Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sothom

Pytanie o staz

Polecane posty

Gość sothom

Czy kto wie tu jak jest ze stazem po studiach jak sie ma juz wiecej niz 25 lat? Czy po studiach inżynierskich majac niecale 26 lat (koncem listopada koncze 26 lat), jesli zaraz po obronie zlozylbym takie podanie jest szansa, ze dostane gdzies staz i jesli nie znajdzie sie pracodawca do listopada, ktory mnie zatrudni w ten sposob, to czy mozliwosc stazu wtedy przepada? Czy liczy sie tez termi zlozenia dokumentow o staz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjjj
staż przysługuje w okresie 12 miesięcy od ukończenia studiów do 27 roku zycia więc spokojnie masz czas po obronie cały rok... ale możesz iść nawet miesiąc dwa wcześniej i się podowiadywać itd - ja załatwiłam sobie staż 1,5 miesiąca przed obroną - udało mi się bo ubiegłam konkurencje i poszłam jeszcze przed końcem roku szkolnego i akademickiego, pani w urzędzie zgodziła się na moją kandydature i właśnie teraz zaczęłam staż po obronie mgr... z tym że jeśli jesteś z małego miasta to pod koniec roku urzędy przeważnie nie mają już pieniędzy i nie wysyłają na staż - tak samo jak nie przedłużają itd także nielicz tak za bardzo bo najwcześniej gdzieś w marcu mają pierszą kase na rok następny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 33 lata i jestem na sta
zu, studia skonczylam dawno temu, mam juz kilka lat pracy za soba . ale od ponad roku bylam zarejestrowana w pup jako bezrobotna i z tego tytulu przyslugiwal mi staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×