Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pozbylam sie ich

rozstepow mozna sie POZBYC!!

Polecane posty

Gość pozbylam sie ich

kazda kobieta to indywidualny przypadek. ale mozna sobie pomoc rozstepy bardziej sie pojawiaja przy przybieraniu na wadze niz utracie. i lepiej zapobiegac niz leczyc. ale to sciemka ze nie znikala NAWET STARE BIALE mi sie udalo choc mialam duze wahania wagi i nie dbalam o to czesto czy mam rozstepy czy nie. kazdy ich rodzaj a mialam sporo smarowalam 3 razy dziennie mieszanka kremow 1. tani krem na rozstepy dla kobiet w ciazy z rossmana buy zapobiec gdzie ich nie bylo 2. krem na rozstepy pharmaceris tam gdzier byly 3. goodbye cellulaite (polecam!) dla ujedrnienia najwazniejsztcg stref 4. krem na ujedrenienie skory dla pozostalych czesci ciala oprocz tego cwiczylam, glodowalam (GLODOWKA POMAGA PRZY POZBYCIU SIE) robilam peelingi mylam sie bardzo goraca woda dlugo (to moze sie wydac dziwne ale mysle ze to ujedrnilo moja skore i rozstepy sie nie goily czesto wiec byly latwiejsze do usuniecia ale mialam tez biale i stare to wszystko robilam w miesiac. z przerwami potem znowu miesiac. szczegolnie dzieki glodowce wszystkie poznikaly nie widac ich ani nie sa wyczuwalne dlonia. POWAZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miika111113
ja mam na posladkach starszne rozsępy i prubowlam juz wsyztskiego. cowieczor szorowalam sie specjalna gabka, uzywalm chyba juz wsyztskich kremow nawet tych najdrozszych i dupa!!:/ ani troche niepomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miika111113
naprzeminne natryski tez robilam algodowka tu nic niepomoze:/ rozstepy to sa blizny po tym jak komorki w skorze neizdazyl ysie polaczyc czy cos takeigo wiec glodowka tu nic neida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie że da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miika111113
gówno prawda nieda i nietylk oja to stwierdzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeettaaam
glodowka to cię może doprowadzić do anoreksji no i bedziesz juz cala pomarszczona to wtedy juz nie wyczujesz i nie zobaczysz rozstepow !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozbylam sie ich
i wiecie co sie jeszcze liczy? wiara wiara dziala cuda naukowcy zrobili taki eksperyment. podzielili kobiuety z rozstepami na dwie czesci. jednym dali kosmetyk na rozstepy, drugim powiedzieli ze to kosmetyk na rozstepy a dali zwykly najtanszy krem nawilzajacy. i co ? efekt placebo! a te specjalistyczne kosmetyki to troche lipa. trzeba to nawilzac przede wszystkim. ale dla wiary lepiej kupowac te lepsze. organizm robi to w co wierzysz. a wy jak nie wierzycie to badzcie sobie dalej grubymi babami z tawerna bialych oblesnych krech na dupie biodrach i cyckach myslicie ze faceci beda was chcieli?! NIE! bo oni i tak wola modelki i tak sa z wami z litosci wiec wasze rozstepy tylko pogorsza sprawe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia ta ostatnia wypowiedź :/ faceci za dużo filmów się chyba naoglądali i myślą że istnieją dziewczyny bez cellulitu i rozstepów a takich nie ma. co 2 dziewczyna ma rozstepy i co? dalej jest pieka i zawsze beddzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia1-26
ja tez mialam rozstepy i nadal mam tylko ze sa coraz mniej widoczne,a to dzieki balsamowi palmers,poza tym jezdze na rowerku codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rozstepy pod kolanami i na wewnetrznej stronie ud. Sa białe. czasem je widac a czasem mam tak jakby ich wogole tam nigdy nie było. cwicze i ograniczam sie z slodyczmi, jem mniejsze posilki. kiedys na sniadanie jadlam 4 kromki chleba teraz zjem 1 lub 2 i tez jestem najedzona!! nie trzebanie wiadomo czego robic zeby pozbyc sie nadwagi!! zawsze myslalam ze to takie trudne! a wcale nie! tzreba w siebie uwierzyc! troche ćwiczen 10 brzuszków 15 przysiadów a najważniejszy jest spacer 30mic do 1h dziennie i to starczy!!!! SCHUDNĄĆ WCALE NIE JEST TRUDNO!! tylko trzeba uwierzyć że da się to zrobić. ja ważyłam 78kg a teraz 72 :) jestem zadowolona. tak 69kh 70 i ta wage bede utrzymywac.bo chce dalej miec ksztalty. a GŁODÓWKA napewno nikomu nie pomoże tylko pogorszy sprawe!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prysznice sie robi naprzemian ciepły zimny ciepły zimny i tak ciągle...to ujędrnia skóre bardzoo!! a nie ciepłe kąpiele one to jeszcze pogarszają!!!! Zróbcie sobie taki zimny prysznic na uda to zobaczycie odrazu jak udo takie twarde się robi!! wiem bo codziennie gdy jest ciepło to kąpie się tylko w letniej wodzie nie lubie gorącej a pod koniec to juz wogole wyłączam gaz i w zimnej...nauczyłam się tak bo włosy zawsze płucze w zimnej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_romanowska4
Witam, Ja mam rozstępy na piersiach i pośladkach. Dostałam ich po pierwszych miesiacach od zażywania pigółek antykoncepcyjnych. Ponieważ zawsze miałąm rozmiar 75B a od pigółek piersi powiększyły i się do 75D i ogólnie troche przytyłam. Wystraszyłm się więc odstwiłam pigółki. Piersi spadły mi do rozmiaru 75C, pupa się zmniejszyła ale pojawiły sie rozstępy. Nie są bardzo duże. Ale trochę mnie draznią - zwłaszcza jak jestem opalona to troche rzucaja sie w oczy. Ale co tam, są większe problemy ;) Jedna z was podał, że stosuje mieszanke kilku kremów na rozstępy - ja chyba też spróbuje może pomoże ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_romanowska4
Poza tym uważam, że w obecnych czasach rozstępy czy cellulit to już choroby cywilizacyjne - prawie wszyscy na to cierpią. Dlatego pamiętajcie, że jesteście piękne z rostępami czy bez ;) PS Na celluli polcecam serię kosmetyków Dr Ireny Eris Lireny zestaw antycellulitusowy - peeling jest bajeczny - i naprawdę widac efekty - ja używam co drugi dzień. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miika111113
,,pozbylam sie ich'' chyba jestes bardzo zdesperowana:/ kto ci pwoiedizal ze faceci wola piekne modelki? facet niezwraca uwagi na takie zreczy jak celulitis czy rozstepy no hcyba ze juz sa masakrycznie wielkie. mojemu chlopakowi nawet podbaja sie moje rozstepy neiwiem co w tym widzi bo ja ich neiznosze no ale on mwoi ze sa seksowne i je uwielbia:/:P no ale dobra:D a ja jestm hcuda wiec glodwoki nawet bym niezrobila apzoatym to niedziala na rozstepy . Hmmm wiara? czyli co? jak wierze to urosna mi cycki, znikna rozstpey celulit itakie tam?:P neiwydaje m isie chociaz abdrzo bym hciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak00
http://shinybox.pl/?ref=4c8a51f - wejdz i zarejestruj sie na stronie SHINYBOX co miesiąc do zgarniecia za darmo pudełko pełne kosmetyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiggilia
Dieta, Sport, i odpowiedni krem powinien Ci pomóc, tak jak w moim przypadku! Revitol Stretch Mark okazał się kluczowym elementem w tej kuracji. Właśnie dzięki niemu rozstępy są jaśniejsze i mniej widoczne! http://www.revitolstretchmark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstępy to blizny, nie znikną. Z czasem jaśnieją i jeżeli ogólna kondycja skóry jest dobra są prawie niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa_gwiada
zniknął zniknął tylko trzeba wiedzieć, co robić, żeby się ich pozbyć. Kosmetyki na pewno są dobrym sposobem, ale myślę, że najlepsze będą odpowiednio dobrane zabiegi. A jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat tego, jak się można rozstępów poczytajcie ten art http://kobieta.dlastudenta.pl/artykul/Pierwsza_skuteczna_metoda_walki_z_rozstepami,95480.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zmniejszyły się samoistnie po 18 latach, nic z nimi nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filodendronnnn
nie wiem, czy chciałabym czekać tyle lat na to, żeby się mi zmniejszyły rozstępy. Nie jest to na pewno nic ładnego i większość kobiet, które mają z nimi problem na pewno szuka sposobu na to, że by się ich pozbyć. Moim zdaniem najbardziej skuteczne są zabiegi w dobrej klinice, jak ta http://triclinium.pl/ jak się udamy do specjalisty na pewno określi, jak poważny jest problem i co najlepiej jest zrobić, żeby się ich pozbyć raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła maść z witaminą A. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam na piersiach w ciąży teraz jak już nie karmie zniknęły :) ale została pamiątka na brzuchu z narzeczonym śmiejemy się że to akordeon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam duże rozstępy na pośladkach, schudłam 5 kg bez ćwiczeń stosując same diety. Skura wyglądała okropnie, pośladki wiszące oraz z rozstępy po całym ciele, najbardziej było widać na pośladkach oraz biuście. Zaczęłam stosować Derma Roller, małe, proste, tanie urządzenie a naprawdę pomaga. Kupiłam w sklepie internetowym Margot Beauty Solutions. Wiedziałam ze w salonach kosmetycznych jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów przeciw rozstępom, więc kupiłam, wyszło taniej niż jednorazowy zabieg w salonie. Rezultaty są bardzo dobre i szczerze jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajn ą ofertę ma klinika Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ). Można tutaj wykonać wiele zabiegów medycyny estetycznej – m.in. na cellulit, rozstępy, pękające naczynka. Ja korzystałam z depilacji laserowej. Wcześniej robiłam depilację inną lampą i włoski odrosły. Słyszałam, że Vectus daje najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoness
Na rozstępy najlepsza była dla mnie taka kuracja przeciw z serii Mama Care Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syzy
Jeśli chodzi o rozstępy: mam duże, długie i białe praktycznie wszędzie ( biust , uda, ramiona, łydki i na tzw.boczkach. Jakiś czas temu skorzystała z pewnych zabiegów ( na poprawę krążenia) o dziwo zadziałały na rozstępy. Oczywiście nie mówię że nagle całkowicie zniknęły, ale nie są tak intensywnie białe( trochę wyblakły), nie mam już takich szram po nich( są bardziej wygładzone) i ciut węższe- nie czuje już takich dużych rowków jak ich dotykam( ale niestety jakieś jeszcze są), w niektórych miejscach przyznaję nie widzę ich jak patrzę (ale niestety jak naciągane skórę to widać i mam tak tylko miejscami). Może dla innych to mało ale... naprawdę lepiej to wygląda niż wcześniej, nie są tak widoczne. Jako że walczę z nimi już długo ( i wiem jak psują one pewność siebie ) dlatego pomyślałam, żeby tu napisać. Niestety z tych zabiegów z których korzystałam można skorzystać tylko w Warszawie, przez co nie każdy może z nich skorzystać.( I są tylko dla pań). Jeśli któraś z pań jest zainteresowana proszę pisać pod mój e-mail: tuptektraut@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika122
Na rozstępy tylko kolagen. Ja po wielu poszukiwaniach zdecydowałam się na premium collagen 5000 w proszku i nie żałuje. Skóra stała się bardziej elastyczna i nowych rozstępów nie ma. Szkoda tylko, że tak późno odkryłam takie działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na zabieg usunięcia rozstępów wybrać się do sprawdzonego salonu medycyny estetycznej. Ja miałam tragiczny brzuch po bliźniakach. Dzieciaczki są słodkie ale mój brzuch był w słabej kondycji. Bardzo dobre zabiegi na usunięcie rozstępów można wykonać w tym gabinecie www.sofibeauty.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×