Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Obserwejszyn

Z jakim biurem podróży do Grecji?

Polecane posty

Gość terraz ja!
Nie jestem specjalistką, bo mam za soba tylko jedne wakacje w Grecji-dokładnie na Korfu w Gelina Mare i Grecos sobie zapunktował bardzo, bo dziecko moje skręciło kostke a pomoc byla niemal natychmiastowo załatwiona, profesjonalna i zajeli sie moim dzieckiem jak najlepiej. Dlatego dla mnie Grecos jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniellas
Ja zdecydowanie polecam biuro Almatur. Jeżdżę z nimi w miarę regularnie, zawsze jestem zadowolona. Z tego co kojarzę, mają w ofercie kilka wycieczek do Grecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Grecji specjalizuje się biuro podróży Fresh Tours, oferują ciekawe wycieczki na Rodos, Kretę. Byłam już na wakacjach z nimi 3 razy i nigdy się nie zawiodłam, zawsze wszystko było zgodnie z zamówieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finola
ja wlasnie w przyszlym tygodniu do grecji z grecosem uderzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkowska
My czekamy na urlop męża w sierpniu ale wydaje mi sie ze jesli chodzi o wybór biura podrózy to zdecydowanie bedzie to Grecos. Nawet nie musiałam szukac na jego temat wielu opinii. Moi znajomi nam je polecili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okraska
Byłam w tym roku na objazdówce Rainbow Tours Klasyczna Hellada i jestem bardzo zadowolona z wycieczki. Polecam na objazd, super pilotka i przewodnicy lokalni. Hotele w fajnych miejscach. Jeśli chodzi o wypoczynek to nie wiem, bo nie byłam na żadnym nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenne
My w Grecji bylismy kilka lat temu na własną rękę, natomiast teraz już nie mamy głowy tego wszystko organizowac i za rok chyba sobie tez wykupimy cos gotowego. Może nawet i jakąś objazdówkę... Albo taką połaczoną z wypoczynkiem, to byłoby coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pomysłu na idealne wakacje? Może rejs po wyspach greckich?:P Na pewno spodoba Ci się tak samo jak mi. My żeglujemy z firmą tropical-sailing.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3
Rejs to jak najbardziej świetny pomysł, jeżeli nie myśli się tylko o plażowaniu, ale także o zwiedzaniu ciekawych miejsc i imprezowaniu. W tym sezonie Grecja już prawie skończona, ale są również inne miejsca http://www.theboattrip.eu/rejsy_morskie/grecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniezia
Ja byłam z Rainbow na wyspie Kos i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samakra
Gniezia a wjakim hotelu na tym Kos? Bo planujemy wakacje, Kos z Rainbow i mamy duży dylemat co do tego który hotel wybrać. Ogólnie jeśli ktoś ma doświadczenie z R i Kos to proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniezia
Mitsis Summer Palace, polecam bardzo gorąco, najlepszy hotel w jakim życiu byłam, a nie z jednego wakacyjnego korytka już wodę piłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samakra
O, dzięki za opinię. Hotel wygląda fajnie na zdjęciach i ogółem w necie ma też dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dałababa
My jedziemy z Rainbow do Veliki do hotelu Konstantina. Tutaj cena zdecydowanie wygrała, tak tanio jeszcze nigdy nie wyjeżdżaliśmy. Po powrocie opowiem jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebetico fanka
Też byliśmy z Rainbow, ale na objazdówce Dookoła Grecji, którą serdecznie polecam, a już szczególnie dla osób, które, tak jak ja, wybierają się pierwszy raz to tego kraju starych bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lannnnna
Autokarem i bardzo tanio (ale dobrze) to antyczna przygoda z Rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina93921
Do Grecji fajne oferty ma Coral Travel - https://www.coraltravel.pl/ . Zobaczcie sobie. Teraz maja dużo ofert Last Minut, więc tym bardziej się opłaca. No i znane biuro podrózy, to też bezpieczeńśtwo, jakieś totalnie nieznane firemki bym sobie odpuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodos z Rainbow w apartamencie Kassandra, kocham! Najlepsze wakacje ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowka
Ja lecę z Rainbow na Rodos ale do Figloklubu :) zobaczymy jak nam i pociechom sie spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigilijna
Własnie ogladam lasty w biurach, ale widze, że w Rainbow jest jakas szalona środa - to czekam do jutra na decyzje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rejczella
Ja byłam w zeszłym roku z wymienianym wcześniej biurem rainbow na objazdówce po grecji we wrześniu. Polecam biuro a jeszcze bardziej polecam porę na zwiedzanie czy na wypoczynek. 28 stopni to wciąż bardzo gorąco, woda jest ciepła, nie ma takich tłumów i maleje ryzyka dostawania 10 udarów słonecznych dziennie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym roku byłam z Coral Travel i szczerze mówiąc lepiej trafić nie mogłam! mega fajne biuro i bardzo dobrze zorganizowane! udało mi się z nimi bezpiecznie odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×