Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paskudna dziwaczka

20 kg w miesiac da sie nawet kosztem zdrowia

Polecane posty

Gość Dobry Radzatsch
Zawsze mozesz chodzic na golasa, w koncu lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa bordo
kosztem zdrowia da sie takze potem + 40 w pol roku także jak chcesz.. ja jestem wieksza i mam w co sie ub rac, zle szukasz ah i daj sobie więcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
a jesteś gotowa na powrót potem nawet i dwa razy tyle kg? Jak mówią co nagle to po diable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
da się ale trzeba zrobić to z głową i powoli. A ponad to trzeba zmienić pewne swoje nawyki już na stałe. Nie ma tak dobrze że zrzucisz 20kg a potem znów zaczniesz jesć tak jak zawsze. Nie tędy droga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba trzeba głodowac żeby tyle w miesiąc schudnac:O Ja poświęciłam 5miesięcy na zrzucenie 23kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloooofia
pebi napisz cos wiecej o ty:) mam do zrzucenia 30 kg :(L:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to proste
30 kg w trzy miechy dalo sie i nie kosztem zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloooofia
masakra :o ja dla mojej siostry chce najlepiej a ona dla mnie, nie ma mowy o jakiejkolwiek rywalizacji, jestesmy rodziną. co z was za ludzie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loofa przede mną też jeszcze jakieś 30kg:( Ja byłam na różnych dietach, pisałam o tym w różnych tematach Przede wszystkim w moim, ale on umarł:( Obecnie jestem na diecie stilmana, ale trochę ja zmodyfikowałam Jem mięso w różnej postaci, serek wiejski i jajka, od wtorku wprowadzam trochę węgli, jakieś owoce i warzywa:) czuje się na niej dobrze i działa ona na mnie rewelacyjnie:) Oczywiście ćwicze też obecnie robię a6w, mam zamiar teraz jeździć z moja niunia na rowerku, bo w przyszłym tygodniu zakupie koszyczek i myślałam też o skakance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hee i jasne wsiooo
wiadomo o co chodzi ona sliczna i szczupla a ty od malego bylas z boku i to jest czysta zazdrosc z twojej strony :) siostra skoro jest sliczna i szczupla nie ma o co z toba rywalizowac wiec nie rywalizuje, ty sobie to wmawiasz kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
no cóż trochę późno się obudziłaś. Ale naprawdę zastanów się czy warto to tak robić? Źle do tego podchodzisz -nie powinnaś tego robić z powodu siostry ale dla własnego dobra. Poza tym wyznaczanie sobie nierealnych dat jako celu też nie sprzyja temu. Poprostu zmień swoje odżywianie, zacznij ćwiczyć i pomału jakoś to pójdzie. Fałdki, fałdkami a zdrowie najważniejsze. Poza tym załóżmy że zrzucisz 20kg w miesiac i moze będzie wymarzona waga ale zastanów się jakim kosztem? Czy jesteś gotowa na wygląd jaki może uzyskać twoje ciało przez tak szybką utratę wagi?? Schudniesz szybko ale skutki tego będą opłakane -utrata mięśni zamiast tłuszczu i ogólne wyniszczenie organizmu. Rozumiem cię gdyż wazyłam 55kg i zawsze byłam szczupła. Raz spróbowałam zrzucić kilka kg parę mies. po ciąży ale jakoś wróciło gdy zaczęlam normalnie jeść. Teraz od marca zmieniłam sposób odżywania, a od miesiąca ćwiczę. Zrzuciłam 11kg -ważę teraz 62kg. Dalej zdrowo jem i ćwiczę i mam nadzieję że dojdę do zadowalającej wagi. Piszę to żebyś sobie ustaliła właściwy cel w życiu. Robisz to dla siebie a nie dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
ja ostatnio kupiłam sobie fajną książkę -dieta Dr Beck http://wysylkowa.pl/ks962944.html Bardzo dobra pozycja wyjasniająca powody postępowania w sytuacjach jedzeniowych. Wszystko od strony psychologicznej. Najważniejsze to przestawić sobie w głowie pewne sprawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloooofia
pebi ratuj ja nie wiem co mam robic chce zaczac od jutra i latami sie juz nie odchudzalam,zapomnialam wszystko😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloooofia
podaj link do twojego tematu odkopiemy go z tamtego swiata!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze teraz z tel i nie mogę skopiować, ale mogę go podbić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Naprawdę warto. :) Ja przeglądając tę pozycję co chwilę kiwałam głową potakując. Życzę ci powodzenia w walce z kg. I pamiętaj -robisz to dla siebie a nie dla siostry czy innych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloooofia
podbij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już podbiłam i wrzuciłam moje nowe zdjęcie wcześniej w temacie jest starsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norweska+niskoweglowodanowa
zacznij od norweskiej, jesli uda ci sie ja utrzymac to mozesz spokojnie zrzucic 7-9 kg w 10 dni czyli juz bedziesz lepiej wygladala, a pozniej na jakas niskoweglanowa wskocz, mozna 1-2 kg tygodniowo, czyli w miesiac jak sie postarasz to zrzucisz jakies 15kg. Z tym ze diet nie wolno modyfikowac, dziewczyny ktore zastepuja jedne produkty innymi potem tylko narzekaja ze nie chudna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki- zielona trawa
a ja myślę, ze uda Ci się i nieprawda że musi zaraz byc jojo, jojo prawdę mówiąc moze byc pokażdej diecie. co planujesz? będziesz głodować i pić sama wodę czy masz jakiś inny sposób? napisz proszę, też tyle chcę schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno czytałam blog dziewczyny, która zrzuciła w ciągu chyba 3 miesięcy 20 kg. Końcówkę dopisał jej ojciec, po tym jak ją zabrało pogotowie. Po drodze opisuje - sypiące się zęby i włosy, posiniaczone ciało, podkrążone oczy. Jak tak chcesz wyglądać na weselu, to na pewno będziesz ładniejsza od panny młodej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×