Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rossalindaa

Jakie znacie sposoby na zapewnienie roślinom domowym wody? NA 10 dni

Polecane posty

Gość rossalindaa

Nie będzie nas 10 dni i nikogo kto mógłby podlać nam moje zielone roślinki domowe. Oprócz sąsiadki ale wogóle sie nie znamy bo jesteśmy po przeprowadzce nie mam ochoty żeby ktoś obcy szwędał mi sie po mieszkaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak ci pomóc.. ja ma takie kuleczki żelowe ale one są raczej do wazony tak do kwiatów ciętych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zawieź mamie np. :) ktoś postawi na balkon, albo chociaż w piwnicy a Ty będziesz spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossalindaa
No własnie wyjeżdżamy razem z rodzicami ;) naprawde nie mam nikogo. Pomyślałam czy nie powsadzać ich do miseczek/garnków z wodą na dnie czy kwiaty będą pobierały odpowiednią ilość czy za dużo będą miały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossalindaa
Acha te kluki żelowe są do ciętych kwiatów albo musiałabym wszystkie powyciągać z ziemi - raczej odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 dni to wcale nie tak dlugo
i powinny przetrwac. A moze te bardziej wymagajace czestego podlewania wystaw na klatke schodowa i popros sasiadke... a reszte swoim sposobem z garnakami zalatw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się nimi zaopiekowac, ale nie gwarantuję, że będzie ok :D skąd jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossalindaa
Hehe ze śląska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgniją podlej mocno, ale żeby nie stały w wodzie i ustaw na podłodze w ciemnym w miarę pomieszczeniu i chłodnym - np. otwarta łazienka, przedpokój nienasłoneczniony 10 dni powinny wytrzymać, jeśli nei będzie upałów a może faktycznie, te najbardziej delikatne wystaw na korytarz i poproś sąsiadkę o podlanie 2 razy jak zapyta o inne to zawsze możesz powiedzieć, że to są wszystkie Twoje rośliny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheee....
Lubie kwiaty, ale zapominam je podlewać. Bywało, że nawet 2 tygodnie. Ale, one chyba mnie lubią, bo wciąż są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś nalałam do wiadra wody i cieniutkie sznureczki powsadzałam do wody (woda stała wyzej) i do doniczek i tak sobie kapało po sznureczku, tylko musi być cienki żeby za duzo wody nie leciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... ja bym musiała chyba ze 3 wiadra, dużo dużych roślin mam, nei zmieściłyby się wokół jednego wiadra... na szczęście blisko mieszka koleżanka z pracy w razie W czyli urlopu ma pod opieką moje zieleniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka jak gruby ten sznurecze
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak kupowalam kwiaty tu www.wogrodzie.pl/index.php to dostalam taka porade, mozna zainstalowac taki specjalny dozownik wody do kwiatów, cos jak dozownik dla zwierzat i one sobie pija wode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstawiasz wlewasz do podstawkow i same pija jak masz za male podstawki wstawiasz kwiaty do misek z woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×