Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak możecie w to wierzyć

Chrześciaństwo to wielka utopia

Polecane posty

Gość jak możecie w to wierzyć

Jeśli ktoś cię uderzy w policzek nadstaw mu drugi, a jeśli coś ci zabierze, daj mu od siebie jeszcze więcej" Czyli idzie sobie chrześcianin Adam ulicą, podchodzi do niego menel i mówi: daj dyche na jabczaka! hooju. Chrześcianin Adam wyciąga portfel i w tym momencie otrzymuje cios w twarz, menel mówi: szybciej cipo!!!. Chrześcianin daje menelowi 100 zł ale menel wyrywa mu cały portfel i kopie kilka razy po czym odchodzi... Skopany chrześcianin Adam podnosi się, idzie do swojego domu, wypłaty nie ma bo menel mu zabrał, nie będzie miał na czynsz i jedzenie dla dzieci ale to nic, Chrześcianin nie ma żalu bo jest dobrym człowiekiem, nie zgłasza tego na policje (broń Boże!) tylko modli sie w skupieniu za duszę menela aby przestała błądzić.. ----- czyz to nie absurdalna utopia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukrei
to nie utopia ale hipokryzja ... gdyby chrzescijanstwo nie skladalo sie z samych ...powiedzmy to delikatniej zapozyczen z innych religii to moze cos by z tego wyszlo sensownego :O jak narazie zakrecili sie i to bardzo a im bardziej w to brna tym gorzej wygladaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego zaraz Adam? Że pierwszy? :o A czy on sie o to prosił? :o Litości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Myrewina
O co ci chodzi? Adam to popularne imie męskie, równie dobrze mógłby być Marian czy Władek. To nieistotna kwestia. W Biblii jest więcej takich absurdalnych "kwiatkOw", ta religia jest nie do zastosowania w praktyce i prowadziłaby do wielkich patologii, byłby podział na nie-chrzescian którym wszystko wolno i chrzescian których można bić, okradac wykorzystywac a oni się i tak nie poskarżą ani nie będa bronic tylko modlic sie będą...twórcy tej religii chieli zrobić z jej wyznawców bezwolnych niwolników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, jakie Ty brednie wypisujesz. Człowiek, który w nic nie wierzy, jest trupem. Nawet w dżungli ludzie w cos wierzą. A Ty, oczy z rana przetarłeś, i co? Że tak brzydko powiem; napijesz sie , bo kac Cie męczy, do michy siądziesz jak prostak, nażresz się i tak dzień przepier....sz. Dzień i całe swe zafajdane życie. Gdyby ludzie w nic nie wierzyli, nie osiągnęli by tego ,co teraz mamy. Zamiast zająć się czymś pożytecznym, ty bredzisz o wierze, z której nic nie rozumiesz. Masz dziewczynę? A może żonę? Wierzysz jej? A ona Tobie wierzy? Ja zastanowił bym sie na jej miejscu. Nie miej dzieci w życiu. Nie wychowasz je dobrze. Zostan sam bez utopii. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No dobrze dobrze.. :P { równie dobrze mógłby być Marian czy Władek. To nieistotna kwestia. } Dla mnie jest istotna,, bo mam na imię Adam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłŁiTaśNy AuToRzEEEeeee
pierdolisz glupoty-oczywiście "interpretujesz" Biblię po swojemu co jak widać wychodzi Ci z marnym skutkiem... idz sobie ty "myślicielu" i nie wypowiadaj się na temat na który nie masz zpojęcia... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak możecie w to wierzyć
yem qupe :classic_cool: i smaryję chleb smyrkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie mają w zwyczaju wypowiadać się na takie tematy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×