Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pozbylam sie ich

rozstepow mozna sie POZBYC!!

Polecane posty

Gość marta5544
Zabiegi medycyny estetycznej znajdziesz w klinice Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) w Galerii Słonecznej. Usuwałam tutaj zmarszczki (zabieg wielofunkcyjnym laserem frakcyjnym Emerge). Dopiero jestem po 1 zabiegu, ale kuzynka robiła podobny w ich klinice w Warszawie i efekt jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo próbowałam się pozbyć swoich rozstępów, mam całą szafkę balsamów na nie, ale żaden nie przyniósł pożądanego efektu. Dopiero zabieg laserem w Klinice Dr Legrand pomógł mi pozbyć się moich kompleksów. Wykonała go Pani Anetka, która dokładnie wyjaśniła mi jego działanie oraz poinformowała jakie parametry bądą potrzebne. Po dwóch zabiegach rozstępy zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomoglo stosowanie kolagenu Premium Collagen 5000, dzieki zawartosci w produkcie witaminy C kolagen lepiej sie wchlania do organizmu co powoduje lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliakowalska
Ja robiłam zabiegi laserowe i byłam bardzo zadowolona. Był to laser ResurFX, zabiegi były robione w Vici Clinic. Owszem zabiegi są nieprzyjemne ale jeśli są dobrze wykonane to skóra szybko się regeneruje. U mnie laser zadziałał, po trzech zabiegach rozstępy się znacznie spłyciły. Oczywiście nic nie znika całkowicie ale dla mnie laser okazał się zbawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga7922
dla mnie cudowna okazala sie karboksyterapia. czy ktoś z Was moze korzystal? macie takie same odczucia jak ja? bo nie wiem, czy to zalezy od zabiegu, sprzetu, czy osoby, ktora zabieg wykonuje. ja swoj robilam u mnie w krakowie, w klinice scm estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im szybciej się zacznie walczyć z rozstępami tym lepiej, bo świeże łatwiej usunąć. Ale teraz są bardzo nowoczesne metody takie jak laseroterapia i warto się na nie zdecydować. Ja jestem po 3 zabiegach w Klinice Miracki w Warszawie - http://klinikamiracki.pl/zabieg/usuwanie-rozstepow-picosure/ i już widać różnicę :)jestem ciekawa jak będzie po zakonczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia6536
W dzisiejszych czasach można pobyć się wszystkiego i nie ma z tym nawet większego problemu! Ja swoje rozstępu usuwałam w klinice SCM estetic w Krakowie. Długo szukałam dobrego specjalisty, aż w końcu znalazłam. Rozstępy redukowałam za pomocą lasera CO2 Smaxel. Efekt jest MEGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgatka81
Rozstępy to trudny przeciwnik - wiem coś o tym. Przez lata próbowałam z nimi walczyć. Skuteczny okazał się olejek Busajna, który jest naturalny. Mi on bardzo pomógł może i wam się uda je zlikwidować Busajną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że można. Nie trzeba od razu jednak decydować się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na początku wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty i systematycznie je stosować. W moim przypadku dobrze sprawdziły się kosmetyki od Bielendy z serii Sexi Mama. Nie tylko uchroniły mnie przed rozstępami w czasie ciąży, ale również sprawiły, że te które miałam stały się mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z polecenia mojej mamy używam olejku bio oil, jest rewelacyjny. Mam okropne rozstępy na brzuchy, a od kiedy stosuje ten produkt widzę dużą różnicą w stanie mojej skóry. Fajne jest też to, że ten olejek się nie lepi i nie śmierdzi jak większość takich kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się przestraszyłam kiedy przeczytałam, że autorka na rozstępy poleca głodówkę - nie jest to w mojej ocenie ani zdrowe ani mądre. Mi niestety nie pomagały kremy. Myślę, że skłonność do niwelowania rozstępów, podobnie jak ich powstawanie jest uwarunkowana genetycznie. Ja ze swojej strony polecam endermologię - robiłam na Racławickiej w Warszawie i naprawdę efekty są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na powstałe rozstępy najlepiej zastosowac zabiegi z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Do najskuteczniejszych metod należy laseroterapia, mezoterapia mikroigłowa oraz mezoterapia igłowa. Warto udac się do specjalisty, który oceni stan skóry. Najlepsze efekty sa zauważalne u osób które trafiają do gabinetu z tzw. "fazą zapalną" rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaRom
Rozstępy najlepiej potraktować terapią laserową, na mnie żadne kremy nie działały. Dlatego wykupiłam pakiet zabiegów w Instytucie Bielenda w Krakowie i dopiero to mi pomogło. Blizny stały się faktycznie mniej widoczne, a ja teraz bez wstydu mogę nosić krótkie spodenki latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie, tutaj znajdziecie parę sposobów na nurtujące nas rozstpy: http://irmy.pl/jak-pozbyc-sie-rozstepow/ Oczywiście każda osoba to indywidualny przypadek, ale w większości da się coś zdziałać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, można np.: stretch free Floslek. Szybkie remedium na ten jakże dotkliwy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Helena
można się pozbyć, ale trzeba chcieć i to już zależy tylko od nas i naszej systematyczności. jestem po kuracji olejkiem bio oil, który mile mnie zaskoczył. ujędrniła mi się skóra, cera została nawilżona, a rozstępy są niewidoczne. nawet nie wiecie jaka to dla mnie ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel do masażu HB - powinno być Ok. Tzn. radzę używać tego przez całą ciążę - wtedy ryzyko pojawienia się rozstępów jest niewielkie. Przy pierwszej ciąży tego nie pilnowałam i cóż... skończyło się dla mnie źle. Mam brzydkie ślady. Przy drugiej ciąży już bez konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritka89
Ja się ostatnio zainteresowałam tematem kremów na rozstępy, bo zaraz mogą się u mnie pojawić - dzidziuś w drodze :) - no i w sumie najbardziej moją uwagę pzykuł Strailys czy Strialys. Coś takiego. Ma cąłkowicie naturalny skład i podobno jest naprawdę skuteczny. Ktoś o nim coś słyszał? Korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mora28
Strialys jest naprawdę w porządku. Jak właśnie byłam w ciąży to zaaczęłam z niego korzystać i nie było żadnych nowych rozstępów! Aż się zdziwiłam. :D Jeszcze miałam kilka jeszcze z czasów dojrzewania i może nie znikły, ale bardzo się zmniejszyły i wyblakły. Myślę, ze to całkiem w porządku. Najgorsze tylko to że nie ma go w żadnych drogeriach i można go dostać tylko na stronie https://strialys.pl/ ... no ale zdecydowanie warto. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

moja doktor prowadząc ciąże poleciła mi kurację na rozstępy, której nie mogłam dostać sieciówkach, dotarłam do niej w internetowej drogerii www.you1.pl  - stosowałam ją od 6. mies. ciąży i kontynuowałam po porodzie. Skóra szybko powróciła do stanu przed ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Na moje rozstępy na brzuchu podziałały zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej z estgen. Zabiegi miałam robione w Poznaniu w gabinecie Beauty Premium, który z całego serca polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi

To fakt, że każda kobieta to indywidualny przypadek, dlatego tez ważne jest, żeby odpowiednio dobrać zabieg. A z tym też może być  różnie, bo przecież w medycynie estetycznej takich zabiegów jest bardzo dużo, a też nie wszystkie przynoszą oczekiwane efekty. Dlatego ja, żeby wiedzieć, jak się co odbywa i co na pewno spełni moje oczekiwania czytam blog Dra Wasiluka, tam jest bardzo dużo cennych informacji co do tego, jak można sobie poradzić i z rozstępami i z innymi problemami. Najważniejsze, że to są prawdziwe informacje i szczerze też napisane, że coś nie działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrinnaa

Serio? Polecasz GŁODÓWKĘ? Błagam dziewczyny nie słuchajcie tych bzdur!!!!!!! Tylko zbilansowana i rozsądna, zdrowa dieta przybliżą Was do upragnionej sylwetki, a redukcję niedoskonałości powierzajcie tylko SPRAWDZONYM klinikom. Ja rozstepów pozbyłam sie w La Guel - bardzo szybko i sprawnie. Polecam wam rozmowę z kimś wykształconym, znającym się na swoim fachu, bo ja dzięki Pani kosmetolog tam pracującej dowiedziałam się naprawdę wiele o pielęgnacji, dzięki czemu wyglądam 100 x lepiej. Ale jakbym jej w głodówką wystrzeliła, to chyba by się złapała za głowę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce spróbować same w domu zniwelować rozstępy polecam olejek Busajna. U mnie poradziła sobie z nimi dość szybko. Po 1 miesiącu były one znacznie mniej widoczne. Olejek Busjana doskonale napina skórę i ja ujędrnia. Nie ma dla mnie lepszego preparatu na rynku. Warto spróbować z olejekiem Busajna, niż od razu iść do klinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia-bgs32

a mi bardzo pomógł zabieg dermapen i mikronakłuwanie - po rozstępach ani śladu, skóre mam w dobrej kondycji 🙂 sporo ćwicze ale jakieś niewielkie rozstępy się pojawiły, a że korzystam z mojej zaprzyjaźnionej kliniki -estetica nova- to tam pani kosmetolog dobrała mi właśnie dermapen i wam też polecam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwinka

Duzo skuteczniejsze od lasera i dermapena są zabiegi RF mikroiglowej, a jezeli połączy się je z czynnikami wzrostu to już zabieg petarda. Działa niesamowicie. Po jednym zabiegu już jest poprawa, po dwóch połowa rostępów zniknęła. Polecam gabinet Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×