Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tragediaa

dj czy zespół??? dylemat

Polecane posty

Gość tragediaa

zespół czy Dj? za dj zapłacę 1500tys cała noc za zepsół 3000 cała noc Teoretycznie przy zespole goście lepiej się bawią, ale to wydatek dwa razy większy. Czy można dobrze się bawić gdy muzykę puszcza dj? z kogo bylisice bardziej zadowoleni. Nie bylam na weselu z dj zawsze gral zespol raz lepiej raz gorzej, ale nie wiem jak goście bawia się przy dj. Co wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
A dlaczego zespół za 3000 a nie za 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lepiej się bawię
jak jest dj. Nie znoszę zespołów weselnych, strasznie to wiejskie. A najgorsze jest nawoływanie co trzy minuty do walenia wódy... U mnie na weselu był dj, grał to co mu powiedzieliśmy że ma grać, goście bawili się całą noc do samego rana, praktycznie cały czas był pełny parkiet. Najgorsze wyjście to postawić kompa i puszczać samemu muzykę. Tzn. jest ok jeśli jest od tego jedna osoba, ale byłam kiedyś na weselu na którym każdy mógł podejść i puscić co chciał. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdidid
przede wszystkim patrz na jakoscnie na cenę... owszem są zespoły beznadziejne,ale sa tez takie ,które łamią schematy weselych kapel grających z playbacku i straszących z jaskrawych marynarach. jamiałamzespółmłodych ludzi-dziewczyna ma niesamowity głos, charyzme,grająkawałki z lat 80,90i obecnych.Grali kapitalnie-goscie wytrzeszczalioczy ze zdziienia pytając skąd my taki zespół wytrzasnęlismy. Kilkaosób od razu wzieło na nich namiary.Wzieli 4 tys,ale sa warci tej ceny.Niektóre terminy mają zajete nawet na 3 lata w przód. Zespółna poziomie jest 100 razy lepszy od dobrego DJ.Alejak maszzamiar oszczedzaci izac zespółdobani tolepiej wez DJ.On przynajmniej nie fałszuje.... Wesele jednak to nie dyskoteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele jednak to nie dyskoteka
Ale jednak wesele to impreza, na której ludzie mają się dobrze bawić. Poza tym nie wszędzie wszystko pasuje. Jakbym robiła wesele w remizie tudzież domu weselnym byc może zastanowiłabym się nad zespołem, bo pasowałby. Ale robiąc wesele w nowoczesnej restauracji w centrum Warszawy jakoś nie pomyślałam o zespole, oczywisty był dla mnie dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragediaa, napisz więcej .. gdzie - sala, dom weselny, szkoła, dom, garden, w jakim klimacie samo wesele.. trudno doradzić kiedy nie wiadomo do czego ma muzyka pasować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×