Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pudelcza natura

czy ktoś ma taką wąską pralkę głęboką max 33-35cm?

Polecane posty

Gość Pudelcza natura

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hin iouyn
ja tez, i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelcza natura
oo to super:))))) Bo taką pralkę potrzebuję kupić najlepiej 33cm z wsadem na 5kg, ale znajduje tylko pralki Candy GOY-a niestety wszyscy odradzają -bo to włoskie i się psuję:( może macie taką? jak Wam się sprawuję? a jak nie taką to jaką - napiszcie proszę:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kupie ta pralke
jeyna na rynku i tak waska 33 to candy. mysle, ze wiele zalezec bedzie o szczescia... moze nie bedzie tak zle;) chociaz.... ja rowneiz slyszalam wiele niepochlebnych opini. zwlaszcza, ze te pralki maja ponoc klejony beben:o a te p orzadniejsze wszystkie sa na sruby:P szkoda ze w PL zadna inna porzadniejsza firma nie podjela sie produkcji tak wskich pralek, i nieestety jestesmy skazani tylko na candy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelcza natura
do tego facet w sklepie powiedział, ze ten wsad na 5 kg to tylko tak napisane jest ;) wiec się uśmiałam no niestety mam mikroskopijną łazienkę i wyboru wielkiego nie ma, a szkoda. moze wypowiedzą się osoby, które takie wąskie pralki mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam waska ardo 34 cm
kupiłam z pięć lat temu. wsad 5 kg i to nie tylko z opisu. jak do tej pory to jestem bardzo zadowolona bo chodzi bezawaryjnie, jest energo oszczedna, super pierze i co najważniejsze nie stoi mi w łazience jakaś kolumbryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkk
ja mam właśnie CANDY, bo innych nie było. Poczatek był fatalny, bo od razu kupiłam uszkodzoną, coś było nie tak z programatorem. Ale przyjechał serwis, wymienił i od 4 lat działa bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ardo waska
wasze te wąskie też takie ciękie są? bo moja wazy przeszło 80 kg , aż się pracownicy co ja wnosisli na 3 piętro dziwili że taka mała a cięzka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylicie słowa
"wąska" i "płytka" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bzdura, ja mam Candy od lat wielu i śmiga bezawaryjnie :) co prawda, wymiary ma większe niż to co tu podałeś, ale firma ta sama. spróbuj zaglądnąć do sklepu moderni..pl , myślę, że w ich ofercie znajdziesz pralkę dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelcza natura
ja mam waska ardo 34 cm----> a co to dokładnie za model? Mogę prosić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppupip
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×