Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnkmbkdmksmb

jakie firany sa teraz modne

Polecane posty

Gość mnkmbkdmksmb

na okno balkonowe? calkowita szerokosc okna to ok 3,5 metra, sciany ok 4 lubie prostote, bez przepychu, swiecacych elementow myslalam o wysokosci tuz za parapetem, gladkie, z wykonczeniem gipiurowym na calosc szerokosc okna balkonowego.. podpowiedzcie jakie wy macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam wcale
jesli juz bym miala miec to tylko gladki kremowy lub bialy woal bez zadnych koronek, gipur fredzli itp... nie lubie zbednego chaosu i zabierania swiatla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antois
jak dla mnie to najprostszym wyjściem jest pójscie do sklepu komfort i poradzenie sie profesjonalnego dekoratora :) przy okazji pomoże wybrac odpowiedni towar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najładniejsze są rzeczy proste dlatego pierwszy link... za dopłatą bym nie chciała takich firanek w domu mam proste, przeźroczyste firanki i proste, cieniutkie zasłonki w dwóch kolorach, żadnych falbanek, ząbków, wzorków, falek, bufek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci
ja mam powiedzmy tylko zaslony. Jedne mam na szelkach, inne przywazuje sie troczkami, bez przepychu bo takie lubie. Nie cierpie jakis gipiur.lambrekinow itp. badziewi, przypomina mi to lata 90te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanki juz sa niemodne
firanki zaslony i jeszcze co?? zalozcie sobie same zaslony proste klasyczne w jednym kolorze i tyle, ja mam tylko okiennice w oknach i wyglada to super bez firan czy zaslon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się takie firanki sznurki zachowują po praniu? Prasuje się, czy wiesza mokre? Jak wyglądają na oknie? Szukam firanek do parapetu na szerokie okna, będą pasowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremka2
A moim zdaniem firana wygląda ładnie. Wcale nie musi być bogato zdobiona. Miałam przez rok mieszkania bez firan. Jedynie z samymi zasłonami i nie było to wygodne. Dobrze,że mieszkanie na 2 piętrze bo jakby było na parterze to by było wszystko widać ;) I tak nie było takie miłe i przytulne jak chciałam. Kupiłam dwa miesiące temu firany i mieszkanie nabrało zupełnie innego wyglądu. Prezentuje się świetnie. Kupowałam w sklepie firanex.net : http://firanex.net/ - nie wiem czy znacie miejsce ale firany są tam w bardzo dobrych cenach. O wiele nizszych niż w sklepach stacjonarnych. Jakości nic nie można praktycznie zarzucić. Firana ładnie uszyta, dobry kontakt z krawcową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że coraz więcej osób rezygnuje z firanek na rzecz rolet, może to funkcjonalne, ale według mnie nic nie zastąpi takich pięknych, koronkowych bądź dzierganych firanek. Dodają one uroku oknom i ocieplają wnętrze naszego domu bądź mieszkania. W tym wątku mówimy o tym jakie firany są obecnie modne, ja uważam, że takie białe, długie żakardowe firany nigdy nie wyjdą z mody. Mnie podobają się na przykład tego typu http://www.oknoart.pl/firany/ sama w domu mam podobne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsze firany sa na http://domfiran.com/ :) Jestem do nich zupełnie uzależniona, uwielbiam piękne tkaniny w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Przygotowanie wystroju domu czy mieszkania to nie lada wyzwanie dekoratorskie ale też ogromna przyjemność. O klimacie pomieszczenia decyduje zarówno jego układ przestrzenny, metraż, oświetlenie, kolorystyka jak i odpowiedni wystrój, współgrający z przeznaczeniem przestrzeni. Jak mówi przysłowie: „diabeł tkwi w szczegółach”, stąd tak ważne są drobne elementy dekoracyjne, rzutujące na całość wystroju.http://solidnilekarze.pl/urok-ekskluzywnych-firan-w-salonie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że ważniejsze jest to jakie Ci się podobają i jakie będą pasować do Twoich wnętrz. Duży wybór modnych firan znajdziesz na www.magiafiran.pl. Ja zamawiałam tam także zasłony i obrusy. Wszystko jest dokładnie wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vito Scaletta
Ludzie zazwyczaj stosują takie firanki, które podobają się im najbardziej. Nie ma tutaj żadnej filozofii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×