Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alegoria1

Do Histeryczek!!!!

Polecane posty

Swoją wypowiedz kieruje do wszystkich rozhisteryzowanych dziewcząt które panikują, że są w ciąży bo im sie okres spóźnia, albo nawet jeszcze nie zacznie sie spóźniać a kupują już testy ciążowe i robią je jeden po drugim... To nie ma sensu! Zajście w ciąże to nie taka prosta sprawa... Normalnie krew mnie zalewa jak widze tematy typu \"czy to ciąża?\" albo \"czy można zajść w ciąże przez ubranie?\"... wiedza co niektórych lasek jest poniżej zera. Od calowania sie w ciąże nie zachodzi!HAHA... A schizy są zbędne bo Istnieje multum innych czynników z powodu których spóźnia się okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
Popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
to prawda, co niektórzy to naprawdę nie mają pojęcia w jaki sposób się zachodzi w ciążę i że to wcale nie jest takie proste... Mam tylko nadzieję że takie wypowiedzi piszą dziewczątka mające nie wiecej jak 14 lat, bo jeżeli są to osoby starsze to współczuję wiedzy na twen temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to jest najgorsze ze to pisze czesto dziewczyny ktore maja wiecej niz 14 lat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie zgadzam sie
mi ile razy okres sie spoznia nie wchodze na forum i nie czekam na super porady. zenada. decyduja sie na seks i robia zigly widly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon55
dokładnie zgadzam się ztym ale tak to jest jak dzieci się zabawiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby zjascie w ciaze bylo tak
e trudnie - nie byloby takiego podziemia abrocyjnego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon55
trudne nie trudne ale po co takie pytania no rany w jakim my wieku żyjemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alegoria1 masz racje jak widze topiki z serii "czy to ciaza" to mam ochote wylaczyc kafe... Czy one myślą, ze zrobimy im wirtuale badanie ginekologiczne, wirtualną bete i wirtualne usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon55
dokładnie masz rację! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie zgadzam sie
te topiki zakladaja dziewczyny majace parenascie lat bez przyszlosci pracy i sieja panike nie chcemy tu takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon55
nie chcemy niech sobie znajdą forum!!!dziecinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony gdzie jest obecna edukacja ?!?! wszyscy mówią, że teraz dzieci to mają nauki a nauki, że chodzące encyklopedie, a nie znają podstawowych spraw z zakresu wychowania do życia w rodzinie, czy anatomii człowieka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlusive
no niestey bardzo latwo mozna zajsc w ciaze. ja zaszlam od razu. kochalam sie raz bez zabezpieczenia i wystarczylo zeby zajsc w ciaze. tak wiec baaaardzo latwo mozna zajsc w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon55
Edukacja chyba tego nie uczy albo dziewczynki nie sluchają bo myślą że wiedzą a jak przyjdzie co do czego to RATUNKU POMOCY ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie łatwo, biorąc pod uwagę że kobieta w całym cyklu jest zdolna do zajścia w ciąże przez kilka godzin :) trzeba sie po prostu wstrzelić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon55
FRANKA nie tak nerwowo???spokojnie mnie też to wkurza jak ktoś tak gada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kończyłam podstaową szkołę w 1999 roku - w 7 klasie były zajęcia (osobno dla dziewczyn i chłopaków) - z "wychowania seksualnego". Jakkolwiek to brzmi, prowadziła to katechetka - wyłożyła temat bardzo rzeczowo. Każda z nas musiała zaobserwować na zaliczenie swoje wahania temperatur podczas cyklu. Czyli coś trzebabbyło zrobić. W liceum (2001 r) mieliśmy "przygotowanie do życia w rodzinie" w kórym dokładnie była wyłożona zasada funkcjonowania organizmu kobiet i momentach w jakich możemy zajść w ciążę, jakie są metody zapobiegania tej niepożądanej i jak się przygotować na poród, jezeli jesteśmy już w zaawansowanym stadium przedporodowym. Prowadziła to babka od WF-u, jednak bardzo fachowo i rzeczowo. Podeszła do tego bardzo poważnie, więc i o zaliczenie nie było łatwo. Czyli jednak edukacja istnieje! Tylko trzeba chcieć! Z resztą zyjemy w dobie internetu, telewizji! Wszystko można o cyklach i antykoncepcji bez skrępowania poczytać w domowym zaciszu. Tylko chcieć trzeba. Ah no i myśleć głową, nawet w takich intymnych sytuacjach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon55
to może jakieś czyste kpiny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze trzeba myśleć głową:) ale to jakaś paranoja... Raz czytalam taki temat w ktorym laska nawet nie wspolzyla z chlopakiem ale robila testy ciazowe bo spozniał jej sie okres tak poprostu, myslala ze jest w ciazy...żal poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna =
Popieram Was wszystkich :D Ja ostatnio na tej stronce wyczytałam że Typiara bała sie że jest w ciąży a miała okres : | :D Dla mnie ?- To jest żałosne ; ) :D albo " Popełnie samobójstwo !! boje sie że jestem w ciąży ! " takie Małe gówniary to piszą że sie niby boją a Dorośli ludzie Starają sie latami o dziecko .. Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×