawki ciemniejsze dookola do miesiaczki 6 dni kupilam test ale lezy zrobie 4 chyba bedzie najlepiej co o tym sadzicie brzuch zakluje od czasu do czasu jeju chcialabym juz wiedzirc czy jest tam cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Lila26:) a tobie sie uda zobaczysz dopuki nie masz@ jest jeszcze szansa:) GoscMarta nie powiem ci bo nie mialam stanow podgoraczkowych gdybys mierzyla temperature caly cykl w pochwie to bys wiedziala co nieco jak to jest. No ja noetety nie pomoge. Idz na,bete i bedziesz wiedziec jak juz jest po stosunku 14dni bedzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam bo wiedziałam, że tamten cykl i tak stracony i musiałam troche wyluzować :) Bardzo się cieszę, że wasze fasolki pięknie rosną, a to usg 4d to musi być niezwykłe doświadczenie...:) Muszę wam się pochwalić, wczoraj byłam na usg i nareszcie się udało, jest pęcherzyk dominujący!!! :) po tej czarnej dziurze kiedy ciągle nic i nic żadnego pęcherzyka, ostatnio jedynie endometrium z 5 mm urosło na 9 i ginka mi mowila, że dobrze, że wszystko sobie ładnie przygotujemy, chciałam jej wierzyć ale tak jakoś bez przekonania...no ale przechodząc do sedna, na usg wyszło mi endometrium 16 mm i piękny pęcherzyk 23 mm :) dodatkowo dostałam zastrzyk z pregnylu bo ginka powiedziała, że nie będziemy ryzykować, że mógłby nie pęknąć i marnować takiej szansy. No i kazała działać natychmiast :) Także cieszę się z tego prawie tak jakbym już w ciąży była ehh :) Wiem wiem nie ma co przesadzać ale dla mnie to gigantyczny krok i nareszcie realna nadzieja :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Ja dzisiaj normalnie z łóżka wstać nie mogłam, samopoczucie okropne, jeszcze 5 dni i ma przyjść @. Mam nadzieję że nie przyjdzie. Ostatnio cały czas jestem zmęczona, potrzebuję drzemki w ciągu dnia. Ale to chyba stres związany z remontem i przeprowadzka, sprzątanie, działania na dwa domy nie sprzyja. Choć zawsze jest nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Madia to super czekamy na dobre wiesci wkrotce:) GoscMarta nie ma objawow tego typu zmeczenie sennosc jeszcze przed @ na ciaze. A moze cie jakies chorubsko bierze? Tak czy inaczej trzymamy kciuki oby wam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh oby oby, już się nie mogę doczekać testowania :) Ciekawi mnie tylko po jakim czasie po tym pregnylu może pęknąć? Gość any o ile dobrze pamietam miałaś zastrzyk z pregnylu? jak to u Ciebie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Media super to oby teraz sie udało! Ja czekam do jutra na@ a później robie test kolejny jak.nie przyjdzie.. A co powiecie na to ... Moja kolezanka jest juz pare dni po terminie @ robila 3 testy i kazdy negatywny... biedna nie wie co robic jest przerażona.. umowila sie juz do gin ale wizytę ma dopiero.za tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 co do kolezanki ja tak mialam spozniala mi sie @ 5-6dni objawy jak na ciaze a po usg cysta prawie na 4cm i po tabletkach zeszla. Zrobila sie mi po nie peknietym pecherzyku. Zalezy jakie dlugie cykle ma kolezanka moze za wczesnie na test slyszalam jak niektorym wychodzil negatyw tydzien po a potem pozytywny. No ale najlepiej jak poczeka do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 co do kolezanki ja tak mialam spozniala mi sie @ 5-6dni objawy jak na ciaze a po usg cysta prawie na 4cm i po tabletkach zeszla. Zrobila sie mi po nie peknietym pecherzyku. Zalezy jakie dlugie cykle ma kolezanka moze za wczesnie na test slyszalam jak niektorym wychodzil negatyw tydzien po a potem pozytywny. No ale najlepiej jak poczeka do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Ona juz panikuje ze ciaza pozamaciczna itp.itd. biedna No tez tak robi czeka na wizyte oby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ja na miejscu Twojej kolezanki poszłabym na bete. Trzymam kciuki, żeby Twoja @ nie nadeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Media dziekuje ! Jak niw teraz to za miesiac ;).kiedys sie uda hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Bedzie dobrze:) ogladalam wczoraj wozki i tak wam powiem ze podobaja mi sie tak w granicach od 1000zl do prawie 2000zl kurcze powiem wam ze drogie no ale mam nadzieje ze sie zmiescimy w 1500zl i cos fajnego uda sie kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Przytulas pewnie dacie radę:) drogie jest wszystko ale na szczescie jest to na dluzej a nie na miesiąc to mozna wydać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
No i sobie pospalam hahaha masakra :) chce juz nowy cykl i dni plodne no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No ja sie bede ubierac do kosciola tak mi sie nie chce ze szok no ale jak mus to mus:) Lila26 a ty nie patrz na nowy cykl skoro @ nie masz jeszcze bo moze jutro juz dolaczysz do nas;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Faktycznie z koleżanką dziwnie, można mieć różne domysły, ja kiedyś miałam tak ze spóźnial mi się @ 8 dni, testy negatywne, jednak do wizyty u gin nie doszło, bo 2 godziny przed wizytą dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Lila, przytulas ma rację, nie patrz na następny cykl skoro tu jeszcze nic nie wiadomo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Madia....trzymam kciuki i przyjemnej zabawy z mężem póki co.... :D za około 20 dni będziemy świętować 2 kreski Lila oby jutro @ nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Dzieki kochane czekam cierpliwie ;) jednak brzuch nadal boli wlasnie jak na @ :( co ma.byc to bedzie ;) A i właśnie dostałam wiadomosc od kolezanki ze dostala @wiec tyle dobrze ze to nic strasznego :) kolejny cykl przed nia ;) oby jej sie udało;) Media no wlasnie za niedlugo Ty pochwalisz sie dwoma kreskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu każda z nas będzie chwaliła się dwiema kreseczkami ta teście. Cierpliwość i spokój. Łatwo mówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
W końcu każda z nas będzie chwaliła się dwiema kreseczkami na teście ciążowym. Tylko cierpliwość i spokój. Łatwo się mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny glowy do gory:) nie ma zalamek tylko do robotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Właśnie dostalam @ takze tak jak mowilam rowne 28dc :) czyli sie nie pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 nastepny miesiac twoj:) moze sproboj s testami owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Lila ...trzymam kciuki za następny cykl. Który cykl już się starasz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×