Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brandon27

złe myśli...

Polecane posty

Witam, Jestem szczęśliwym mężem, mam 29 lat jednak nieraz mysle o poznaniu sie z inną kobietą. Razem jestesmy 9 lat Ze względu na szacunek chce to zrobić dyskrenie. Żeby były mniejszcze wyrzuty poznałbym kogos kto też jest w zwiazku i też myśli. Ciekaw jestem czy to jest powszechne i po prostu nikt o tym nie pisze. Jestem z mazowickiego. nawet nie wiem czy będę w stanie zdradzić, ale spotkać się chcę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchać ci się che
inną doopę, to normalne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbyś żeby Twoja kobieta też Cię tak traktowała? Spotykała się potajemnie z mężczyznami z neta ? A co jeśli natkniesz się akurat na nią? :o 9 lat ...:/ z każdym dniem powinieneś kochać ją bardziej , ale widać faceci nie mogą być mono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhe
zastanawia mnie fakt dlaczego chcialbys poznac kogos nowego...chcesz sie dowartosciowac?? czy twoja zona byla twoja jedyna partnerka sekualna??? czy poprostu nudzi ci sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandon27 puknij się w głowę, zacznij używać do myślenia mózgu a nie penisa (proponuje abyś go włożył do zimnej wody wtedy się skurczy i więcej krwi ci będzie do mózgu dopływać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×