Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marternik

Dobry Fryzjer w Bielsku i okolicach - znacie??

Polecane posty

Gość Marternik

Cześc dziewczyny!! Mam proste włosy rozjasniane do ramion chce je jakos fajne obciąć i przyciemnic i tu moje pytanie : Znacie jakiegoś dobrego fryzjera w Bielsku-Białej lub w okolicy ?? Z góry dzięki za odp :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marternik
nie chce :/ pytam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaaaaaaaaaaaaaaaa
dobry fryzjer jest koło dworca. salon urody - Aneta :) później ci podam numer jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marternik
podaj mi numer :) powiedz tez cos wiecej jakie ceny i jaka fryzurke tam robiłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaaaaaaaaaaaaaaaa
tam za myjnią byłam 3 razy. tez bardzo fajnie :):) przyjemna atmosfera i Pani Ania (chyba) super babka :) zapłaciłam za obcięcie + mycie 35-50 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaaaaaaaaaaaaaaaa
jest jeszcze fryzjerka, troszkę bardziej w głąb osiedla beskidzkiego(nad PKO, sklepem papierniczym)- polecona przez koleżankę. Byłam u niej raz- zrobiła mi super pasemka (też chciałam przyciemnić). za obcięcie + mycie + pasemka dałam 45 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marternik
kurcze... to juz sama nie wiem... a musze cos wybrac. moze podaj numer do tej u ktorej robilas pasemka i tej koło dworca :) zadzwonie i sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaaaaaaaaaaaaaaaa
no właśnie problem w tym ze chwilowo nie mam :( daj mi twój e mail tam ci podam numery :) ale to tak za 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marternik
hej ponawiam pytania znacie dobrego fryzjera?? była któras z Was w szalonych nozyczkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka-irenka
Bardzo polecam p. Agnieszkę z „Lovely Look (AUSHAN, ul. Bohaterów Monte Cassino, 42). Zrobiła ze mnie gwiazdę o 15 lat młodszą, wszyscy są zachwyceni :)) Strzyżenie + mycie + koloryzacja na długich włosach 79 zl. Tel. Salonu: 33 819 11 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek87
Nie polecam salonu Qui w Bielsku na Partyzantów!!! Nie popelnijcie tego beledu bo bedziecie wygladac straszniee!! Ostatni raz poszlam do tego salonu!Wygladalam milion razy lepiej nim weszlam tam! Mlada dziewczyna,obcieta na rudego chlopaka obciela mi tragicznie wlosy,byly nierowne-wygladalam jak ze Star Trek.. Byla tam tez taka kobieta co skarzyla sie ze chciala miec blond wlosy a wyszly zielonkawe a pani z salonu twierdzila,ze to nie jej wina i nie wie w sumie co robic!!! Żenada!!! Ale z czystym sumieniem polecam salon Aspazja na 11 listopada i Kublin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia_33
Ja odradzam Stylizmo w blaszaku. Tragedia!!! Spalili mi włosy. Szefowa to jakaś pomyłka, jednocześnie próbuje z siebie zrobić fryzjerkę-kosmetyczkę czekać aż zostanie stylistką paznokci. Nie popełniajcie tego błędu co ja, poziom wiedzy w tym salonie równa się 0!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniuskka
najgorszy salon w Bielsku to visage na Barlickiego!!! absolutnie tam nie idźcie. pani (blondyna ok. 40stki) kompletnie nie ma pojecia o strzyzeniu. zero profesjonalizmu. nie wie nawet co to są nożyczki degeżówki...żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam pana Jarka z Maniewskiego - chyba że ktoś lubi uciążliwe prezentacje kosmetyków. Jarek strasznie manipuluje. Najpierw dzwoni po kolor gdzieś do magazynu, bez omówienia tego z klientką, a potem to wciska. Mówi to, co chce usłyszeć klientka, przynajmniej tak mu się wydaje. Masakra jakaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam odświeżyć temat.Za dwa tygodnie mam chrzciny mojego chrześniaka a na głowie...szkoda gadać.Chciałam dobrze a wyszło tragicznie.Po nieudanej próbie koloryzacji na własną rękę mam włosy wpadające w zgniłą zieleń.W związku z tym potrzebuje na prawdę dobrego fryzjera,który sobie z tym poradzi nie niszcząc zbytnio już i tak osłabionych włosów.Dostałam namiary na ten salon http://www.jeanlouisdavid.pl/salon-800/fryzjer/ul-mostowa-5-c-h-sfera-galeria-i-43-300-bielsko-biala ale nie wiem,czy cena w tym salonie odzwierciedla jakość usługi.Nie chciałabym żałować wydanej tam pewnie nie małej sumki.Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym salonem to piszcie albo podsyłajcie adresy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiqe
Znam pana (Artura 730-767-014 ) Młody ale widać ,że lubi to co robi i zawsze przekłada się to na efekt , a o to przecież chodzi . Przedłużanie włosów najtaniej i najlepiej bo byłam u jednej pani w salonie przedłużać i mi wszyscy mówili ,że widać przejścia,łączenia ,odznacza się a u niego nic bo solidnie i włosami naturalnymi a czasem lepiej iść do młodego fryzjera bo jest dokładny i kreatywny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatashaBB
Ja znam, Kinga Dałek, dostałam do niej kontakt przez koleżankę i jestem bardzo zadowolona. Robi makijaż i fryzurę, a nawet pomaga w stylizacji. Tu macie adres jej strony: www.kingadalek.pl Dodam jeszcze tylko że nie ma problemu z przyjazdem do domu, więc nie trzeba z dziećmi robić ekspedycji do fryzjera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria9880
a ja byłam ostatnio w salonie na zywieckiej w bielsku. Naprawdę wg mnie jest to jeden z lepszych jak nie najlepszy fryzjer w bielsku. Panie doradza co i jak kombinują tak że nigdy nie wychodziłam z salonu niezadowolona. Najlepiej umówic sie na wizyte telefonicznie ich stronka to http://studiogerso.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zika89
Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://hairbodydesign.pl/uslugi/#fryzjerstwo . Jest tam świetny salon fryzjersko - kosmetyczny. Pewnie wiele z was o nim słyszało, albo nawet tam było. Mają pełen pakiet usług. Można z powodzeniem zmienić tam swój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam panią Ulę z salonu Queen znajduje się na ulicy Rafowej. Pofarbowała mi włosy i są wciąż gładkie i odrzywione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktoś może polecić mi dobrego fryzjera/fryzjerkę w Bielsku, który pracuje na farbach Artego? Zależy mi też na fachowym cięciu.. Będę wdzięczna za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Profesji koło Teatru pracują na JOICO, godna polecenia jest fryzjerka Anastazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Witam. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług fryzjerskich. Specjalizuje się we fryzurach okolicznościowych jak i dziennych. Oferuje rowniez strzyżenia i farbowania oraz henne brwi. Jestem mobilnym fryzjeram i dojezdzam do klientek , dojazd w Bielsku Białej gratis. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam.Jesli jestes zainteresowana czekam na odpowiedz pod wpisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 20:36, Gość Blondiqe napisał:

Znam pana (Artura 730-767-014 ) Młody ale widać ,że lubi to co robi i zawsze przekłada się to na efekt , a o to przecież chodzi . Przedłużanie włosów najtaniej i najlepiej bo byłam u jednej pani w salonie przedłużać i mi wszyscy mówili ,że widać przejścia,łączenia ,odznacza się a u niego nic bo solidnie i włosami naturalnymi a czasem lepiej iść do młodego fryzjera bo jest dokładny i kreatywny .

Jeżeli chodzi o przedłużanie włosów to ja byłam kilkukrotnie już u Pani Agnieszki z Tagomago Hair w Bielsku-Białej. Osobiście uważam, że przedłużanie włosów na Kerawaxie to najlepsze rozwiązanie. Fakt - trzeba zapłacić nieco więcej, ale efekt robi swoje. Poczytaj sobie o tym: https://www.tagomagohair.pl/przedluzanie-wlosow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×