Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reihai

kolczyki ręcznie robione, oryginalne wzory, sprzedam

Polecane posty

Gość Galeria Trzepaka
Zapraszam na www.galeria-trzepaka.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grodzia
Znów moja odpowiedź. Teraz wydaje mi się, że możemy dopiero podyskutować, po tym, jak dobrze obejrzałaś mojego bloga. Twoje przykłady artyzmu są zdecydowanie trafione. Ja jednak nie zajmuję się metaloplastyką ( jak widać z rodzaju kolczyków). Ponadto nie zgadzam się z opinią, że zostały wykonane niestarannie. Jak mówiłam wcześniej, wiele moich znajomych jest zainteresowanych tymi kolczykami i zwykłym barkiem szacunku byłoby wykonywanie ich niestarannie. Proponuję komentować i oceniać walory (lub ich brak), styl i efekt, nie zaś tok pracy, bo to nie jest dostępne zwykłemu "oglądaczowi" bloga. Mimo wszystko dziękuję za zajrzenie na moją stronkę i opinię. Może się z nią nie zgadzam, ale krytyczne słowo, zawsze daje do myślenia. Można je też przekazać na wiele różnych sposobów, nie tylko tak zgorzkniale i z wyrzutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MPati
Witam. Znam niezła stronke ktora niedawno powstała i mozna tam kupic wlasnorecznie robione kolczyki. sa super! co prawda strona jest na facebooku ale zawsze to jest cos. ja osobiscie kupilam u tej dziewczyny juz 4 pary kolczykow! szybka wysylka, ladnie zapakowane, i wygladajace tak jak na zdjeciach.polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolit
Zapraszam www.magnolit.com.pl Szukacie biżuterii dla siebie, na prezent komuś bliskiemu.....zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_bak
polecam mały sklepik z biżuterią. Myślę że kolczyki są naprawde ciekawe no i ceny nie powinny odstraszać :) www.bizuteriada.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia987
Witam. Zajmuję się robieniem kolczyków z kryształów,modeliny,kamieni.Części,z których zostały wykonane kolczyki (bigle itp. przedstawione na zdjęciu) są wykonane ze srebra.Istnieje możliwość zamówienia kolczyków w innym kolorze.Zainteresowanych proszę o pozostawienie komentarza na blogu . Zdjęcia na : http://www.photoblog.pl/sylwicia987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sylwia987
poćwicz robienie biżuterii,potem JEŚLI CZEGOKOLWIEK SIĘ NAUCZYSZ spróbuj sprzedawać. To tyle w temacie. PS. Mnie byłoby wstyd coś takiego pokazywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sylwia987
to samo się tyczy kogoś kto wpisał się 2013-10-14 00:09:26 jako gość. Dwa druciki i koraliki to za mało by zaistnieć, poza tym popracuj nad lupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiuniaMP
Serdecznie zapraszam do obejrzenia i zakupu mojej ręcznie robionej kolekcji kolczyków :) tablica.pl/oferta/recznie-robione-kolczyki-CID87-ID54dkz.html tablica.pl/oferta/wiszace-kolczyki-CID87-ID54j39.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do GosiuniaMP i do innych które nie mają pomysłu na kolczyki i nie potrafią zrobić nic więcej niż połączyć dwa brzydkie tanie koraliki w krzywy sposób. WYPAD Z TYM SZAJSEM KTÓREGO WSZĘDZIE ZA DUŻO. Takiego czegoś już się naoglądałam, np. moja 5letnia siostrzenica takie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s. słowa KOLEKCJA sugerują, że to coś zgranego ze sobą pod jakimś względem i unikalnego To nie kolekcja, to RZYG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabtoek
Proszę - http://coolkishop.com/14-koraliki O ile dobrze wykonane, z jakościowych materiałów, to będą nawet dużo lepszym rozwiązaniem niż inna, droga biżuteria. Zresztą - takie rozwiązania są od dawna bardzo popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami jak ktoś się nie przykłada to robienia takich kolczyków to wyglądają bardzo tandetnie, ja sobie kupuje srebrną biżuterię na Jubilea.pl, nie jest drogo, a np kolczyki z kamieniami Swarovskiego wyglądają naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×