Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gośćmar
Tsh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za uświadomienie już miałam nadzieję że jednak to początek ciąży ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź a już miałam nadzieję że to początek czegoś pieknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
goscmar Nie robiłam tsh. Może jeszcze zrobię przed wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doświadczenia wiem że nie ma się co nakręcać ,Ale z drugiej strony ciężko mieć głowę wolną od myśli. S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Jak tam kochane ? Co u was jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
No to się dowiedziałam.... w uk robią tylko 2 usg na całą ciążę.... moje pierwsze będzie wygadac początkiem września Cała wizyta ...to takie bla bla bla. Powiedziałem co wiedziałam...pani skrzętnie zanotowała wszystkie daty narodzin moje męża dzieci... porody jakie ...choroby jakie.... bla bla bla... Krew poszła do badania....mocz poszedł do badania Bla bla bla Bla bla bla Zero rozbieranka i macanka.... pani wierzyła mi na słowo że jestem w ciąży jednym słowem. I congratulations na końcu Ech.... tak myślałam że będzie...zaraz dzwonie na usg prywatnie się umówić Ja im dam bla bla bla Takze tak wizytę z usg mam w piątek o 18. Zadzwoniłam do polskiej przychodni w Manchester i się już umówiłam na wizytę...nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka daj znac jak bedziesz po wizycie:). Ja jutro zaczynam drugi trymestr 14tydzien ciazy czyli 4miesiac wszystko ok spanie nawet przeszlo jakos wiecej energi mam:) noi powiem wam dziewczyny ze jak w pierwszym trymestrze sprawy lozkowe poszly troszke na bok tak teraz jest super:):D. Za niecale 3tyg wizytka mam nadzieje ze bedziemy juz wiedziec co jest w brzuszku i zaczne od 18 tyg kupowac male co nieco bo i dojdzie nam wyprawka corki do szkoly jeszcze takze troszke to wszystko wyjdzie wiec powoli zaczne sobie kompletowac zeby nie zostawiac wszystkiego na koniec:) w nast tygodniu pojde badania zrobic mam podstawowe i nic tylko czekac do wizytki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję to większość Polek chodzi do polskich ginekologow. Bo tam mają inne podejście do ciąży i z tego co wiem to nawet nie chcą przepisywac leków na podtrzymanie na początku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMarta
Hej dziewczyny konczy mi sie@ a pd wczoraj boli mnie lewy jajnik nigdy nie mialam takich boli nadal mam powiekszone bolesne piersi co mi jest pomocy -ciaza nie bo przeciez mialam @dzien po terminie byla ale byla i trqala dosc krotko bo zaledwie dwa dni normalna byla a tak plamienie i drugiego dnia duze krwawienie ale o dziwo nie bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
A krostki na twarzy dopiero po @ wyszly dziwneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
A robiłaś test przed @ ?.... teraz trudno powiedzieć co się dzieje w twoim organizmie i co jest czego przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Ja już prawdopodobnie mam dni płodne wiec działam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Dajesz dajesz...przyjemnego działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Lila26 u mnie też dni płodne sie zaczynają, miałam mieć monitoring w tym cyklu Ale niestety mój gin urlop wziął :( więc pozostały mi testy ovulacyjne i obserwacja. Niestety nie wiem jak ten cykl bo akurat mąż w pracy do 23 a ja do pracy na 7 zobaczymy czy będzie miał ochotę :) lila26 to musi być nasz miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Mialam zrobic na rani tego drugiego dnia ale wyprzedzila mnie@ i juz nie zrobilam moze dzis zrobie albo lepiej jutro rano ale przeciez innych objawow nie mam na ciaze ale lepiej zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Goscmar może akurat się uda! Nic tylko dzialac :)) Oby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Też mam taką nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Będzie dobrze najważniejsze by działać , ja miesiąc temu bardzo malo miałam takich dni ... w tym miesiacu bedzie lepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
No działamy działamy, tylko boję się znowu żeby przez to myślenie ciągle o dziecku znowu coś nie zablokowalo bo mam wrażenie że to jest teraz moja przyczyna ze się nie udaje :( ale jak tu nie myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
Ja właśnie odebrałam wyniki tsh. Mam 2,56 ulU/ml na 0,270-4,200 Więc chyba jest dobrze. U mnie 28 dc i jak narazie @ jeszcze nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Aguslawa to Oki :) trzymam kciuki oby@ nie przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Hej dziewczyny, widzę, że praca wre :) trzymam kciuki :) Ja dziś ostatni dzien na luteinie i jutro testuje, sama sie sobie dziwie, że wytrzymałam dzis mój 25 dc a ja jeszcze testu nie robilam no ale wytrzymam do jutra. W sumie żadnych objawów nie mam poza tym, że piersi bardzo mnie bola i czuję się taka spuchnięta ale to pewnie na zbliżającą się @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Miejmy nadzieję że nie na @ może tobie się chociaż uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
-madia- Trzymam kciukaski za cb:):) ile juz jestes po zastrzyku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Dzięki dziewczyny :) Zastrzyk miałam w 12 dc czyli 30.06 myślę, że jak coś jest to jutro już powinno wyjść, w ostatnim cyklu nie udało mi sie wybrać pełnej dawki luteiny bo @ zaczęła się w 24 dc, także jakiś cień nadziei jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Media ja tez trzymam kciuki oby sie udalo tym razem ! Ale pamietaj jeśli sie nie uda teraz to uda sie nastepnym razem.! Nie ma co sie zalamywac wszystkie kiedys zajdziemy jak.nie teraz to za miesiąc czy dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Madia.... Aguslawa.... Wy teraz jesteście na dniach nawet na godzinach od rozstrzygnięcia....trzymam kciuki mocno Reszta dziewczyn....działać działać.... też trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas dzieli nas 7 tygodni ciąży :) Ja drugi semestr zacznę końcem sierpnia. Czekam na piatkowe usg jak na zbawienie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Właśnie zrobiłam test ovulacyjny 2 mocne krechy, pierwszy raz od 6 m-cy, dzisiaj mezus się nie wywinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×