Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nestee2we

Kto sie zna na panelach

Polecane posty

Gość nestee2we

2 miesiace temu na wyrównąną płytą kartonową podłoge(deski) byly ukladane panele -przeciwnie do kierunku padania swiatla. i cos ie stalo? po ulozeniu mebli dywanu i łozka po 2 miesiacach jest juz az & szpar:( co robic? meble są skrecane i ciezkie nawet nie mozna spiąc paneli pasami bo nie ma jak. Byly one nie klejone tyllko na KLIK. co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FachowiecXXX
Jaką płytą ? Kartonowo-gipsową ? Przecież tego się na podłogę nie stosuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FachowiecXXX
Płyty te mogły popękać i się odkształcić. Innym powodem może być kiepska jakość paneli lubich nieprawidłowy montaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz rozkręcić meble i wynieś z pokoju ,nie ma innej możliwości podbicia paneli ,z resztą nie wiem czy nie będzie trzeba ściągać kilku z początku by podbić reszty .Płyty to chyba pilśniowe albo osb :D bo kartonowych przecież sie nie daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee2we
nie to nie byla zadna tam plyta kartonowo gipsowa. tylko taka specjalna ktora mozna targac w rekach -taka pod panele. czytam teraz o kitach do paneli moze to jakos zminiejszy widocznosc tych dziur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee2we
meble sa bardzo ciezki bo debowe. u sasiadki bylo to samo tyle ze oni wszytsko scigali kupili klej i kleili ale boje sie ze jak sie zdejmnie to przeciez sie poszukadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce daj se spokój z tym kitem ,ja takie cos kupiłam do swoich paneli bo uszczerbił się jeden na kancie podczas wnoszenia mebli :O masakra mówię ci ,nie dobierzesz koloru z reszta to jest jak prawdziwy kit nie ma połysku więc sie odróżnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szerokie te szpary ile tak mniej więcej mają mm? bo jak malusie to może strzykawką podjechać w szpary tylko ostrożnie by wierzchu paneli nie zabrudzić bo będą matowe plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, po co było kłaść panele ;) do mebli o których wspominasz o wiele lepiej wyglądałaby podłoga z heblowanych + bejca dech.. panele są passe (noworyszowskie) choc faktycznie dobrze zrobiona podłoga z desek to przynajmniej 3-5 tys na jeden pokój ok 20m2 :/ ale przynajmniej starczy na dziesiątki lat a nie na.. parę mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to w ogóle Was
nie rozumiem z tymi panelami. Przecież to ani ładne, ani trwałe. Tylko tanie. Jakbym miała coś zrobić tanio to wolałabym wykłądzinę... A już szczytem dla mnie jest kładzenie paneli na drewnianą podłogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykładzina ? toż to zbiorowisko kurzu i roztoczy ,nigdy w życiu miałam nie raz i nie polecam ,okropieństwo chyba ,że wykładzina z trawy morskiej ,ale też nie zbyt łatwa w pielęgnacji . Nie wiem czy ktoś się orientuje ,ale nawet jesli ktoś ma podłogę z desek nie znaczy ,że da się je oheblować i wylakierować ,a moze ktoś nie ma tyle pieniążków na wymianę podłogi z litego drzewa ,to chyba trzeba brać pod uwagę ?:) Z resztą każdy robi jak mu w duszy gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antois
dlatego żeby uniknąc takich sytuacji ja jak zamawiałem panele to odrazu z ułożeniem - z komfortu, nie dośc, że dostałem rabat to i w razie czego wiem do kogo pójśc żeby naprawił - chociaż akurat jeżeli o komfort chodzi to mam wielu znajomych którzy korzystali z ich usług i nie było reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z opisu wynika że, albo panele zostały źle położone..... słabo dobite wpusty z piórami, za luźno, podłoga pracuje podczas chodzenia i odciążeń ........ lub ........ podłoże jest z byt miękkie (uginające się), co powoduje dodatkowa pracę paneli ...... lub ..... obie te przyczyny :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×