Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wroclawianka85

buty do ślubu z odkrytymi palcami?

Polecane posty

Slub bedzie w sierpniu, szukam , szukam butów i stwierdzilam ze kupie z odkrytymi palcami, co o tym sadzicie? czy moze nie wypada? wowczas nie bede miała rajstop, czy moge pojsc do slubu bez rajstop? prosze o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze wypada, jak Ci pasuja takie do suknii to czemu nie? ja ide w srebrnych sandalkach + mam delikatna sukienke - przynajmiej mi sie noga nie odparzy i nie bedzie smierdziec :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etykieta.a
nie wypada, buty bez palców są nieeleganckie na ślub; niezgodne to z kindersztubą Poza tym, na weselu ktoś ci może obcasem palce porozwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze względów czysto praktycznyc
nie szłabym w butach bez palców bo własnie musisz isc bez rajstop a cala noc tanczenia przed tobą = odciski, bable, otarcia itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szkoda, przymierzalam sliczne sandalki , pozostaje mi wydac kase w salonie sukien bo nigdzie indziej nie widzialam bialych odpowiednich do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu sluchasz sie innych? chcesz sandalki to kup :P mi dziewczyny, ktore mialy slub marudzily, ze wlasnie w rajstopach nie dosc, ze goraco - to je buty kryte poobcieraly :P ja bede miala sandalki i wcale nie uwazam to za nieeleganckie :) a Ty rob tak bys sie czula jak najlepiej - bo to Twoj slub i Twoje wesele :) powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B____R
Ja w tamtym roku też w sierpniu brałam ślub i miałam właśnie sandałki. Oczywiście bez rajstop. do tego delikatny frencz na paznokciach. Zadnych odcisków i otarć nie miałam. Bylo mi bardzo wygodnie. Tak na prawdę spod sukni nawet nie było ich widać. Więc nie widzę nic niestosownego w tym. to Tobie ma być wygodnnie i to ty masz się dobrze czuć. Ja miałam w nosie czy komuś się to będzie podobać czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje dziewczyny, w sumie jesli zrobię ladny pedicure to bedzie wygladalo elegancko gdy czasami suknia odkryje moje stópki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
to nieelegancko, zarówno odkryte palce, jak i pójście bez rajstop. ale jak chcesz. z tym chronieniem palców przy tańcach - racja, radze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez miałam odkryte palce, nie myślałam o tym ze wygodnie i bez odcisków ale o tym że po prostu wkurzało mnie że nie mogłam znaleźć odpowiednich butów poza tymi sandałkami. I jeszcze miałam do tego rajstopy i jakoś nikt mi pod sukienkę nie zaglądał i nie wytykał że założyłam rajstopy do butów na paski. Potem miałam takie płaskie niby ciapki w trochę innym kolorze ale tez jasne i po prostu jak juz było ciemno i jak sie zmęczyłam na obcasie to chodziłam w tamtych, miałam je pod stołem. A mojego kolegi zona to jeszcze lepiej zrobiła, nogi ją ponoć bardzo obtarły i jak już się ściemniło to zamieniła obcasy na domowe papcie, takie włochate jak w na Krupówkach sprzedają i w sumie nikt by nie zauważył gdyby jej mąż nie wziął na ręce. I jakoś nikt nie mówił że ale wiocha kapcie założyła do sukni ślubnej tylko było to po prostu miłym akcentem, przynajmniej sie dziewczyna nie męczyła. Kup sobie taki buty zebys się w nich dobrze czuła i nie zamęczyła nóg, tak naprawde to niewiele osób zauważy wogóle jakie miałaś buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wlasnie zamowilam buty ktore normalnie piete maja zakryta ale na przodzie widac palce delikatnie. zadne inne z jakimis czubami mi sie nie podobaly. a tak sa delikatne i ladne. a jak mi ktos powie ze to tez nie modne i nie nalezy to mam go w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się własnie takie buty bardzo podobają i kojarzą mi się z elegancją lat 40tych, kiedy kobiety ubierały się znacznie staranniej niż teraz;) Sama ze względu na wąską stopę takich nie założę, bo by mi noga przodem wyleciała, ale popieram w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bede miala takie bo mi
sie podobaja i juz :) Pończochy tez bede miala ale bardzo cieniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bede miala takie bo mi
i oczywiście takie całe, bez tej części takiej na palcach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×