Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

oicuszcie mnie, smutno mi

Polecane posty

Gość oicuszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noasz
ruda ja to bym chetnie ciebie pocieszyl, wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, wrocilam wlasnie ze spotkania i czuje sie tak beznadziejnie. nie moge sie dpgadac od jakiegos czasu z jedna z lepszych kumpeli, czuje sie beznadziejnie, nie potrfaie z nia rozmawiac, z czego to wynika do cholery? nie potrafie z nia prowadzic normalnego dialogu, zartowac itp. nie wiem co sie dzieje. wiem, ze to sie wydaje pierdola, ale dla mnie jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noasz
Ruska Rudjanka, a poco ci kolezanka, mozesz miec mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włochate oczy w ciemnościach
Hmm ale co się zmieniło ? Skoro to jedna z najlepszych kumpeli. Kiedy to się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noasz
nic nie myle moja kochana :P Panimajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noasz-->nie wiem o co Ci chodzi. od kiedy? to juz trwa jakis czas, staje sie przy niej mrukowata, bez zycia, nie mam co jej opowiadac, nie potrafie przy niej zartowac, chyba, ze jest wiecej osob, jestem jakos bardzo zachowawcza. a to fajna dziewczyna, nie wiem co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noasz
Dlaczego, ona ma dola, na wssytko narzeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaczyna mnie meczyc jej osoba tak na dluzsza mete. unikam spotkan, bo ciagle sie czuje to od sluchania,a nie od zabawy w jej przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noasz
co to znaczy od sluchania a nie od zawbawy? Znaczy ze jest smutna, ponura tak, a nie wesola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włochate oczy w ciemnościach
Może to ty dojrzałaś, zmieniłaś się i już nie potrzebujesz jej towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od sluchania a nie od zabawy, znaczy, ze my sie rzadko kiedy smiejemy, jakos zartujemy, czuje sie jak kumpela od wylewania lez i opowiadania o swoim zwiazku-bo jakojedyna w miare go akceptuje i mi moze sie wygadac.nie wyglupiamy sie, co pewnie tez jest moja wina, ale z innymi nie mam az tak, blokje sie przy niej po prostu. czasami jestemy np we 3-jest wesolo, odchodzi jedna i zostajemy we dwie, to ona zaczyna mowic zwykle o swoich problemach, nastaje ponura atmosfera, wygada mi sie i dziemy do domow. masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jelsi nawet nie mowi mi o swoich problemach, tylko tak normalnie opowiada, to zwykle po prostu sa to monologi, ja niewiele mowie, gdy zaczne mowic, to ona i tak to odwoluje do siebie i zaczyna mowic o sobie, chcoc nie zawsze, nie chce generalizowac, ale to takie moje ogolne odczucia. ja wiem, ze wina lezy tez we mnie, wiem to. ale po prostu po spotkaniach z nia jestem bez zycia i przytloczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noasz
ciekawe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noasz
w sumie to widze proste roziwazanie, ten czas mozemy spedzic razem na przyjemnosci, co ty na to Ruda Rosjanko moja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem gruba, mam tluste wlosy i obgryzam paznokcie, odczep sie juz. wyobraz sobie jak dotykasz mnie taka gruba i idz juz na inny watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noasz
trudno i tak cie kocham mja Rosjanko, nawet z lupiezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×