Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyjaciółka mojej przyjaciółk

--co o tym sądzicie--

Polecane posty

Gość przyjaciółka mojej przyjaciółk

przyjaciółka poklecila mi zespół na wesele, który ona sama sobie zamówiła. Zachwalała go bardzo, ze w życiu tak się nie ubawiła itd. Wzięłiśmy, choć oczywiscie nie musieliśmy, no ale skoro taki extra.... moje wesele już się odbyło, okazało sie, ze grali dobrze, ale szału nie robili. Jej wesele jest za miesiac i teraz ona chce zmienić orkiestrę. trochę głupio się czuje... Naraiła mi zespół, a teraz chce zmienić na lepszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRYMEK
JEJKU - co ty teraz bedziesz rozpaczac nad tym co juz sie wydarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jej polec
jakis gówniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka mojej przyjaciółk
przeciez nie rozpaczam, tylko troche głupio się czuję. Poleciła mi zespół, a teraz szuka lepszego, trochę "nie halo" moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isghsodhfdshgdifg
ja pierdole.. ale wy macie problemy ludzie.. wez ty sie jebnij w glowe, poprostu bez komentarza,brak mi slow !! idz poplacz sie kuwra mac :/ :[ :< :( co wy tu wogole wypisujecie na tym forum!? wasza glupota mnie przerasta czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu, kobieto... też masz się czym martwić... Poleciła Ci zespół, nie musiałaś się tym nawet sugerować. Wesele się odbyło, co mieli zagrać to zagrali. Czasu i tak nie cofniesz to nie rozumiem nad czym tu się rozwodzić. Przyjaciółka widocznie znalazła kogoś jeszcze lepszego. Pewnie niedługo będziesz mogła porównać. Nie masz chyba 100 lat, żeby tak marudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka mojej przyjaciółk
nie znalazła, dopiero szuka :) i nie bede "kurwa" płakać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka mojej przyjaciółk
tylko ja bym się głupio czuła, ze komus coś poleciłam, a sobie szukam lepszego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tak, ona nie... więc teraz przejmujesz się tym, czym ona powinna się w Twoim mniemaniu przejmować. Zobacz, jakie jest to idiotyczne ;) Idź do kuchni, zjedz coś słodkiego i Ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×