Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiak317

---BIO XET--- lek osłabiający porost włosów--

Polecane posty

kto słyszał już o tym? od jakiegoś czasu reklamują go w telewizji... może już kotś miał z tym preparatem do czynienia? ile kosztuje? czy potrzebna jest na niego recepta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzialm reklame w aptece
i tez jestem ciekawa jakie sa tego efekty pytalam sie farmaceutki jakie sa tego ceny, wiec krem do twarzy 90 zl, a do ciala 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los despero
trochę drogo sobie liczą - ale na razie się wstrzymam z kupnem i poczekam na pierwsze opinie, bo może się to okazać jednym wielkim picem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jest skuteczny do calego ciała ale niestety nie ma zbyt wiele informacji na jego temat w necie albo zle czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzialm reklame w aptece
a ja w ogole opinii nie znalazlam...dokladnie moze to wielki bubel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadinne
podobnie dzialajace - inhibitor KALO formy Nisim i jeszcze Skin Doctors Hair No More. Wywalilam kiedys ta stowe na Kalo i szczerze mowiac - efekt zaden. a tak ladnie pokazywali zdjecia jakiejs totalnie zarosnietej pani, ktora to ponoc stosowala i sie pozbyla wloskow :O pic na wode. ale mozna sprobowac jak komus nie zal stowy. w internecie z tego co widze, mozna go dostac juz za okolo 80 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy tych kremach
nie wystarczy stosować 1 m-c tylko dłuzej. Podobno pierwsze efekty widać po 3 m-cach. Producent podaje,ze trzeba stosować od 8 do 12 m-cy w celu całkowiego pozbycia się włosów. Co do do opini to czytałam pozytywne ,ale negatywne też. Niektóre osoby ten krem bardzo uczulił, zaczerwienienie utrzymywało się nawet do 3-4 tyg, ale byli tez i tacy , u których zadne uczulenie nie wystapiło. Co do stosowania to nie mozna liczyc na szybkie efekty, na to potrzeba czasu. Czy jest skuteczny to jeszcze nie bardzo wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×